Καλυτερες ατακες που εχουν ειπωθει μεσα στο forum

123456

Επος!

axaxaxaxaaxAaxaxaΑΧΑχααΑΧΑΧΑΧΑχαχΑΧαχαχαΧΑΧΑΧαχαχαχαχΑΧαχΑΧΑΧΑχαχαΧΑΑχαΧΑΧαχαχΧΑαχΑΧΑΧXAxaxaxaXAxAXaxAXAXAxaXAxaXAxaXaxaXAxaxaXAxaχαΑΧαΧΑχαχΑΧΑΧΑΧαχΑΧΑχαχΑΧαΑΑαΑ
ΑαΑααΑΧαχαΧΑαΧΑXAaxaχ

εντακσι θαιειλα

Κατανταει κουραστικο ρε συ…


:stuck_out_tongue:

Aλλο ενα:

:lol3:

Μαγεια ετσι? :stuck_out_tongue:

Μεγάλο τεφαρίκι ο Γκόντσμακ λέμε! Όμως νομίζω ότι σιγά σιγά απειλείται από τη ΜΟΡΦΑΡΑ που λέγεται Ρομάντικ 7, αν κρίνουμε από αυτό το ποστ του με αποδέκτη τον Δατς Γουάι στο θρεντ (κρατηθείτε) του Ευρωμπάσκετ.

Ρε φίλε Άσχετο και με συγχωρείτε που βγαίνω εκτός τόπου και χρόνου αλλά με τον Στάλιν σαν Αβαταρ, τρελαίνομαι και να μιλάει κιόλας για Εθνική Ελλάδος που φαίνεται κάπως…
Σαν να λέμε Κομμουνιστής που ψηφίζε Χρυσή Αυγή…

Είμαι φανατικός Αντι-Σταλίνας και δεν γουστάρω τέτοια avatar o Στάλιν είναι ο μεγάλύτερος διάολος και φονιάς της Σοβιετικής Ένωσης, καθώς και της Ελλάδος στον Εμφύλιο πόλεμο

Διαβάστε αυτό
http://parekklisi.wordpress.com/2009/02/22/dolofonithike-o-lenin/

ΥΓ
Συγγνώμη και πάλι παιδιά…ότι και να πείτε έχετε δίκιο αλλά προκλήθηκα…

Δές αυτό το video

ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :!:

Mη μου πειράζετε τον γκόντσμακ! Είναι μεγάλο πουλέν και τον αγαπάμε!

Όσο για τον Ρομάντικ, νταξει, απλά θεϊλα!!!

Ποιο βιντεο λεει ρε παιδια?

Οι καλύτερες ατάκες του Romantic είναι στο “Δισκάρες που προτείνουμε”, κάθε ποστ του είναι για εδώ μέσα.

τι σημαινει τεφαρικι και πουλεν?:-k :-s

Γράψε “πουλέν” στο google και πάτα αισθάνομαι τυχερός.

χαχα ελεος!!!#-o
αυτο το αισθανομαι τυχερος ποτε δεν ηξερα τι κανει :-k

Τhats why (KKEτζης με αβαταρ τον Σταλιν):

Επισης να ευχηθω σε αυτο το αρχιδακι που μου φαγε την δουλεια να παει να γαμηθει .

dead:

Εργατική αλληλεγγύη;

:lol3::lol3::lol3:

Ρε τους κνιτες, δεν τους πιανεις απο πουθενα. Απιστευτοι…:lol:

Τι θες ρε φιλαράκο?
Ειπα και μια κουβεντα παραπανω στα νευρα μου και μετα ειπα κιολας οτι δεν φταει το παλικαρι.
Οταν δεν θα εχεις λεφτα για να πληρωνεις την σχολη σου γιατι εχασες την δουλεια σου μαγκα μου ελα πες μου πως θα αντιδρασεις.
Και τους κνιτες να του αφησεις.
Αντε με τον καθε βλακα.

και ο μπρο μου κνιτης ειναι για αυτο λιγα τα λογια σας :twisted:

Και μένα ο κολλητός μου και ένας θείος μου. Και άλλος ένας φίλος μου παραλίγο να γίνει.
Σε κέρδισα.

Εγω να τους αφησω.
Αυτοι δεν με αφηνουν.

:lol::lol::lol:

χαχα ωραιος