Θανατοσ στον freedomofrock

Εμενα το msn μου τα εχει πρηξει που αλλαζει μονο του ενω γραφω μου αλλαζει στα ελληνικα!:evil: :evil: :x

Θα σας πω την αληθεια πλεον!!!

ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑ!!!

:twisted: :twisted: :twisted:

για να μην σου βγάλω το μαλλί και στο δώσων να το φας ομολόγησε πάραυτα αφορά και μένα???

Παλιάνθρωπε!![-X [-X
Εμένα ευτυχώς δεν έπαθε τίποτα!!χεχεχε!!

ΦΥΛΑΞΤΕ ΤΑ PC ΣΑΣ !!! ΚΙΝΔΥΝΟΣ - ΘΑΝΑΤΟΣ :stuck_out_tongue:

Τι καμμενο τοπικ και ακομα πιο καμμενα περιστατικα ηταν αυτα που δεν τα ειχα κιολας παρει πρεφα??!!!

:lol3: :lol3: :lol3:

E γι’αυτο βάλτε λινουξ να έχετε το κεφαλι σας ήσυχο…:stuck_out_tongue:

Νο viruses, no malware, no adware.:stuck_out_tongue:

Αν τα ανυποψίαστα N00bz0rzUs0rz0fmsnz0fd00m τύπου manos87 και Αloe δεν πατούσαν accept δε θα’χαμε τρεχάματα

freedom αθώος!

Μα καλά… πόσο ζώο (συγγνώμη από το ζωικό βασίλειο) πρέπει να είναι κανείς για να κολλήσει έτσι μέσω msn ιό!;!; Εντάξει το καταλαβαίνω για τις ξανθές κοπελίτσες που είναι άσχετες από Η/Υ και πατάνε ό,τι δουν… :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol:

Λινουξάριοι όλων των χωρών ενωθείτε
αχ τι μου θύμησες τώρα παλιές καλές μέρες μέρες του 1997 του 1998 να προσπαθώ να συνδέσω Ταύρο Ασπρόπυργο να είναι οι γραμμές του Ασπροπύργου μπουρδέλο να μην δουλεύει ούτε unix ουτε win95 μη γελάτε ρε τέτοια είχαμε τότε και ω του θαύματος να δουλεύει το linux αυτό το μικρό θαυμαστό προγραμμάκι
να ναι καλά όποιος το βρήκε και να στε καλά όσοι το ξέρετε θα σας λύσει τα χέρια σε πολλά
Μammy speaking :wink:

Απλά ο μάνος ζηλεύει, χοχοχο

κάτω τα χέρια απ’το μάνο ρε αλήτη.

Το ψήνω εκ νέου anyway…