Foo Fighters στη Μαλακάσα?

Μάιστα…

Click me…

αυτα ειναι…

καλη φαση… 8)

να δουμε και τα εισιτηρια… :-k

πολη καλη φαση!
μου αρεσουν πολυ!
αλλα δυστηχως τιτε θα κανω τις χιππικες διακοπες μου:p

Χμ. Περίεργο. Ενδιαφέρον. :-k Θα δείξει…

ακριβως…αν το ειδητιριο ειναι οπως ηταν στους muse ή στους tool ισως να παω…
αλλιως δεν ψηνομαι με καμια…

Eνδιαφερον,μαλλον θα το χασω αλλα θα αν εμενα Αθηνα θα πηγαινα στανταρ.

Είναι hot όνομα. Μπράβο για τη συναυλία.
Δε θα πάω όμως, δε με αρέσουν

Ενδιαφερον, δε λεω.
Αλλα ποσοι οπαδοι των Foo Fighters υπαρχουν που θα τρεχουν Πεμπτη στη Μαλακασα?

Εκτος αν ειναι μερος καποιου φεστιβαλ…

Εντάξει, απο τη στιγμή που γίνεται Ιούλιο το οτι είναι Πέμπτη δε νομίζω πως έχει τόση σημασία για αρκετούς… Εξάλλου μη ξεχνάμε τι μέρα έπεφτε η συναυλία των Muse, και μάλιστα Οκτώβριο μήνα (Πέμπτη ήταν).

Βέβαια μια εμμονή με τη Μαλακάσα την έχει η didi music… Τουλάχιστον η συναυλία αυτή γίνεται καλοκαίρι, πάλι καλά.

Νομιζω οτι ο συγκεκριμενος χωρος ανηκει στην Didi

σουπερρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

προσωπικα τους περιμενω χρονια…δινουν και γαμω τα live show

σκεφτειτε οτι θα δουμε το 1/3 των Nirvana…ζωντανα

επαναλαμβανω,δειτε βιντεακια τους απο συναυλιες …ειναι αλλο πραμα τα σπανε…

αν τους βαλουν και σε καποια μερα του rockwave θα ναι ακομα καλυτερα…γιατι θα εχει κ πιο πολυ λαο…

ψηθειτε…ηταν να ερθουν και το 1996 στο πρωτο rockwave …αλλα μια μερα πριν ο david grohl εσπασε το χερι του

επαναλαμβανω και ας φαω ντοματες,ψηθειτε να ερθετε…δεν ειναι τοσο φλωροι οσο δειχνουν στα βιντεοκλιπ…χαχχχχχαχαχχχχαχαχ:lol:

τα σπανε live

6 και 7 ιουνιου αποτι ειδα τωρα στο εππισημο τους site exoyn 2 show στο wembley stadium! τα οποια ειναι και τα 2 sold out!!
ας αλλαξουμε και λιγο φαγητο…οχι ολο maiden +metallica

τον έχει ενοικιάσει για 10 χρόνια.
επίσης έχω την εντύπωση οτι πάει για αγγουράτο εισητηριάκι…
το θέμα είναι πόσοι θα πάνε… μην τους βγεί σα δεύτερο korn,
που αντί για 12.000 που θέλανε για να βγεί πήγαν 1500.

παντως η πηγη λιγο μουφα μου φαινεται…εχει ενα τεραστιο καταλογο με show…απο Βραζιλια μεχρι Τυνησια…και απο Μουμπαι εως Νοτια Αφρικη…επισης εχει ημερομηνιες που φτανουν εως τις 9/1/2009!
δηλαδη σε ενα χρονο απο τωρα…ειναι δυνατον να εχουν κλισει ολα αυτα απο τωρα???

στο επισημο εχει εως 7 Ιουνιου ανακοινωσει ακομα

ιδομεν!!!

δεν είναι περίεργο. όταν μια μπάντα κάνει υπολογισμούς, οι μάνατζερ πολλές φορές κανονίζουν μέχρι και 1,5 χρόνο αργότερα… οι ACDC πχ, είναι να περιοδεύσουν το 2009.

σωστός ο karja προγραμματισμό κάνουν αεροπλάνα, χώρες , μεταφορές…
όσο για foo fighters?ready there!

στα γενεθλια μου πανω…
αν και γενικα δεν μ αρεσουν ιδιαιτερα και δεν προκειται να παω γουσταρω που εχουν αρχισει να φερνουν μεγαλα συχρονα συγκροτηματα στην Ελλαδα…ειναι καλο αυτο γενικοτερα αρκει να γινονται αυτα τα λαιβ με τις σωστες προυποθεσεις…(εισιτηρια, σωστοι χωροι κτλ…)

καλα το συγχρονο δεν ισχυει σε αυτη την περιπτωση.
υπαρχουν 12 χρονια
περσυ κυκλοφορησαν το 6ο τους αλμπουμ
και γενικα στην ελλαδα που ακολουθουμε τα τρεντς εχει φυγει η μοδα του grunge\post grunge\alternative
σιγουρα υπαρχει κοινο που τους ακουει καθως ειναι καλη μπαντα και υπαρχει και η σχεση με τους nirvana
αλλα απο οσο παρακολουθω στην ελλαδα δεν βλεπω να υπαρχει ενθουσιασμος οσο πριν το 2000
βεβαια και αυτοι μου φαινεται οτι εχουν γινει λιγοτερο εμπορικοι ή τουλαχιστον τα κομματια τους δεν ειναι τοσο πιασαρικα οσο στο παρελθον!

δεν ειμαι φανατικος οπαδος τους οπωτε δυσκολα θα παω
αμα γινοταν πιο κοντα και με λογικη τιμη εισητηριου,κατι θα καναμε…

χμ…ισως να εχεις και δικιο…παντως εχουν συγχρονο ηχο γενικοτερα…τεσπα…

ναι εγω δεν μιλαω για την μουσικη τους

απλα οπως το ειπες το πηρα οτι μιλουσες οτι ειναι και καλα των καιρων μας.οσο αφορα την ελλαδα βεβαια
γιατι εξω κρατανε καλα ακομα

Κρατάνε λέει?
Δυο σολντ αουτ στο Γουέμπλει έχουν ήδη για το καλοκαίρι. Ντάξει καλή μπάντα αλλά δεν θα τραβιόμουν Μαλακάσσα για αυτούς, εδώ τριγύρω με κανα εύπεπτο εισητηριάκι ίσως πήγαινα…