Συνάντηση του forum στις 5 Οκτ., στον Εύριπο (Ψυρρή)

Πολύ ωραίος μου φαίνεται ο Εύριπος. :slight_smile: :slight_smile:

Κι εγω τον γλυκοκοιταζω, και ειδικα αυτο:
Έκπτωση σε φοιτητές με την επίδειξη του πάσου τους και για τους φίλους τους για όλες τις καθημερινές εκτός εορτών και αργιών.:stuck_out_tongue:

Κλεισαμε δηλαδη?:smiley: :smiley: :smiley:

Πέρασαν εδώ και πολύ καιρό οι υπέροχοι χρόνοι εκείνοι που ήμουν φοιτητής… :cry: :cry: :cry: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Aλλά αφού η έκπτωση περιλαμβάνει και μη φοιτητές, που όμως βρίσκονται στην παρέα φοιτητών, πολύ καλώς έχει. :slight_smile: :smiley:

με συγκινείς

Δεν βλεπω να κανονιζεται τιποτα…ο καθενας λεει μια διαφορετικη αποψη…Καποιος αποφασιστικος…?

Τι λες αγορι μου… Οταν το φορουμ λεει συναντηση, η συναντηση ΓΙΝΕΤΑΙ…

Χα, οχι παιζουμε!

Ρε παιδιά, βιαζόμαστε και λίγο ή μου φαίνεται; Ακόμη 1η Σεπτεμβρίου έχουμε, chill out. Μέχρι τις 4 - 5 Οκτωβρίου, θα έχουν κανονιστεί όλα. :slight_smile: 8)

Καλα freedom παιδι μου ηρεμησε…θα γινει το πιστευω…δεν βιαζομαστε καθολου…καλυτερα απο τωρα να μην ψαχνομαστε τελευταια στιγμη…

Aφού να φανταστείς αγόρι μου μέχρι εμένα έπεισε ο φίλτατος φρίντομ και πηγα την άλλη φορά τα όποια συμπεράσματα δικά σου :stuck_out_tongue:

Σάκη κοίτα μην δεν έρθεις θα σου σκίσω τις κελεμπίες και τα καφτάνια :lol:
Τσάμπα σου ετοίμασα από τώρα δώρο γενεθλίων???

Τα δίδυμα δεν ακούγονται γιατί???:-k

η συναντηση θα γηνει μονο εαν δεν κανει ποστ ενα ατομο απο το φορουμ .
και οποιος καταλαβε-καταλαβε.:stuck_out_tongue:

Ξέχασέ το θα κάνει και όχι ένα πολλά :stuck_out_tongue:

Υ.Γ γουστάρω location :smiley:

ειδα οτι εχει κανει …οποτε χλωμο το βλεπω :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Φτου…εκανε???..τη βαψαμε…!!

who are you talkin’ about?:-s

αδιάκριτο;

Ο Πυραμιδας ερωτευτηκε… Συνελθε ρεεεεεεεεεεεεεε…

Συνάντηση; Ρόκινγκ; Μα με τέτοιο αριθμό μηνυμάτων;;; Απαπα… :roll:

Από τι???Ο έρωτας είναι μαγεία,δεν συνέρχεται κανείς ποτέ,πόσο μάλλον εγώ:D :smiley: :smiley:

Η συνάντηση αποφασίσατε πότε θα γίνει?
Μπορώ να έρθξω και εγώ?Αν είναι να φέρω και τον αδερφό μου να μας γνωρίσετε από κοντά:)

!!!
ΓΑΜΩΤΟ ΓΑΜΩΤΟ ΓΑΜΩΤΟ!!
Θελω δατς γουαη :frowning:

Έλα κι εσύ για να μη νοιώθω μειονεκτικά…:roll: