Το ημερολόγιο μιας γκέισας ή τέλος πάντων των χρηστών του forum

Dear diary, χτες πέρασα από το πάρτι αλλά η παρέα δεν ήθελε να κάτσουμε και πήγαμε Underground, όπου έβαλε 6 κομματάρες στη σειρά και χτυπιόμασταν κι οι 5 σαν τα βλαμμένα…

Αγαπητή Jadesword,

η παρέα σου είναι κακόγουστη

με αγάπη
το ημερολόγιο σου

i dig you

αγαπητο μου γαματο ημερολογιο,

σημερα οι καθηγηγτες ειχαν απεργια, ολοι εκτος απο 3εις απο τους αποιους οι 2 διδασκαν σε εμας…
πηγα απο τις 8 σχολειο για να περιμενω 2 30 ωρες να μπουμε στην ταξη οπου δεν καναμε μαθημα αλλα λεγαμε ανεκδοτα με τον καθηγητη για κανα 10λεπτο και μετα βγηκαμε εξω.επισης καναμε κοπανα την επομενη ωρα γιατι βαριομασταν να κανουμε αγγλικα και μετα μπαστακωθηκαμε για 2+ ωρες σε μια καφετερια ολη η ταξη μας.εκει παιζαμε ταβλι και εχανα συνεχεια.μετα ηρθα σπιτι, εφαγα φασολαδα(#-o) και τωρα πινω την κοκα-κολιτσα μου και ποστερω στο φορουμ…

τι υπεροχη μερα!

Και το κλανίδι πάει σύννεφο φαντάζομαι ε? A great day for you, a sad one for the rest of the world.

ναι, και το απογευμα εχω ιδιαιτερο, οπου και θα γινω ρεζιλι…

ή θα γινεις class hero ακυρωνοντας το μαθημα.

no can do!ευτυχως με πιανει ρεψιμο, οχι κλασιμο(οχι πολυ…)

Αγαπητο ημερολογιο…

Σημερα παρακολουθησα και τις τρεις συνεχομενες ωρες εκθεσης χωρις να νιωσω οτι θα με παρει ο υπνος…

Αυτα. Φιλια.

Αγαπητό ημερολόγιο

το ξέρω ότι η απεργία είναι συνταγματικά κατοχυρωμένη,αλλά κάθε φορά μου βγαίνει η γλώσσα.And not in the good way may i add.Έλεος.Θα μετακομίσω.Θα γίνω Ινουιτ.Θα σφάξω την κυβέρνηση και θα φτιάξω χορτόσουπα.ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ

Αγαπητό ημερολόγιο,

Σημερα ξυπνησαμεν από την ελλειψη κουβερτας –αφου ειχε πεσει στο πατωμα- καθως και από τις καθολου αθορυβες συνομιλιες της μανας στο τηλεφωνο. Η ωρα εδειχνε 10.37 ακριβως. Φακ ηταν πολύ νωρις, από κατι τετοια σου βγαινει το ονομα. Τελος παντων, αφου επλυνα τα μουτρα μου (εχω πολλα) πηγα και αγορασα ψωμακι από την μπουλανζερι(χαχαχα). Γυρισα σπιτακιον και αφου ανοιξα στη μεση το ψωμι, εβαλα οση νιουτελα μπορουσα. Πραγματικα αυτή η νιουτελα χωνει ασχημα τον κάθε νταλαρα. Αφου φαγαμεν λοιπονανε, καναμε ένα ντου στα μουσεια των βρυξελων. Πηγαμε στο μουσειο αυτοκινητων. Μαδαραφακαρα!!! Ειχαν παρει το αμαξι του κενεντυ…ηθελα τοσο πολύ να το δω. Τεσπα, αφου ξεπερασα το σοκ, ειδα όλα τα αλλα καλουδια που ειχαν εκει. Αρκετα ενδιαφερον, αλλα πολύ κατωτερο του μουσειου φυσικης ιστοριας! Ειχε δεινοσαυρους, παπιες και κοχυλια!! Η μαμα δε μου πηρε κοα κολα από το κυλικειο, αλλα το ξεπερασα. Επειτα, αφου γυρισαμε σπιτι, φαγαμε (παλι!) μακαρονακια. Πραγματικα αυτά τα μπαριλα τι εχουν μεσα και δεν λασπωνουν ποτε?!? Τεσπα, τα εσπασε και το φαγητο. Από τα αγαπημενα μου αλλωστε. Μακαρονια, παστιτσιο, πατατες + σνιτσελ, κοτοπουλο, κρεπες, πιτογυρα, πιτσες, γουδις. Ενταξει το τελευταιο ισως να μην το εβαζα. Αλλα αμα παθεις χοληστερινη, στα πλαστικα γουδις κολλας? Τεσπα, τι ελεγα? Α ναι. Αφου φαγαμε, πηγα να παρω από το παιδικο σταθμο τον αδερφο μου. Ο τυπος είναι ανωμαλαρα δεν εξηγηται αλλιως! Δε ξερει γαλλικα και όμως το νιωθει το παιχνιδι. Επισης, νομιζει ότι η δασκαλα του μιλαει ελληνικα…. Αφου τον πηρα λοιπον, περασαμε από το τοπικο σουπερ μαρκετ και σηκωσαμε αρκετα πραγματα, γυρισαμε σπιτι και αραξαμε. To αραλικι ειναι το μεγαλυτερο δωρο του ανθρωπου των σπηλαιων στον συγχρονο ανθρωπο. –Ειπα να πεταξω και μια μαλακιουλα για να σπασει ο παγος-. Περασαμε ολο το απογευμα μπροστα στη τν. Αυτό το vt4 βαζει επι ένα 4ωρο φοβερες κωμικες σειρες και Simpsons! Χτυπησε το τηλ από Ελλαδα, ο παππους η γιαγια ολοι μια χαρα. Τωρα που το σκεφτομαι, αυτό το κειμενο μηπως επρεπε να το γραψω χθες?

Πότε βγαίνει σε ταινία αυτό?

Bγηκε! Κυκλοφορει καπου σε torrent…

Μην ξεχάσεις να βάλεις και υπότιτλους τώρα που κλείσανε τα sites.

Aγαπητό ημερολόγιο,
σήμερα η μέρα ήταν οχι μ…νι,ηταν του μ…νιου το πανηγυρι…Βασικά όλη η εβδομάδα ήταν χάλια αλλα σήμερα εδωσε τα ρεστα της…Σκατά…σκατά…σκατά…αυτα τα ολίγα…πάω για ύπνο…

αγαπητό ημερολόγιο

Σήμερα για πρωινό έφαγα Κέλογκς με γάλα. Στις 11:30 πήγα και έφαγα ένα ελβετικό φαγητό με τα εξής συστατικά. Μικρά μπαλάκια από πατατοκεφτέδες, με έξτρα απουσία γεύσης, 4 μικρά κομματάκια κρέας που κατανάλωνες τη μισή ενέργεια του γεύματος στο να τα μασήσεις και φασολάκια. Για βραδινό (στις 17:30) έφαγα ραβιόλια, με μία σάλτσα που είχε μέσα κοτόπουλο (υποθέτω) και ανανά.

Πρέπει να μάθω να μαγειρεύω, αλλιώς η γλώσσα μου θα ξεχάσει την έννοια της γεύσης

Φιλικά

μια γκέισα ή τέλος πάντων χρήστης του forum

Αγαπητο ημερολογιο,

σημερα ξυπνησα(προφανως) νωρις το πρωι και ξεκινησα να κατεβω στη σχολη(ναι ξανα στα θρανια,φακ γιεα!),το λεωφορειο κλασικα αργησε,βλαστημησα τον ΟΑΣΘ και τα λαμογια που “εργαζονται” εκει.Παρατηρησα επισης αγαπητο ημερολογιο οτι ο καθε Σαλονικιος που εχει στην κατοχη του αυτοκινητο πρεπει να το βγαλε βολτα σημερα.Δεν εξηγειται αλλιως.Καθε μερα επισης μισω αυτην την πολη ολο και περισσοτερο,βλεποντας την καταντια της και το ποσο δυσκολη εχει καταστει πλεον η μετακινηση απο ενα σημειο Α σε ενα σημειο Β,ακομα κι αν απεχουν μεταξυ τους 200 μετρα.Μετα κατευθυνθηκα προς την αλλη πλευρα της"εδρας" αλλα τελικα τσαμπα τραβηχτηκα ως εκει,μια και το σχολειο συνεχιζει να χει καταληψη.Δε με χαλασε και πολυ βεβαια αυτο και σε παρακαλω να μεινει μεταξυ μας,αγαπητο ημερολογιο.Τα γεμιστα ηταν μια οαση στην κουραστικη αυτη μερα.Σε λιγες ωρες θα παιζουμε λαηβ με καλους φιλους on και off stage και επιτελους απο αυριο προβλεπεται μινι λιωσιμο που εχει κριθει πλεον αναγκαιο.Αυριο επισης προβλεπονται αγορες,οποτε ελπιζω να χει κυκλοφορησει το Nevermore διβιδι και δω στου χουριο,γιατι παλι θα βλαστημησω και βαριεμαι.Αυτια.

Αγαπητό ημερολόγιο.
σήμερα τσακώθηκα.πφφφφφφφφφφφφφ τέτοιες μέρες μου έρχεται να σπάσω πολλά κεφάλια.Όχι το δικό μου φυσικά.
Επίσης έφτιαξα κοτόπιτα και μου βγήκε θεϊκή.Ίσως την ποτίσω με κάνα αρσενικό και την σερβίρω σε όλους όσους με ενοχλούν. Τουλάχιστον θα πεθάνουν καλοφαγωμένοι.Νομίζω ότι αυτό είναι το νόημα της ζωής.
και οι κανιμπαλ κορψ φυσικά.Αλλά αυτούς δε θα τους τάϊζα…θα τους άφηνα να με κόψουν κομματάκια και να με ταΐσουν στον κόσμο στα λαηβ τους.Ω ναι.τότε θα ήμουν γιουνιβέρσαλ.
τέλεια.
πάω να λουστώ τώρα.

Dear Diary,
Το τελευταίο τριήμερο έχω γαμηθεί να ακούω Rush κι είδα στον ύπνο μου τον Geddy να μου μιλάει για τον Όλιβερ Τουίστ. Χέστηκα πάνω μου και ξύπνησα.

αγαπητο ημερολογιο :slight_smile:

σημερα σηκωθηκα απο τις εφτα και μιση να παω για μαθημα, με ηχητικο μοτιβο (ΞΥΠΝΑΑΑΑΑΑ) απο τη μαμα. το μαθημα αναζωογονητικοτατο μεχρι τις εννια και μιση κρατησε, ειδικα τα αρχαια, εισαγωγη πλατωνα και σε κειμενο, την τιμωρια του αρδιαιου…αφου προχωρησαμε σε αλλα τρια μαθηματα, (λατινικα, κειμενα, εκθεση) πηγα σπίτι. Στις 11 και μιση ξανα ανεβηκα για μαθημα αυτη την φορα συντακτικου, οπου ηταν τρεχατε ποδαρακια μου, δεν αντεχοταν σημερα, πολυ το μπουρ μπουρ με τις μετοχες και την αναλυση τους, οποτε επεστρεψα στο σπιτι με πονοκεφαλο. κατα τα αλλα βαρετα, πολυ βαρετα περναει η ωρα ομως… παρα πολυ βαρετα… :-s:roll: (ας υποθεσουμε οτι θα ερθει γρηγορα το βραδυ…χιχι μετα απο καιρο μια εξοδος δεν κανει κακο??? :-k)