Φημες για συναυλίες

Death Before Dishonor 12/3/2011

Ξέρει κανένας τίποτα;;;

Μακάρι αλλά δεν το πιστεύω

Ισχύει τελικά το πακέτο:Motorhead,Dimmu Borgir,Opeth,Dark Tranquility για Θεσσαλονίκη;
Επίσης ξέρει κανείς αν παίζει να έρθουν οι:Carcass,Kreator,Haggard,Gamma Ray και Sepultura;

Ακόμα δε βγήκε τίποτα για το πακέτο και από τις μπάντες που ανέφερες θεωρώ αρκετά πιθανό να έρθουν οι Seps και οι Haggard.

omg ti paketo einai auto re makari na ginei kati tetoio

online κατάστημα παπουτσιών

θα θελα τα φωτα σας αν καποιος χρησιμοποιει το internet για την
αγορα υποδηματων και ρουχων.
πανω απο ολα να ειναι δοκιμασμενα για την ποιοτητα τους οσων αφορα την αυθεντικοτητα και την αποστολη στην ελλαδα, οπως επισης αν γνωριζετε και τα εξοδα αποστολης για Ελλαδα.

Παπούτσια γυναικεία

ASICS SHOES
ευχαριστω εκ των προτερων.

^
[B]Legendary Post[/B]

(Eισαι λιγο offtopic)

Πρόσφατα με ένα πολύ μεγάλο κατάστημα υποδημάτων (www.order2com.com
) Ανακαλύφθηκε που ειδικεύεται σε μεγάλα και μικρά μεγέθη και ακόμη πολλά παπούτσια από τα αποθέματα, θα δούμε σύντομα. Στην ιστοσελίδα τους έχω δει μερικά μοντέλα που μου αρέσει ακόμα. Και σύμφωνα με την ιστοσελίδα είναι μόνο ένα μέρος του φάσματος σε αυτόν τον ιστότοπο (χμμ, ένα κομμάτι από ένα περίεργο φράση).

Ποιος ξέρει που μπορώ να επίσης να υποβάλλουν προτάσεις για τα εμπορικά σήματα που δεν έχουν.
Vans της μάρκας Θα χαιρόμουν www.order2com.com ,

τα αγοράζουν για εμένα, διότι πολύ άνετα.

Εδώ έχετε το σύνδεσμο, ελπίζω να έχουν κάποιο όφελος.

το κοπη τη πιτα το μαρουσι

χαχααχαχαχα

:-s Τί λες τώρα; Τί είχε γίνει δηλαδή;

Να μην έχω ελπίδα ότι θα τους δω κάποια στιγμή στην Ελλάδα; :frowning:

Παίζει να έχουν φάει άκυρο 3 φορές αν θυμάμαι καλά. Φαντάσου τη μία φορά αν δεν κάνω λάθος τους φέρανε εδώ αλλά δεν έπαιξαν. Τελευταία προσπάθεια ήταν το 2006 σε ένα festival, αλλά και αυτό δεν έγινε ποτέ. Τότε είχαμε μείνει με το ticket στο χέρι…

ναι αλλά το 2000 στο Rockwave μια χαρά ήταν αν και είχαν λίγο χρόνο :stuck_out_tongue:

Φακ. Τι να πω…ελπίζω να καταφέρουν φέτος να έρθουν. Όποιος μάθει νέα για το Rockwave να τα ποστάρει ASAP!

ΑΝ έρθουν μόνο στο Sonisphere. Ήδη στης Ελβετίας είναι, οπότε αναμένουμε ανακοινώσεις.

Όχι μόνο τους είχαν ακυρώσει Ελλάδα 3 φορές! Αλλά τη μία πλήρωσαν και τα έξοδα από την τσέπη τους!!! Γιαυτό πλέον θα ακούνε Ελλάδα και θα ανατριχιάζουν!!!

Οντως,ειχαν κερδισει τις εντυπωσεις τοτε.1η φορα τους ακουγα/εβλεπα και φανηκε,αν και δεν ειμαι φαν του ηχου,οτι θα παιξουν μεγαλη μπαλιτσα στο μελλον.

Λοιπον επειδη γενικοτερα δεν μου αρεσουν οι φημες αλλα στην προκειμενη περιπτωση το εμαθα απο ατομο που δουλευει σε πραγματα περι μουσικης, συναυλιων κλπ… -αξιοπηστη πηγη- (δεν μπορω να αποκαλυψω ποιος, μην ρωτατε) ειπε οτι εχουν κλεισει τα εξης (εκτος απροοπτου φυσικα αν δεν γυρισει η γη αναποδα):

  1. [B]Judas Priest + Whitesnake[/B] (νομιζω 16 Ιουλιου), μπορει να παιξει και Θεσσαλονικη (μακαρι - λιγο δυσκολο το βλεπω βεβαια)

  2. [B]Sonisphere: Iron Maiden, Motorhead, Megadeth, Slikpnot[/B] (Ιουνιο)

Για Sonisphere ειναι [B]αυτα τα ονοματα προς το παρων[/B], μπορει να κλεισουν και αλλα ονοματα.

Οτι σας λεω μου ειπε - μην με πλακωσετε στο ξυλο-:lol::lol:

σαγαπω

ψήθηκα άγρια κ γράφω τα πιθήκια εκεί π δν πιάνει μελάνι :stuck_out_tongue:

ακούγεται ωραίος συνδυασμός … :wink: