Friends

Όλοι ξέρετε τα φιλαράκια! Ποιός είναι ο αγαπημένος/η σας και ποιο επεισόδιο/φάση/ατάκα που θυμάστε σας είχε κάνει να λιώσετε στα γέλια? :lol:

Joey !!! einai θεος!!!
Apo ατάκες μία ειναι…
HOW YOU DOING!!!

Εγώ καραγουστάρω τον Chandler γιατί πάντα λέει κάτι αστείο και είναι ο πλακατζής της παρέας. Επίσης τον γουστάρω γιατί είναι ο πιο παρεξηγημένος από τα φιλαράκια… :roll:

ειναι πολύ κυνικός ο chandler kai εχει όντως απίστευτο χιούμορ!!!

Εννοείται η Jennifer Anniston… Jennifer τώρα που έδιωξες τον κακάσχημο, έλα σε μένα…

chadler :slight_smile: den thumamai ataka alla mia skhnh apo ena epeisodio opou prospathouse na vgalei fwto gia ton gamo tou me “fysiko” xamogelo kai den ta kataferne…:stuck_out_tongue:

Πεστα ρε Τελη!!!Ολα τα λεφτα ειναι!!!

Ρε συ αυτό που κάνεις δεν είναι σωστό!
Είναι σαν να λες σε μία μάνα να διαλέξει ένα από τα παιδιά της :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Είμαι μεγάλη φαν friends!
Πως να διαλέξεις ανάμεσα σε χαρακτήρες όπως:
-Την υστερική, εκνευριστικά οργανωτική Μόνικα super μαγείρισσα, νοικοκυρά.
-Την χαζοβιόλα Φοίβη με την κιθάρα και τις ερμηνίες της και την μετενσαρκωση της μαμάς της σε γάτα
-Την καλόβουλη και θύμα, sexy, γκαφατζου Ρέιτσελ
-Τον αφελή, άτυχο Ρος που γίνεται συνεχώς ρόμπα(με 3 αποτυχημένους γάμους)
-Τον ατάλαντο, κοιλιόδουλο, ερωτύλο “χαο γιου ντουιν” Τζόυ
-Τον “συνέχεια πάω να παρεξηγηθώ ότι είμαι γκέι” Τσάντλερ με τα άσχημα παιδικά χρόνια(μπαμπά τρανσέξουαλ,μαμά show woman) και εκείνο το απίστευτο “αααα.α…αα” όταν πάει να κάνει τον έξυπνο ή να αποφύγει κάτι

Είναι όλοι τους υπέροχοι ρε μαμώτο!
Δεν θέλω να διαλέξω!!!

Εγώ πάντως θα θεωρήσω πως προτιμάς περισσότερο την Monica αφού την έγραψες πρώτη! :smiley: :slight_smile: 8)

και τον Τσατλερ επειδή τον άφησα για το τέλος :wink:

Joey ο τύπος είναι παλικάρι :smiley: :smiley: :smiley:

Ρεεε, γιατί βάζει πάλι επαναλήψεις???

einai theoi oloi sigoura… poli diskoli apofasi kai telika lew FOIBI! an kai oloi mou aresoun to idio para poli :wink:

an k oloi einai enas k enas,Monica forever!!m aresei p einai organwtikh(isws gti egw exw eleipsh s ayto :stuck_out_tongue: :lol: ) k exei mania me thn ka8ariothta!o tropos p ginetai antagwnistikh k p toys bazei olous sth 8esh toys m bgazei gelio!!k einai k dynamikh! :smiley:

Psifisa ton koryfaio Joey alla konta imoun kai se Rachel giati einai kouklara kai afelis(arketa stoixeia gia an kanoun kapoia arketa elkystiki).
How you doin’???

Φοιβη γιατι γουσταρει Carcass :lol:

Φοιβη και τα μυαλα στα καγκελα ρεεεεεεεε!!! :twisted:
Μιλαμε η κοπελα ειναι πολυ στον κοσμο της και πολυ απλα εινα μια μικρη θεα!
Φοιβη και Τζοι φυσικα!The best! :wink:

αγαπημένο πρόσωπο :Joey… είναι άτομο το παιδ’ι τι να λέμε τώρα??? αγα΄πημένο επεισόδιο :όταν ο Τσάντρελ έκανε πρόταση γάμου στην Μόνικα(είναι το καλύτερο ζευγάρι της σειράς) αγαπημένη ατάκα:ένασ δυάλογος μεταξύ Ρός και Τζόι οπού ο Ρός του μάθαινε πότε να κάνει τα ‘’ ‘’ όταν μίλαγε κι ενώ νόμιζε ότι το είχε καταλάβει του λέει φεύγοντας: ‘’ γεια ‘’ σπουδαιοτερη απορίια: γιατί τελείωσε???

Νιώθω τόσο μόνος που προτιμώ την υστερική Μόνικα…

Την νέα σειρά Joey την βλέπει κανείς ; Ακούω γνώμες…

μολις ολοκλήρωσα τον πρώτο κυκλο δυστυχως δεν έναι φιλαρακια με τιποτα
1μου λύπει συγκλονιστικά ο τσαντλερ
2δεν φαινεται σαν να προσπαθουν απελπισμένα να μυμηθούν τα φιλαράκια?
α.η ατζεντησ του Τζοι είναι κουλη σαν την προηγουμενη
β.αυτή στη δουλέιά του ιστερικά καθαρή σαν την μόνικα
γ.ο ανηψιος του είναι ο Ρος εντελώσ όμως
δ.η Ρίτσελ έκανε τν εμφανηση της ως η αδερφή του που έφυγε πριν τον γάμο και είναι κακομαθημένη(θυμίζει κάτι?)
ε.κι αν και κάπως τραβηγμένο υπάρχει σύνδεση μεταξύ αδερφής του και Φοίβης
3μονο ο χαγκσυ στο κρεβάτι του Τζοι είναι μια παρηγοριά

τα αστεία του Τσαντλερ ομως???