Franz Ferdinand , Terra Vibe 3 Ιουνίου

Εγω παλι φοβαμαι οτι δεν το ξερουν οι Franz Ferdinand και το κανονισε η Didi μονη της! :stuck_out_tongue: 8)

Πλακα πλακα παντως δεν το βλεπω να πραγματοποιειται. Ειναι και στο χωραφι from hell. Σε αλλο venue πιστευω θα ειχε καλυτερη τυχη το live.

Τοση νεκρα για αυτο το live ουτε στα ματς του Ακρατητου.

Ακυρώθηκε τελικά το πιο αδιάφορο live του φετινού καλοκαιριού. Ψιλοαναμενομενο, ε…

Τι το μελεταγαμε ρε Gianni…

Οχι δεν ακυρωθηκε,στο site λεει οτι αναβληθηκε επειδη δεν μπορουν να μεταφερουν ολον τον εξοπλισμο απο την Ολλανδια και δεν μπορουν να αφησουν να συμβει κατι τετοιο.

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα αγαπαω ανακοινωσεις ντιντι

Gamay η ντίντι στις ανακοινώσεις. Μόνο εξωγήινους δεν έχει χώσει μέσα.
Κοροιδάκια μας έχει πιάσει? Μπα.

Ε τι να πει? Πως πουλησε μονο στον θειο του Καπρανου?

Προφανως και οι Ολλανδοι εχουν προβλημα στα τελωνεια και τετοια

είναι οι ρόουντις κλασμένοι σε ένα κόφι σοπ, και κανείς δεν μπορεί να τα φέρει… :p:p:p

Ναι ρε παιδί μου, όμως τον θειο του Καπρανου ποιος θα τονε παρηγορήσει?
Σοβαρά τώρα, αυτοί οι 2 που πήραν εισητήριο για τους franz ferdinand θα νιώθουν πολύ μαλάκες αυτή τη στιγμή…

Ενας φιλος μου ειναι 2ρος ξαδερφος με τον Καπρανο.Λιγα τα λογια σας λοιπον !

Ε με τέτοια ημερομηνία που είχαν βάλει, κρίμα. Και συμφωνώ με τον bilzzoras, λίγα λόγια για αυτή τη μπάντα Pls…:stuck_out_tongue:

:lol3: :lol3: :lol3:

Μπορει ομως η νεα ημερομηνια να μας βολευει (εμας που δεν μπορουσαμε την Τεταρτη) :smiley:

Aμ καλα ελεγα εγω οτι κατι βρωμαγε…δεν πειραζει, μακαρι να ορισουν νεα καλυτερη ημερομηνια και ΑΛΛΟ venue.

Αυτο!

Αμα σκασει κανα γκαγκαριν εχω ηδη στηθει στην ουρα.

Tιποτα τ’αλλο θες?? :stuck_out_tongue:

Ε ναι ο εξοπλισμος των Φραντς Φερντιναρντ ειναι τρομερα δυσκολο να μεταφερθει…5 ενισχυτες,2 πεταλια και ενα ντραμ σετ ξερω γω…

Η σκηνουλα που στηθηκε για τους acdc μεταφερεται και σε τσαντα ταξιδιου…σαν του Σπορτ Μπιλλυ,που ειναι ηρωας απ αλλον πλανητη.

Αν δεν μπορεις…γινε κομμωτης…

Αν ηταν δυσκολο να μετα φερουν τον εξοπλισμακο τουσ μεχρι εδω…τοτε οι acdc τι να πουν που εφεραν εδω 30 φορτιγα με εξοπλισμο?ενταξει δλδ ελεος…τουλαχιστον ας πουνε την αληθεια κ να μν λενε χαζες δικαιολογιες…

Τι διάολο ρε παιδί μου, καμία κακιά κατάρα έπεσε φέτος στο χωράφι και δεν στεριώνει συναυλία μέχρι στιγμής; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol:

ναι. φιλοξήρα!!! :lol:

Λώρη!!! Τα ζιζανιοκτόνα μπας και γίνει κάνα λάιβ!!!:p:p:p