Friends

+1 :lol:

Γαμώ τις σειρές παιδιά…πολύ γέλιο οι Friends!

Chandler ρε!! Σε στέλνει με τις κρυάδες του. Όλοι είναι μορφές, μόνο την Μόνικα δεν πάω… :? Το τελευταίο επεισόδιο μ’έκανε να πεθάνω από τα γέλια. Όταν εκεί που ο Τζόι έβαζε το χέρι του στον μηρό της Ρέιτσελ κι εκείνη του έδωσε μια καταπληκτική φάπα στο τέλος! Επίσης κι εκείνι που η Ρέιτσελ είχε φτιάξει γλυκό. Ή αλμυρό… Ό,τι κι αν ήταν αυτό.

Η καλυτερη κωμικη σειρα που υπηρξε,οσες φορες και να ξαναδω τα επεισοδια θα γελασω.
Το μονο που με εκνευριζει σε αυτες τις αμερικανικες σειρες ειναι τα ψευτικα γελια,που ειναι σαν να σου λενε “Γελα,ειναι αστειο”,ακομα και αν δεν ειναι…

Το πιο ψεύτικο γέλιο που έχω ακούσει σε τέτοιες αμερικάνικες κωμικές σειρές είναι αυτό στα “Διαβολάκια” που πήρε την θέση των “F.R.I.E.N.D.S.” την Κυριακή.

αγαπημενη φυσικα η phoebe.και αγαπημενο επισοδειο εκεινο που η Φοιβη ειναι κρυομενη κ τραγουδα με το sexy phlegm της.οταν θελω να γελασω το βαζω και πιανει.γελαω καθε φορα.My sticky shoeoeos,my sticky sticky shoeoeos,why you stick on mee,my baby…Το επισοδειο λεγεται ‘The One With Joey’s New Girlfriend’ απο τον 4ο κυκλο.οποιος δεν το εχει δει,ειναι φαν κ θελει να γελασει ας το δει

Ο Ross ειναι όλα τα λεφτα… :lol: :lol:

Θα πω τον Chandler alla ki oi upoloipoi einai ooooooooola ta lefta!!!
Xairomai pantws pou Joey,Chandler kai Phoebe igoun ti “koursa”.

Reichel.
Reichel.

Reichel.

καλα με τα φιλαρακια ειμαι ψυχολογικα αρρωστη :stuck_out_tongue:
ολοι ειναι γαματοι, αλλα στον Τσαντλερ εψω αδυναμια, ειναι απιστευτα σαρκαστικος :smiley:
η σκηνη που επεσα απο την καρεκλα απο τα γελια, ειναι εκει που ο Τζοϊ λεει στη Φοιβη οτι μπορει να πιει 10 γαλονια γαλα σε 10 δευτερολεπτα, και το ριχνει ολο εξω :lol: και μετα μαλιστα η Φοιβη λεει “μπραβο,τα καταφερες!” :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Η καλύτερη σειρά εβερ… Θα πω Ρος γιατί πάντα ταυτιζόμουν μαζί του. Αν και την πιο πολύ πλάκα έχει ο Τζόι

Επίσης ατάκα της Φοίβη μια στον Ρος:

Who do you think you are, Ross… the Boss?? :lol:

Α και χθες είχε το επεισόδιο που η Φοίβη ήθελε να καλέσει τους Carcass στο γάμο της Μόνικα

Όλα παραείναι ιδανικά στον κόσμο των Φιλαρακίων…
Οι φίλοι μένουν τόσο κοντά που είναι συνέχεια ο ένας στο σπίτι του άλλου…
Όλοι έχουν το κλειδί για το σπίτι της Μόνικας…
Ό,τι κι αν παιχτεί μεταξύ τους (μπαλαμούτι, φασώματα, σχέσεις και γουατεβα) πάντα στο τέλος θα είναι κολλητάρια…
Παρααγαπιούνται μεταξύ τους και κανείς δεν κακολογεί κανέναν.
Κάτι βρωμάει εδώ…

καλα τωρα εσυ κολλησες;! μην εισαι τοσο ρεαλισττρια! εξαλλου μακαρι να ηταν ολες οι παρεες ετσι :wink:

Είσαι σίγουρη??
Θα ήθελες τόσο πολύ να είναι η παρέα σου ο φαινομενικός/ προβληματικός/ κρύος γκέι, ο νευρικός επιστήμονας, ο πηδήκουλας φαγάνας ιταλός, η barbie, η νοικοκυρά ΜΟΝΚ και η κυρία Τα-Έχω-Χαμένα-Αλλά-Η-Μαμά-Μου-Αυτοκτόνησε??

άραξε
αν σε κάνει να θυμώνεις τότε μη το βλέπεις.
Εχω την εντύπωση όμως πως είναι μόοοονο μια σειρά.Γίνονται χιλιάδες περίεργα και κουλά πραγματα στο κόσμο για να θεωρήσεις πως “κάτι δε πάει καλα”, μη κολλάς στη σειρά…

Τι?? Είναι απλά μια σειρά???
Δηλαδή… Δεν συμβαίνει στ’αλήθεια?? 8O 8O 8O
(ομιτζι…)

oh yes
προσπάθισε να το θυμάσαι αυτό…

ναι.
θα ηθελα πολυ να ειμαι σε μια παρεα με τοση αγαπη και χιουμορ. τι σε ενοχλουν οι γκει( ο Τσαντλερ δεν ειναι γκει) , οι νοικοκυρες, και καποιος που η μανα του αυτοκτονησε; οι χαρακτηρες εχουν τοσα θετικα, απορω που ψαχνεις να βρεις τα αρνητικα…Αυτα ειναι ολα ανθρωπινα χαρακτηριστικα ετσι κι αλλιως, εσυ και οι φιλοι σου δηλαδη ειστε τελοιοι;

Μα φυσικά και είμαστε!
Ξέρω τι γίνεται στη σειρά. Την έβλεπα κι εγώ κάποτε (αλλά μετά τις πρώτες 48 επαναλήψεις βαρέθηκα…)
Να περιμένω για τη κρεμάλα στη γωνία?