Προτάσεις για το forum

όταν κάνεις log in την επόμενη φορά, κάνε κλικ στο κουτάκι από δίπλα που είναι για να απενεργοποιεί την επιλογή του να σε κάνει αυτόματα log out :wink:

Θενξ!

αντι να τα βαζουμε ολα στο alternative,να φτιαχτει ξεχωριστο θρεντ για τις post-hardcore/emocore κυκλοφοριες

Ε το Post-hardcore κολλαει στο post rock/metal εκτος αν εννοεις αλλο ειδος.
Το emocore δεν φτανει που μας χαλαει την πιατσα απαιτει και δικο του θρεντ ?
Περα απο την πλακα,δεν νομιζω οτι το τοπικ χρειαζεται.Εκτος και αν οντως
υπαρχει τοσο πολυ ενδιαφερον.

Κάνε καμιά πλάκα να δω τίποτα silverstein στο post-rock #-o

Λες και ξερω τι ακριβως ειναι το post-hardcore μωρε και εσυ. :stuck_out_tongue:

κοιτα,το post-hardcore δεν κολλαει ουτε με το post rock ουτε με το μεταλ.Και να βαζεις muse και alexisonfire στο ιδιο τσουβαλι ως alternative δεν ειναι ωραιο.Τωρα για το θεμα του ενδιαφεροντος σιγουρα δεν ειναι πολυ αυτοι που ακουν τετοια στο φορουμ αλλα σιγουρα υπαρχουν,πολλοι μαλιστα μπορει να ενδιαφερθουν να ακουσουν.Ενα ακομα θρεντ δεν θα βλαψει κανεναν.Σκεφτειτε το εσεις οι mods.

Θα το θιξω με τους υπολοιπους mods μιας και ειμαι noob :slight_smile:

απατο θα παει σκουαλ. δεν χρειαζεται

Όντως, ούτε και γω νομίζω πως θα χει μεγάλη συμμετοχή, απλά αυτό που λέει ο squall έχει μια λογική.

:roll:
αγαπαμε τον νεο μας μοτνερατορα

Κάντε drone thread στο rockipedia.

καλή φάση θα’ναι ρε Κρις, αλλά το βλέπεις να’χει ζωή?
Εννοώ πέρα από τις 2-3 πρώτες μέρες που θα ποστάρουμε όλοι τους drone δίσκους μας.

Εδώ “ψόφησε” το grindcore thread… :frowning:

Δεν ξέρω αν θαχει ζωή, αλλά κάπου θέλω να γράψω για το [other] του Lustmord.

Ας γίνει ambient/drone/noise ξερωγώ, να περιλαμβάνει παραπάνω πράγματα.

Χωσ’ το στο “Δισκάρες που προτείνουμε…” στα Διάφορα. Το αίτημα υπο σκέψη πάντως, εάν δεν υπάρχει ζωή δύσκολο να επιτευχθεί.

To “Δισκάρες που προτείνουμε…” παίζει να’ναι το πιο άχρηστο θρεντ του φόρουμ. Χάος από προτάσεις, αταξινόμητες, και πολλές -όντως- δισκάρες περνάνε απαρατήρητες.
Εγώ λέω να ανοίξεις νέο θρεντ για το δίσκο.

Υπόσχομαι να απαντήσω. :stuck_out_tongue:

Στις δισκαρες το εiχε προτεινει ο Romantic 7

Στο δισκάρες είναι ένα σωρό άσχετα μεταξύ τους άλμπουμς.
Επίσης θέλω να γράψω και για καμιά δεκαριά ακόμα δίσκους.

Anyway, ίσως το βάλω στο AOR/Melodic Rock thread…

Ε καλα λεει ο Βλεεδιν!

Ζωη ξεζωη να μην εχει εφοσον υφισταται σαν ειδος/υποκατηγορια του αρμοζει να εχει το δικο του θρεντ και οποιος θελει γραφει και επισης οποιος θελει διαβαζει και παιρνει γνωμες.:wink::!:

Υπάρχει κι αυτό.