Φημες για συναυλίες

Δεν εχει βγει ακομα ανακοινωση ουτε για μπαντες, ουτε για ημερομηνιες… Αρα μπορει το Sonisphere να ειναι τοτε ή μπορει οι Maiden να ερθουν μονοι τους και οχι στο Sonisphere.

στις 24 ιουνιου το Sonisphere θα γινει στην Ελβετια,αρα δεν θα γινει στην Ελλαδα την ιδια ημερομηνια με περυσι…αλλα σκεφτειται οτι το Sonisphere της Πολωνιας θα γινει στις 10 Ιουνιου

online κατάστημα παπουτσιών

θα θελα τα φωτα σας αν καποιος χρησιμοποιει το internet για την
αγορα υποδηματων και ρουχων.
πανω απο ολα να ειναι δοκιμασμενα για την ποιοτητα τους οσων αφορα την αυθεντικοτητα και την αποστολη στην ελλαδα, οπως επισης αν γνωριζετε και τα εξοδα αποστολης για Ελλαδα.

Παπούτσια γυναικεία

ASICS SHOES
ευχαριστω εκ των προτερων.

Καλή φάση… αλλά άντε να δούμε!

online κατάστημα παπουτσιών

θα θελα τα φωτα σας αν καποιος χρησιμοποιει το internet για την
αγορα υποδηματων και ρουχων.
πανω απο ολα να ειναι δοκιμασμενα για την ποιοτητα τους οσων αφορα την αυθεντικοτητα και την αποστολη στην ελλαδα, οπως επισης αν γνωριζετε και τα εξοδα αποστολης για Ελλαδα.

Παπούτσια γυναικεία

ASICS SHOES
ευχαριστω εκ των προτερων.

ποιος ειπε για purple???

εγω! ποιος αλλος?!:stuck_out_tongue:

Τελικά πέρασε η βδομάδα και δε μάθαμε τίποτα ε;

ναι ρε γαμωτο! αλλα αν ισχυει η ημερομηνια που ακουσα για τα Γιαννενα (25 Μαιου) λογικα τον Γεναρη θα ξερουμε σιγουρα! λειπει και ο Floydized να μας πει αν του ειπε τιποτα ο μαλακας ο Παναγιωτοπουλος…αναμενουμε…

χριστουγεννιατικα και εσυ θες;

τι καλυτερο δωρο??? :D:D

Όντως αν και εγώ το πήρα ήδη το δωράκι μου σε hardcore μορφή με ανακοίνωση συναυλίας Madball! :smiley: :smiley:

online κατάστημα παπουτσιών

θα θελα τα φωτα σας αν καποιος χρησιμοποιει το internet για την
αγορα υποδηματων και ρουχων.
πανω απο ολα να ειναι δοκιμασμενα για την ποιοτητα τους οσων αφορα την αυθεντικοτητα και την αποστολη στην ελλαδα, οπως επισης αν γνωριζετε και τα εξοδα αποστολης για Ελλαδα.

Παπούτσια γυναικεία

ASICS SHOES
ευχαριστω εκ των προτερων.

ελπιζω μετα τις γιορτες να μας περιμενει σακος με ανακοινωσεις :stuck_out_tongue:

Επισης βλεπω καλες συνεντευξεις απο κατω. Ενδιαφερον!

Να σας ταράξω λίγο?
Ακούγεται έντονα για Arcade Fire , θέατρο λυκαβηττού, τέλη Ιουλίου

:vibrate::vibrate::vibrate:
[-o<[-o<[-o<

Κοίταξε μόνο μην λες ψέματα. Θα βρω που μένεις.:stuck_out_tongue:

δε λέει ψέμματα. ;p
το έχω ακούσει κι εγώ ότι παίζει να έρθουν τέλη ιουλίου.δεν έχω ακούσει για μέρος, αλλά κυκλοφορεί έντονα αυτή η φήμη.χαίρομαι που την επιβεβαιώνουν κι άλλοι.
στις επάλξεις…

online κατάστημα παπουτσιών

θα θελα τα φωτα σας αν καποιος χρησιμοποιει το internet για την
αγορα υποδηματων και ρουχων.
πανω απο ολα να ειναι δοκιμασμενα για την ποιοτητα τους οσων αφορα την αυθεντικοτητα και την αποστολη στην ελλαδα, οπως επισης αν γνωριζετε και τα εξοδα αποστολης για Ελλαδα.

Παπούτσια γυναικεία

ASICS SHOES
ευχαριστω εκ των προτερων.

εγω ελπιζω μονο οσο αφορα πολλα lives να μην μεινουμε στις φημες ομως