Θανατοσ στον freedomofrock

Σήμερα είναι μελανή μέρα…

Μόλις με κόλλησε ιο μέσω msn ο απαράδεκτος, ο ποταπός ο κατάπτυστος ο freedomofrock… Έτσι και τον πετύχω θα τον σκοτώσω…
:lightsabre:

opoios anakatebetai me kotes ton trwne ta pitoura

Σοβαρα?? Ασε ρε πουστη, κι εγω εχω κολησει…:lightsabre: :lightsabre: :lightsabre:

Κόλλησες και το Aloe… Στην πυρά!!!

Λες και μιλάμε για AIDS :lol: #-o
Αλλά πραγματικά μου έχει σπάσει τα νεύρα! Έσβησα και ξανακατέβασα το msn δύο φορές, αλλά πάλι τα ίδια και τα γίδια!
Βασίλη εσύ έκανες τη ζημιά, έλα να τη διορθώσεις τώρα!!! :evil: :twisted: :x

Παιδες σορρυ, αλλα εσεις γιατι πατησατε accept??? O kourou, σαν κουρου της πληροφορικης το καταλαβε και δεν κολλησε… Καλα να παθουμε…

Βρηκε κανεις καμια λυση???:-s

Ολοι άυριο για φορμάτ! Φέρτε software + Hardware για επισκευή!8)

Ρε ζωντόβολο freedom πάλι την έκανες τη μλκία σου και αναστάτωσες όλον τον κόσμο, έλεος!!!#-o :stuck_out_tongue:

Από τα 23 ποστ του Ρίππερ, τα 25 είναι για τον Freedomofrock.

εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος…:-- :–

Μπορείτε να μην σπαμάρετε, αν δεν έχετε στο νου σας τρόπους ανελέητου βασανισμού του freedom?

Ποσοστο 92%…

[SIZE=“5”]ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΥΘΗΚΕ ,Ο ΙΟΣ ΠΗΓΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ 'ΡΘΕ!!![/SIZE]

Το μόνο που έχει νόημα στη ζωή μου είναι να δουλεύω τον freedomofrock:lol: :lol: :lol:

Τέλεια, και εγώ έιμαι OK…
Ας μιλήσουμε για σορτσάκια λοιπόν

Προτεινω το thread να μετανομαστει σε “FREEDOMOFROCK” γενικοτερα, ωστε ολοι οι θαυμαστες να γραφουνε σε ενα τοπικ μονο για μενα…:smiley: :smiley: :smiley: 8) 8)

Λοιπόν για να μη χαιρομαστε, [SIZE=“5”]Ο ΙΟΣ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΛΙΚΑ[/SIZE]

#-o

Ο Μανος εχει ακομα ιο, προσοχη!!! Εγω ειμαι καθαρος εδω και κανα μισαωρο…

Έκοψες τα ναρκωτικά???

Και η Αλοη εχει τον ιο… Μονο εγω τον εδιωξα…:lol: :lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: