Ποδοσφαιρόφιλοι όλου του forum ενωθείτε

Ας τα λέμε εδώ οι όσοι πιστοί (ελπίζω να υπάρχει συμμετοχή :stuck_out_tongue: αν και θα ήταν καλύτερα αν βλέπαμε μερικά και από τα πιο “παλιά” μέλη που έχουμε “χάσει”)

Ό,τι έχετε να πείτε, πείτε το εδώ! Όχι βρισίδια όμως ρε :stuck_out_tongue:

Πρώτα από όλα, τι ομάδα είστε…;

Me : Ολυμπιακός, Παναχαική, Roma, Barcelona είναι οι λατρείες μου… 8)

Εγώ είμαι Άρης αλλά δεν πολυασχολούμαι. Προτιμώ, μάλλον πριτομούσα, το μπάσκετ από το ποδόσφαριο. Μπάλα σε τίποτα champions league ή άμα έχει κάνα ντέρμπι θα δω.

Ε, καλά και εγώ έχω κόψει, αλλά ήμουν με8υσμένος όταν το έγραφα, άρα άκυρο…
Όπως και να χει, οι Αρειανοί μόνο με μπάσκετ ασχολούνται πια (κακιούλα :stuck_out_tongue: )

ΑΕΚΑΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ!

ΑΠΟ ΞΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΛΟΓΩ ΠΛΑΤΙΝΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΖΙΝΤΑΝ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΝΕΝΤΒΕΝΤ!

ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ, ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟ ΜΕΤΑΛ!!! (BLACK SABBATH, JUDAS PRIEST)

Bermingham?
Μπα… Chelsea, επειδή έχει λεφτά, και πάντα σιχαινόμουν την Real επειδή ήταν η μόνη που είχε λεφτά :stuck_out_tongue:

Vazeliakos kai pashs Ellados! :D. Panathinakos eimai men, alla h kalyterh fash einai na blepeis Real vs opoiondhpote! E? :wink:

Για μένα πάντως που δεν ασχολούμαι και πολύ με τη μπάλα, το μόνο που ευχαριστιέμαι είναι το champions league και ορισμένοι αγώνες του εξωτερικού. Άντε και κάνα ελληνικό ντέρμπι αλλά πολύ σπάνια.
Πανθρακικέ Πανθρακικέ δε σε ξεχάσανε οι φίλοι σου ποτέ!

Να πεθάνει η Real και όλοι της οι παίκτες…
Δεν έχω νιώσει τόσο μίσος ούτε για άνθρωπο…
Μόνο για την Real… Barcelona ρεεεε…

M aresei h mpala genika, gi ayto lew Real, den to blepw patriwtika. Kai antikeimenika paizei thn kalyterh!:slight_smile:

An den parakolou8w kai aplws lew, tote 8a moun Atletico sthn Ispania (kai mhn peite gia ton Nikolaidh… apo panta m arese ayth h omada). Sthn Agglia bebaia Liverpool!

AEKARA OMADARA OEOEOEOEOEOEOE

Deuteri latreia Juventus alla mallon Del Pierista tha me xaraktiriza…:slight_smile:

Ο ΛΥ ΜΠΙΑΚΟΣ

Χμ, πάει ο Κυράστας, κρίμα…
Αιωνία η μνήμη, τα λέμε από βραδάκι, πάω έξω

οχι και να πεθανει η real και ολοι οι παικτες της, χαλαρωστε λιγο…

ΠΑΟ, Roma και West Ham ετσι για να μη μεινει παραπονεμενος και ο Στέφανος…

Αν και ξέρω ότι οι πιο πολλο΄΄ι δεν θα με πιστέψουν και οι υπόλοιποι θα γελάνε(έτσι γίνεται πάντα αλλά ο επιμένων νικά)…μπορεί να είμαι από Βόρεια Προάστεια αλλά ΙΩΝΙΚΑΡΑ μέχρι το κόκκαλο…Αν κρατήσουμε τον προπονητή του χρόνου θα είμαστε κορυφή!!!

Κορυφή στη Β’;

Όχι και Β΄…Εμείς απαντάμε με πράξεις…ΤΑ γαβράκια με πληρωμένους διαιτητές…Ε όχι ρε παιδιά…Ήταν πέναλτυ αυτό στον τελευταίο αγώνα???Ή το φάουλ που φάγαμε το δεύτερο γκολ…Από που στο διάλο βγήκε???Πάντα μας αδικούν γιατί όλοι μας έχουν για ξεφτύλες αλλά όταν παίζουμε μπάλα ξαφνιάζονται…Του χρόνου UEFA και πάλι…

Χε χε χε … majestix … δουλευω σε αυτον που εχει τον Ιωνικο.

Στον ξεφτυλισμένο Κενελλάκη που καταστρέφει την ομαδάρα???Σε ποια πιτσαρία είσαι(ή μήπως δε δουλεύεις στο corner?)

Oχι στην εταιρεια με τα ποτα ειμαι … και τον τρωω στη μαπα ολη την ημερα .
Ενα εχω να σου πω και πιστεψε με … οτι ειναι ιωνικος μεχρι το κοκκαλο … και αυτος και τα παιδια του , επιτρεψε μου να το υποστηριζω αυτο γιατι τον εχω μαθει 3 χρονια που δουλευω σε αυτον.

Ε τότε θα είναι ενα στυλ ηλιθίου γιατί όποτε παίρνουμε τα πάνω μας πάντα πετάει τον προπονητή ξεπουλάει τους παίχτες και αναγκάζει τους προπονητές να πάρουν άσχετος για μπάλα…Πάντως μπράβο του που χάρη στον ΙΩΝΙΚΟ έφτιαξε την αλυσίδα με τις πιτσαρίες και μπράβο μου μας έχει πουλήσει τόσες φορές που δεν έχουμε χρέη…(τέσπα…μπορεί να είναι ιωνικός αλλά δεν τα καταφέρνει και τόσο καλά ως πρόεδρος…)
Ρώτα τον κάτι please…Κάποια μπουτίκ για να παίρνουμε καμιά φανελίτσα πότε θα κάνει(βασικά μπορεί και να έχει κάνει ήδη…άλλα πέρυσι δεν είχαμε όταν έψαχνα…)