Friends

Τα φιλαράκια είναι ο ορισμός της αθλιότητας. [-X

Hell Yes

ασχολιαστο

Sharuman και Beer Drinker εσεις εχετε πιο πολυ χιουμορ για να το βρισκετε αθλιο ε;αα ρε αστειοι… :lol:

Rachel = ορισμός της όμορφης γυναίκας της διπλανής πόρτας.

Ετσι. Οποιου δεν του αρεσουν τα φιλαρακια δεν εχει χιουμορ…:roll:
Καλη σειρα ειναι, ταλαντουχοι οι ηθοποιοι αλλα μην το θεοποιουμε κιολα.

Αφού αρέσει σε σένα γιατί μπαίνεις στο κόπο να ασχοληθείς μαζί μου; Αν πάλι θίχτηκες επειδή ταυτίζεσαι με κάποιους από τους ήρωες, θα σου ζητήσω την πιο ειλικρινή συγνώμη.

Αλλά και πάλι, δεν γνωριζόμαστε από παλιά για να με πεις αστείο.

Φιλικά Δημήτρης

Και γω τρελλαίνομαι γι αυτή την σειρά (Καλύτερα τώρα;)

Καλά εντάξει, τι να σου πω όχι είμαστε υποχρεωμένοι όλοι να τα γουστάρουμε, αλλιώς θα γίνουμε σαπούνι. Εγώ λοιπόν ο άμοιρος ρωτάω τι αστείο μπορεί να βρίσκει κάποιος σε αυτά?

Στην αρχη ηταν οκ, ειχε καποιες καλες ατακες αλλα απο ενα σημειο και μετα δεν βλεπεται. Τα ιδια και τα ιδια.

Δε σας ειπε κανεις να τη βλεπετε, ουτε εγω ειπα οτι πρεπει να αρεσει σε ολους και καλα, αλλα δεν μπορεις να τη λες και αθλια, γιατι εχει πολυ χιουμορ.

Εμένα αυτού του είδους το χιουμορ δεν με συγκινεί καθόλου…

Joey ρε!!! Φαγητο και γυναικες.Joey doesn’t share foooooooooooood!!!

Χαχαχαχα θεος. Δικος μου.

Nταξει ο Τζοι ρισπεκτ.

Α επισης.

Δεν το πιστεύω ότι ο Τζόι:? ρίχνει σκόνη στη Φοίβη…γκρρρρ

πρέπει επιγόντος να βρώ κόσμο να αλλαξει αυτή η κατάσταση…

Αυτό που μου την σπάει στις περισσότερες αμερικανιές είναι ότι σου υποδεικνύουν που θα γελάσεις με το ηχογραφημένο γέλιο του κοινού. (Ε ρε εδώ γελάμε τώρα, ειπώθηκε αστείο, άντε για γελάτε τώρα λέμε).

Βρε ουστ

και εμενα με εκνευριζε παλια παρα πολυ αυτο, και μαλιστα με εκνευριζαν και τα φιλαρακια γιαυτο το λογο, αλλα μετα με κερδισαν ολα τα υπολοιπα :stuck_out_tongue:

Aκριβώς αυτό. Όποτε ακούω αυτό το ηλίθιο γέλιο μου έρχεται να σπάσω την τηλεόραση. :x :twisted:

Εγώ πάλι δεν τους έδωσα δεύτερη ευκαιρία…

Και τα Σκερτσακια εχουν γελιο-κονσερβα κι εκει ειναι ακομα πιο ενοχλητικο γιατι δεν υπαρχει τιποτα αστειο πουθενα.

Εμένα όλοι μου λένε ότι είμαι ίδιος ο Chandler… Να ανησυχώ?:-k :-k