Franz Ferdinand , Terra Vibe 3 Ιουνίου

Αναμενόμενη εξέλιξη. υπήρχε λόγος όπως φαίνεται που δεν είχε ανέβει ποτέ στο σαιτ της μπάντας. Κριμα γιατι θα ήταν καλή ευκαιρία για κάποιον να παέι στο χωράφι, να παρκάρει απέξω και να φυγει σφαίρα χωρις ταλαιπωρία.
Ποτε ξανα εισητήριο σε προπώληση. Αμα μπορούν κάποιοι να κάνουν σολντ αουτ, ας το κάνουν. Εγω μπορω να περιμένω την άλλη φορά. Όχι επειδή οι Franz γέμισαν το Ρόδον και οι Kaiser Chiefs το Γκαγκάριν τους κάνουμε headliners στα “μεγάλα” open air festival.

Χτυπάνε ότι κυκλοφορεί, και αμα δεν τους βγαίνει το ακυρώνουν με τις πιο γελοίες δικαιολογίες. Τι άλλο είπαμε έχει φέτος στο χωράφι εκτός απο Rockwave για να ξέρουμε?

Λινκιν παρκ

Και αυτούς δεν τους βλέπω στα περσινά επίπεδα προσελευσης…

100 εισητήρια είχαν κοπεί ρε τι εξοπλισμός και @@??! Ήμαρτον! Καλά και Linkin Park ούτε τους μισούς από πέρσι δεν θα έχει…αν γίνει τελικά :wink:

Και νομίζω το τικέτο είναι πιο ακριβό από πέρυσι:-k

Μαλλον θα ειναι οι επομενοι στη λιστα των ακυρωσεων…:stuck_out_tongue:
το “τρενο” (ΑC/DC) τους ισοπεδωσε ολους φετος!!!:lol::lol::lol:

Εδώ φαίνεται και η αξία κάποιων πραγμάτων! Η συναυλία των AC/DC ήταν το γεγονός της δεκαετίας για το ροκ κοινό στην Ελλάδα!

Μα δεν λέει κάποιος το αντίθετο.
Απλα δεν καταλαβαίνω τη λογική της εταιρίας να κλείνουν έτσι τα συγκροτήματα που είχαν κάποια επιτυχία τα προηγούμενα λαιβ τους, και ότι τους κάτσει αλλιώς το ακυρώνουν. Θα μπορούσαν να τους βάλουν σε κάποιο φεστιβαλ για να εμπλουτίσουν το lineup όπως πχ συμβαίνει με τους Gogol Bordello, η τους Editors ή αλλιως σε τύπου Γκαγκάριν όπως οι Horrors με μάξιμουμ πόσα άτομα άραγε?

Δεν ξεκίνησαν καθόλου καλά οι συναυλίες στο χωράφι φέτος. Η μια ακύρωση μετά την άλλη. Και για τη 2η μέρα του Rockwave δεν βλέπω η didi να προσθέτει άλλα ονόματα. Λέτε να υπάρξει και εκεί ακύρωση;

Ρε παιδιά γιατί λέτε ότι οι LP δεν θα μαζέψουν κόσμο? Είναι πολλοί που τους χάσανε πέρυσι και οι περισσότεροι απο αυτούς που πήγαν θα τους ξαναδούν (όπως εγώ, οι LPUers και οι φανατικοί fans) και μην ξεχνάμε ότι opening act θα είναι κατά πάσα πιθανότητα οι Dead By Sunrise, το solo project του Chester… Θα έχει και φέτος κόσμο, μην ακούω χαζά… και το εισητήριο πήγε 5? πάνω, σιγά την αύξηση…

Well said MalFUNct10N!:thumbup: Μπορει να μη αμαζεψουν 30000 οπως περσι αλλα σιγουρα θα ειμαστε πολλοι!!!
Κανενα νεο για νεα ημερομηνια των FF??
[-o<

… /3

Το οποιο ηταν ενα αρκετα καλο νουμερο ουτως η αλλως

Δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό το /3 που λες… ρωτήσαμε στη είσοδο, το είπαν στον V-FM, στο MAD πως ήταν γύρω στις 30000 πρέπει να ξαναελέγξεις τισ πηγές σου :wink:

Παιδια σχετικα με τη συναυλια των LP. Αν δειτε στο linkinpark.com στο tour dates η Αθηνα εχει τον περισσοτερο κοσμο! Μετα ειναι η Γερμανια! Και βαλτε και τα ατομα του LPU! Τουλαχιστον σε αυτο το συγκροτημα η Αθηνα ειναι καπως ψηλα!!! 2η μερα του Rockwave ουτε εγω το βλεπω να προσθετουν αλλα ονοματα αλλα θα δουμε… Δεν μπορουσαν να φερουν και Μεταλλικα… Δεν πειραζει θα ερθουν του χρονου :smiley: ([-o<)

I lolled :wink:

Πώς γίνεται ΚΑΘΕ φορά να διαδίδεται πως η Χ συναυλία είχε τον τριπλάσιο κόσμο απ’ όσο πραγματικά είχε;;; Δλδ ντάξει, τυφλοί δεν είμαστε, βλέπουμε…

paidia mia paren8esh…nomizw pws edw dn milame gia lp…:stuck_out_tongue:

Tα greeklish απαγορεύονται φίλε, αλλά είσαι σωστός:p

Περί LP στο thread τους καλύτερα παίδες.

ναι σορυ το εγραψα βιαστικα και ξεχαστηκα:p