Παιχνιδακι!

δεν απανταω γιατι θα με λενε σπαμμερ παλι :p…θα απαντησει κανεις?

ναι εγω.

ti ein i ororgouai?

αναλφαβιτισμος.

που εισαι bleeding τωρα που σε χρειαζομαστε???

μπορω να πω ποσ με μπερδεψατε:)

για να σε ξεμπερδεψω η Ουρουγουάη spelled: ου-ρου-γου-αη ειναι μια χωρα στη νοτια αμερικη…και οπως και εμεις εχουμε πρωτευουσα την Αθηνα αυτη εχει πρωτευουσα το μοντεβιδεο…

ante bravo

ωραιο τωρα που το καταλαβες…αμα θες πηγαιναι 35752 σελιδες πισω να δεις τι εγραψα να συνεχισουμε το παιχνιδι :stuck_out_tongue:

κυροζινη,στρουμφακι,καραβιδα,μοντεβιδεο

ηταν καπποτε ενα στρουμφακι,που χε παει διακοπες στο μοντεβιδεο και πηγε σ ενα εστιατοριο και παριγειλε coctail καραβιδας αλλα αντι αφτου τ δοσαν κιροζινι…

γλοσσα,χερι,3οτικο,ο8ονη

καθως εβλεπα το λορντ οφ δε ρινγκς,βγηκε ενα ξωτικο απο την οθονη και μου εφαγε τα χερια και τη γλωσσα!!!
κοτσιδα,κορυφη,αποχετευση,παρελαση

ηταν η μερα της παρελασης…εκανα την κοτσιδα μου κ πηγενα προς τ μερος που 8α 3εκινυσαμε αλλα πλιμιρισε ι αποχετευση και γεμισα απο τιν κοριφι οσ τα νιχια σκατα!

ξυλο,bruce dickinson,μαμα,λαμπραντορ

παλι ο μπρουσι σε μενα γαμω?να απαντησει αλλος

τι τν 3αναπαν.??ε πες ο fenriz

Θυμαμαι τη μανα μου να μου λεει οτι θα μου ριξει ξυλο αν με ξαναδει να πηδαω τη φωτογραφια του bruce και εγω της ζητησα ενα λαμπραντορ
fenriz παραγωγη σφυριχτρα αληθινος

Ο fenriz εκανε παραγωγη με σφυριχτρα και ηταν παντοτε αληθινος.

miss,wolf,ζωη,πονος

η ζωη μου ειναι γεματη πονο απο τοτε που η miss Wolf μετακομισε στο νιου γιορκ

ταβλι, γιαουρτι, metallica, ζεμπεκικο (αντε να δω τι θα σκεφτειτε:p)

Επαιζα ταβλι και ετρωγα γιαουρτι, οταν ακουσα μεταλλικα στο ραδιοφωνο. Πορωθηκα, τα παρατσα ολα, και εριξα μια ζεμπεκια στο ονομα του Χετφιλντ.

κρασι, ρεζερβα, Πηλιο, χορδη

στο πηλιο γιναμε στουπι με κρασι και γρατσουναγαμε τις χορδες, ετσι μας πηρε το πρωι οταν ειδαμε οτι μας εσκασε το λαστιχο και δεν ειχαμε ρεζερβα

μπρασελε, οθονη, κουρτινα, eyehategod

καθως εβλεπα τους eyehategod στην οθονη της τηλεορασης κρεμασμενος απο τη κουρτινα,παρατηρισα τον γαματο μπρασελε του μαικ
ασχημια,εγω,πορδες,Μητσοτακης