Θανατοσ στον freedomofrock

βασικά,εσείς φταίτε που πατήσατε στο άκυρο accept:wink:

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πεστα ρε!!!8)

Εγω τα προκαλεσα ολα αυτα, αλλα ιο δεν εχω πλεον…

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Χαλαρά τον σφάζω και μετά το σημερινό.

Εσυ τελειωσες το σχολειο και το ριξες στα ξενυχτια? Για να συμμαζευομαστε… :stuck_out_tongue:

πάνω από 15 φορές μού έχει ανοίξει παράθυρο ο ιός!κάνε κάτι!!!

Αλοε αν δεν σταματησεις την παπαρια θα σε κανω να πονεσεις.

Πάντα ξενυχτάω, άσχετα με το αν είμαι στο pc ή όχι. Γι’αυτό πήγαινα σχολείο με μαύρους κύκλους και μετράγαμε χασμουρητά τις πρώτες ώρες. Και δάκρια απ’τα χασμουρητά. Και γελάγαμε. Αχ, τι μου θύμισες βραδιάτικα :smiley: Και τον τελευταίο καιρό με έπαιρνε ο ύπνος και τα μισά μηνύματα στο κινητό ήταν:“Ακόμα τον παίρνεις;”(τον Μορφέα/ύπνο), “Τι έγινε, τις καταργήσαμε τις πρώτες ώρες;” κλπ κλπ :stuck_out_tongue:

Οποιος το μεταφερει αυτο το σατανικο πραγμα σε μενα με τον εναν ή με τον αλλον τροπο θα πεθανει αυτοστιγμη. Ευχαριστω.

μιλάμε για καφρίλα,όχι αστεία,τα νεύρα μου χτυπάνε κόκκινο:!:

Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΤΑΙΕΙ!!! το παλέψαμε λίγο, αλλά… αύριο πάλι στον αγώνα

Εμένα μπορντό

θα βγει κι από πάνω με χρωματικές παραπλανήσεις τώρα:lightsabre: :lightsabre: :lightsabre:

Αύριο το ραντεβού είναι στη γέφυρα. Ελπίζω να σας προλάβω εκεί για να ρίξω τον Βασίλη στις ράγες.

στη γέφυρα που περνάμε είναι ή έξω από το σταθμό?:-k

Eντμεταξυ το Aloe και το manos προσπαθουνε να κολλησουνε και μενα! Misery loves company! :lol:

:-k

Οn topic: Ειναι ομορφος!!!:lol: :lol: :lol:

Είσαι καλά; θα χαλάσουν οι ράγες! Ο φούλης δε θα πάθει τπτ! Αν θες να τον τιμωρήσεις πήγαινε και δολοφωνησε τον Hetfield!

Κολλατε ιους εχετε πλακα !!!
Μουχαχαχαχα, ευτυχως το παθατε χτες που πηγα Sabbath και δεν μιλησα με κανεναν κολλημενο!!!

Ο ιός φαίνεται να μας βαρέθηκε…

Εγώ σου είπα, μετά από ένα χρονικό διάστημα σταματά σε όλους να κάνει τη βακεία με το msn…
Αυτό όμως δε μας λέει ότι ο ιος δε δρα υπογείως μέχρι τα pc μας να βγάζουν καπνούς… damn you freedomofrock

Εμένα πάντως μόνο το msn επηρέαζε. Αυτός δεν είναι λόγος όμως για να μην τιμωρηθεί ο φρίντομ απόψε! :twisted: