Για ποιο λόγο μπαίνετε στο forum του rocking

Μονο και μονο , που μπαινεις και λες για να το κανεις μπουρδελο … δειχνει την ηλιθιοτητα του εγκεφαλου σου … το ειχαμε δει στην “αρσενικη” του μορφη, τωρα το βλεπουμε και στην “θηλυκη” του … σας ευχαριστουμε και τους δυο , οσο για τον Πετρο … τι να πω … το να σου δινει το pc του … για να γραφεις οτι μαλακια σου κατεβει … ειλικρινα λυπαμαι … εγω δεν θα το εκανα προσωπικα.

Και προς αποφυγην παρεξηγησεων ο Πετρος εχει και αυτος απειρες μουσικες γνωσεις … και το ατομο ψαχνετε πολυ και τον χαιρομε για αυτο … πραγμα που δεν ισχυει για σενα Χριστινακι …

Eγω μπαινω γιατι εχω ερωτευτει τον τροπο που γραφεις…Ειναι μοναδικος οπως και να το δει κανεις… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

egrapses :lol: :lol:

arxika bika apo periergia-tora pou elpizo na ksanabaino pio sixna,einai epeidi me prizei o adreas :lol:
9juuust kidding!)

vasika to olo klima einai afasia kai goustaro!

Eγω μπαινω γιατι εχω ερωτευτει τον τροπο που γραφεις…Ειναι μοναδικος οπως και να το δει κανεις… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Να βάλουμε chk_chillin fan club είμαι και εγώ μέσα… :wink: :twisted:

Μόνο που αν κανείς έχει την ιδέα για chk_chillin hate club μάλλον θα προσαρτίσει περισσότερα μέλη :stuck_out_tongue: :roll:

Eγω μπαινω γιατι εχω ερωτευτει τον τροπο που γραφεις…Ειναι μοναδικος οπως και να το δει κανεις… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Να βάλουμε chk_chillin fan club είμαι και εγώ μέσα… :wink: :twisted:

Μόνο που αν κανείς έχει την ιδέα για chk_chillin hate club μάλλον θα προσαρτίσει περισσότερα μέλη :stuck_out_tongue: :roll:[/quote]

Αν και η chk_chillin σε προδιαθέτει μόνο για hate club εγώ παρόλο που λέει μ…ς τη λατρεύω… Γι’ αυτό ΄θέλω να γίνω πρόεδρος στο fan club της… Χριστίνα θέλεις να γίνεις ιδι - (ε) αιτέ (αί) ρα μου;

kala ego na grafo me elinikous xaraktires…esi ellinika pote tha mathis omos? tosa xronia exeis erthei apo tin alvania ke akoma lathi kaneis!
nai ego den ksero apo mousiki, ine i alithia, alla ime kaliteri apo ton teli pou kseri mono tous europe…

Στο poser οι EUROPE φτάνουν και περισσεύουν γλυκειά μου… Άλλωστε όλοι αυτούς και τους Bon jovi αντιγράφουν

episis na simpliroso oti mpeno se afto to site giati exo erotefthei ton telisvas ke etsi mporo na ton psino anenoxlita…

Αυτή η δημόσια ομολογία σου με σκοτώνει…

Όοοοολα στη θεία!!! :twisted:

Η θεία πιστεύει μόνο το θείο…

Η θεία πιστεύει μόνο το θείο…[/quote]Αλλά και την ανιψιά…Έχω ντοκουμέντα…Βίντεο…χα χα χα(evil laugh)… :twisted:

Η θεία πιστεύει μόνο το θείο…[/quote]Αλλά και την ανιψιά…Έχω ντοκουμέντα…Βίντεο…χα χα χα(evil laugh)… :twisted:[/quote]

Κρατάς κρυμμένα μυστικά και ντοκουμέντα;

Ποια είσαι τέλος πάντων, η Σωτηρία Μπέλλου;

Η θεία πιστεύει μόνο το θείο…[/quote]Αλλά και την ανιψιά…Έχω ντοκουμέντα…Βίντεο…χα χα χα(evil laugh)… :twisted:[/quote]

Κρατάς κρυμμένα μυστικά και ντοκουμέντα;

Ποια είσαι τέλος πάντων, η Σωτηρία Μπέλλου;[/quote]Όχι η Τατιάνα Μεταλίδου!! :stuck_out_tongue:

Παρουσιάζεις από φέτος και το Metal story;

Ναι αλλά μου λείπει ο Μουράτιδης θέλεις να γίνεις??Σου παέι!! :twisted:

Ναι αλλά μου λείπει ο Μουράτιδης θέλεις να γίνεις??Σου παέι!! :twisted:[/quote]

Μακριά από κακό, πούστη κι άσχημο…

Αυτό δεν είναι το forum που δίνουν κουπόνια για τα post που κάνεις για να αγοράσεις με έκπτωση το καινούριο cd της Βίσση? :? :roll: 8O

Ακριβώς φίλε μου!