Ποδοσφαιρόφιλοι όλου του forum ενωθείτε

Θα σου πω κατι που το εχω δει ο ιδιος …οταν πουλήσε τους παλιους στρακοσια κλπ κλπ και αγορασε ξενους … το εκανε μονο και μονο γιατι του την παιξανε οι ελληνες παικτες … τα πηρε στο κρανιο και αγορασε τους ξενους … στο τελος αν θυμασαι περσι που κινδινευε ο ιωνικος να πεσει β’ εθνικη … παραδεχτηκε και ο ιδιος οτι το πειραμα που εκανε απετυχε . Τα λεφτα δεν τα εχει κανει απο τον ιωνικο … αλλα απο τις εισαγωγες ποτων και τις αποκλειστικοτητες … στον ιωνικο ριχνει λεφτα … αλλα πιστεψε με αν επεφτε ο ιωνικος θα εχανε γυρω στο μισο δισεκατομυριο σε δρχ. μιλαω .
το λαθος που κανει ειναι αυτο που λες οτι ειναι φανατικος ιωνικος.
οσο για το προπονητη … ο βλαχος που ηρθε μεταμορφωσε την ομαδα … και ηταν η ιδια ομαδα και οι ιδιοι παιχτες μονο που ο παλιος (δεν θυμαμαι πως τον λενε ) ηταν αυτος που δεν ειχε καλα συστηματα.

θα τον ρωτησω και θα σου πω απο εδω μεσα για το αν εχει boutik και πως μπορει να γινει να βρεις κατι.

ολα αυτα που σου λεω ειναι πραγματα που εχω δει και ζω καθημερινα … π.χ οταν εχασε περσι ο ιωνικος απο την προοδευτικη … εκανε να πατησει στην εταιρεια 3 μερες , γιατι απο τη στεναχωρια του κοντευε να μεινει.

και αν δεν ηταν ο κανελλακης ο ιωνικος ακομα β εθνικη θα ηταν …

ο ιωνικος δεν ειναι ουτε ολυμπιακος , ουτε παο … για να βγαζει τα λεφτα που εχει επενδυσει.
Α και κατι τελευταιο δεν ειμαι ιωνικος ουτε τον υποστηριζω … αλλα την αληθεια πρεπει να τη λεω … οπως εσυ νοιαζεσαι για την ομαδα μια , αυτος νοιαζεται για δυο, γιατι εχει να χασει πολλα περισοοτερα απο εσενα … και αν εβλεπε την ομαδα σαν επενδυση , για μενα θα επρεπε να τη στειλει … γιατι μονο πικρες και στεναχωριες εχει παρει μεχρι στιγμης , και αυτο το λεω γιατι εχει επιπτωσεις και στα ατομα που δουλευουν εκει μεσα , γιατι δε ειναι δικαιο να ακουμε τισ φωνες του εκει μεσα … για τον ιωνικο .!!!

Σορρυ αν γινομαι σκληρος … αλλα ετσι το βλεπω και προς θεου δεν θελω να σε θιξω …!!!

Πειραιωτης = Ολυμπιακος (και μαλιστα φανατικος) - Μπαρτσελονα - Εβερτον - Ναπολι… Οσον αφορα τον Κανελλακη αυτο ελειπε να εχετε παραπονο οι Ιωνικοι… Να σας δωσουν οι Προοδευτικανοι τον Καρρα και οι Αεκτζηδες τον Σταθη, για να μαθετε να εκτιματε… Κανελλακης και Σπανος ειναι οι μονοι που τα ριχνουν ακομα… Αν και ο τελευταιος κανει συγχωνευση με Εθνικου - Χαλκηδονας και μπαινει Καραισκακη ο μαγκας…

όπα όπα…Δική μου άποψη ότι ο Κανελλάκης θα μπορούσε να αφήσει έναν προπονη΄τη να κάνει δουλειά επιτέλους…Δε βαρέθηκε???Ναι το ξέρουμε ότι έχει κάνει προπονητής αλλά δε χρειάζεται να τα κάνει όλα ο ίδιος…Για τον αν ρίχνει λεφτά είναι ένα άλλο θέμα…Πώς γίνεται όμως μία ομάδα με ελάχιστο εισόδημα από φιλάθλους να στέκεται?Να’ναι καλά το super sport ή τίποτα άλλο???Δε μπορώ να δεχθώ ότι ο Κανελλάκης χάνει λεφτά από τον Ιωνικό…Δεν τον έχω για τέτοιο…

Α εθνική αν δεν κάνω λάθος,είμαστε όχι χάρη στον Κανελλάκη!!!Αλλά κρατηθήκαμε και βγήκαμε UEFA χάρη σε αυτόν…

Δε θίγομαι,προς Θεού…Έχω να πάω γήπεδο 4-5 χρόνια…Αλλά μέσα σε αυτό τον μήνα θα πάω… χεχεχεχε…με την ΠΡο…

Thanks που θα τον ρωτήσεις…Και μόνο που σας φωνάζει εξαιτίας του ΙΩΝΙΚΟΥ δείχνει ότι δεν είναι σωστός( :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: )

δεν φωναζει σε εμας για τον ιωνικο φωναζει … αλλα δεν αντεχουμε τις φωνες του …

Άσχετο…Περίεργο avatar…
Τι ακριβώς δουλειά κάνεις στον Κανελλάκη???

Υπευθυνος εισαγωγων & υπευθυνος μισθοδοσιας στη νεκταρ (ποτα)

Καλά να πάθεις :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Που πήγες και έμπλεξες ε???τς τς τς…Με Ιωνικούς μαζί ε???

Μαμησετα … Ε δεν ηξερα Ε δεν ρωταγα … ??? χα χα αχ αχα

Παντως το πιο κουφο ειναι οταν μαζευονται ολοι οι παιχτες εκει περα … της ποπης γινεται … εντωμεταξυ … στη δουλεια ειναι ολοι ψιλοκυριλε ντυμενοι και ξαφνικα βλεπουν εμενα … με τη μαλουρα και τα σκουλαρικια και κοιτανε καλα καλα .

Ως γνησιος γαυρος εω παρει στη Ριζουπολη διαρκειας και στις ακριβως διπλα θεσεις καθονται 2 παλικαρια που δουλευουν στον Κανελλακη… Εντελως παλαβοι… Ενω εμενα στην εισοδο οι μπατσοι μου παιρνουν και τα σωβρακα, αυτοι οι κερατουκληδες καταφερνουν και “περνουν” καθε εβδομαδα μια μπουκαλα τσιπουρο και γινομαστε λιωμα… ΧΑ ΧΑ ΧΑ Εκει να δεις πλακα… Απο κατω μας ακριβως ειναι ο εποπτης, οποτε καταλαβαινετε σε ποιον ξασπαμε… Ασε που χθες με τον Ηρακλη ειχαμε απο κατω μας εποπτρια… Γελασε και καθε πικραμενος… Να μην βγαλεις “αρχ…α”, Να μεινεις παρθενα κι αλλα τετοια ακουγε η κοπελα…

Δηάδ’η δε φτάνει που είσα γαβρός,είσαι και κακός φίλαθλος…Τς τς τς…Αυτοί οι διπλανοί σου που δουλεύουν στον Κανελλάκη είναι ιωνικοί και κρυφογαύροι ή μόνο γάυροι???Αλήθεια γιατί το 50% των φιλάθλων του Ιωνικού είναι κρυφογαυράκια???Δε φτάνει που ειμαι ο μόνος Ιωνικός στα βόρεια είμαι και ο μόνος original οπαδός του γμτο???

Οχι ρε δεν ειμαι κακος φιλαθλος… Απλα γουσταρω τον χαβαλε… Αν το γηπεδο δεν το παρεις τοσο στα σοβαρα, οσο το παιρνουν οι περισσοτεροι και το εχεις μονο για διασκεδαση (προσοχη, οχι εκτονωση) τοτε ειναι πολυ ωραιο. Οσον αφορα τα παιδια ειναι μονο γαυροι και καθολου Ιωνικοι… Παντως επειδη εχει τυχει παρα πολλες φορες να εχω παει να δω παιχνιδια του Ιωνικου (παραδοξα τον συμπαθω περισσοτερο και απο την Προοδευτικη και απο τον Εθνικο), νομιζω οτι κανεις λαθος… Μπορει πολλοι Ιωνικοι να ειναι και φιλολυμπιακοι, αλλα δεν ειναι και λιγοι εκεινοι που συμπαθουν περισσοτερο την ΑΕΚ…

MAJESTIX ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ BOUTIQUE Ο ΙΩΝΙΚΟΣ , ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΤΙ , ΘΑ ΣΕ ΕΧΩ ΥΠΟΨΗ ΜΟΥ . ΟΚ ?

gmt ήμουν σίγουρος ότι δεν είχαμε φτιάξει…Αν κάτσει τπτ(του χρόνου δηλαδή που θα βγούμε UEFA)πες μου :lol:

2-2 το ματς και ο Βάζελος συνεχίζει να μην μπορεί να μας πείσει ότι θέλει το πρωτάθλημα.Α ρε πρόεδρε τι μας κάνεις… :evil: :evil: :evil: :evil:

Ο Δούρος έπρεπε ή να πετάξει και τους δύο έξω πάντως στη φάση με Τζιο και Κυργιάκο ή κανέναν…
Δύσκολο να έβλεπε την μπουνιά, αλλά whatever…

Όντως δύσκολο να έβλεπε τη φάση, αν και σκέφτομαι και το ενδεχόμενο ο Κυργιάκος να ήξερε τι έκανε. Δηλαδή να ήξερε ότι έτσι όπως θα τον βαρέσει δεν υπάρχει περίπτωση να τον δει.

Στάνταρ… Ο Κυργιάκος πρέπει να τα κάνει στην προπόνηση κάτι τέτοια…

Ρε και μονο που αναφερουμε διπλα διπλα τα ονοματα Τζιοβανι και Κυργιακος ειναι ιεροσυλια… Ακους εκει “Κυργιακος”… Θα το παρει παλι ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ… Ο ΠΑΟ εχει να παει σε ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ και ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟ (Ο ΠΑΟΚ δεν πιανεται), σε περιοχες οπου οι ΓΑΥΡΟΙ θα τα κανουν κολαση… Και απ’ οτι φανηκε σημερα οι παικτες του Παναθηναικου δεν εχουν ψυχη…

Angel Ρε θα πάω στο γήπεδο Ιωνικός - Προοδευτική την Κυριακή…Για ρώτα τον Κανελλάκη…Θα πάρουμε πάλι 3 ή επιτέλους θα παίξουμε μπάλα…Όμως φοβάμαι για ξύλο μαμώτο μου…

Όσο για το ντέρμπι ομολογώ ότι το ματς δεν ήταν καλό και ότι το 2 - 2 θα πρέπει να αρέσει και στους δύο αφού ήταν χάλια αγώνας,μάπα διαιτησία και ηλίθιες ομάδες(εννοώ ηλίθιες γιατί μπήκαν να παίξουν ξύλο…)

Aν και βάζελος εύχομαι να μην το πάρει ποτέ ο Πανθηναικός μέχρι να βάλλουν μυαλό παίχτες και διοίκηση και αποφασίσουν ότι είναι ομάδα και όχι κωλοχανείο :twisted: :evil: :evil: