Frank Zappa i Rory Gallagher

poios apo tus 2 einai o kaliteros sinthetis/kitharistas/tragudistis

tha lega oti den exei kapoli simasia to sigkekrimeno topic… pisteyw pera kapoiwn antikeimenikwn kritiriwn , einai apla kai mono thema goustou :roll: :wink:

kammia sxesh Zappa me Rory.
Πάντως θεοί και οι δύο με προβάδισμα στον RORY.
Obey!

RORY FOREVER αν και δε μπορώ να βρω κριτήριο σύγκρισης… :?

oxi kai kritirio sigrisis den iparxei, o Zappa einai makran kaliteros

Μακράν το πιο άκυρο δημοψήφισμα που έχω δει 8O 8O 8O 8O

Θα ήθελα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ να καταλάβω με ποιά λογική μπαίνουν ο Zappa και o Gallagher σε σύγκριση… Χμμμ… Έχω σπαταλήσει 10 λεπτά ψάχνοντας να βρω ένα κοινό σημείο εκτός από το ότι παίζουν και οι δύο κιθάρα!!!

Συμφωνω απολυτα.
Και με τον Whitesnake.

Συμφωνω απολυτα.
[/quote]

oloi simfwnoume :lol:

tp koino stixio einai oti einai kai oi 2 sinthetes, kitharistes kai tragudistes (3 se 1)

Ωραία με το ίδιο σκεπτικό θα έπρεπε να είναι και ο Hendrix πχ στο δημοψήφισμα, το θέμα είναι ότι η μουσική τους δεν έχει καμία σχέση :? :? :?

tp koino stixio einai oti einai kai oi 2 sinthetes, kitharistes kai tragudistes (3 se 1)[/quote]

Ωραία με αυτή τη λογική προτείνω να προστεθεί στο poll και ο Στέλιος Ρόκκος.

tp koino stixio einai oti einai kai oi 2 sinthetes, kitharistes kai tragudistes (3 se 1)[/quote]

Ωραία με αυτή τη λογική προτείνω να προστεθεί στο poll και ο Στέλιος Ρόκκος.[/quote]

nomizeis oti einai tis idias klasis kai poiotitas oi Zappa kai Gallagher me ton roko?
an nai valton tote

Αχ βαχ…

__Μπράβο φίλε (/η) roiy1… Αυτό είναι τύχη!! Πρέπει να ήταν μία αξέχαστη εμπειρία ε; Αν μου πεις κιόλας ότι έχει δει live και τον Zappa, τότε θα με κάνεις να πεθάνω απ’ τη ζήλια μου!! 8)

Μακάρι να ήταν δικό μου shadow… Ενός φίλου είναι. Εγώ το 81 ήμουν 10 ετών… Ευτυχώς κρατάμε ακόμα τη σημαία ψηλά και ακούμε αυτά που πρέπει. 'Οπως γνωρίζεις περί (μουσικής) ορέξεως… :wink:

__Σωστός!! :wink: 8) :wink:

Rory superia!

Μήπως η όλη φάση με τα δημοψηφίσματα έχει καταντήσει ανούσια και γελοία? Μήπως θα έπρεπε μερικά θέματα να σβήνονται ?

Mhpws den tha eprepe na vazoume oria ston xavale???