Καλυτερες ατακες που εχουν ειπωθει μεσα στο forum

Το παραδοξο ειναι οτι στα αγγλικα το γραφει σωστα, οποτε πως θα μπορουσαν να λεγονται ετσι ?!

Έλα ντε γτφ δηλαδή.

Τα logos φταίνε για όλα. Έχω ακούσει την ίδια ιστορία για γνωστό γνωστού μου που έψαχνε μπλούζα κασατορ στο τοπ μαν.
Το μόνο που χρειάζεται είναι λίγη φαντασία ;p

Ιδού

[SPOILER][/SPOILER]

ε ναι, ισχύει. φήμες λένε μάλιστα ότι οι κοιλιόδουλοι πάνε ένα βήμα παραπέρα και διαβάζουνε ΚΡΑΣΑΤΟΡ.

Οχι.
Δεν φταιει το λογκο.
Γιατι αν εφταιγε το λογκο, o Τheoso θα εγραφε ‘‘KΑΣΑΤΟR’’, αλλα αυτος εγραψε ‘‘Kreator’’.
Οποτε ο φιλος μας πως ειναι δυνατον να σκεφτηκε οτι λεγεται κασατορ ? Λες να του εμαθαν οτι το ‘‘r’’ ειναι το αγγλικο ‘‘α’’ και το ‘‘e’’ το αντιστοιχο ‘‘σ’’ ??
First Think, Then Post.

[COLOR=“Wheat”]asdsafdsa[/COLOR]

Δε διαφωνούμε και οι υπόλοιποι kreator έγραφαν αλλά κασατορ μπλουζάκια έψαχναν:!:

Μη με ρωτήσεις το γιατί, αδυνατώ να απαντήσω.

εντιτ
(μονη προφανής απάντηση για μένα είναι τα λογκοζ, εκτός από τη βλακεία)

Αυτό που μου αρέσει εμένα πιο πολύ στο θέμα με τους Kreator είναι ότι στην αρχή το πρόφερε σωστά - Κριέιτορ- αλλά κάποιος του’πε ότι έκανε μαλακία και το’κοψε!

Μου’χε λείψει ο Shaman πρέπει να ομολογήσω :lol:

:lol::lol::lol:

^ Εντωμεταξύ για κάποιο λόγο -απ’ότι εχω καταλάβει- ποστάρει μόνο στις φήμες για συναυλίες.

Σου λέει, αν έρθουν να μην είμαστε προετοιμασμένοι? να πάμε ξυπόλυτοι? στ’αγκάθια/ αγγούρια?

Ρε συ, εχω πεθανει. Βλεπω αυτο το “Εισαι λιγο οφφτοπικ” και σκεφτομαι τον χρηστη να περιμενει απαντηση απο το μποτ :lol:

[B]Rocking photo contest 2010[/B]

may day may day

:lol: :lol:

Μου αρεσε :lol:

μου ξεφυγε. χιχ. :oops:

[COLOR=“White”]The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 5 characters.[/COLOR]

Η Ροουζ παιζει μονοτερμα στο τοπικ αυτο

^ Σεμνέ Mackintosh βάλε και το δικό σου σχόλιο ανάμεσα στο πρώτο και στο δεύτερο από πάνω, εγώ με αυτό έπεσα στο πάτωμα…

έλα ντε…το καλύτερο άφησε απέξω…:p:p:p:p

:D:D:D

edit:[SPOILER]original: γιατί είναι η ντροπή των οπαδών[/SPOILER]
:’)