Friends

Να ανησυχεις να μην εχεις το ιδιο γουστο στις γυναικες.:stuck_out_tongue:

ε, καλά τώρα. Την Μόνικα παίρνει στο τέλος. Δεν περνάει και άσχημα!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ειναι πολυ καλη σειρα,δεν μπορω να ξεχωρισω καποιον ηθοποιο…ειναι ολοι τους Α Σ Τ Ε Ρ Ι Α!!!:slight_smile:

Με απογοητεύεις Σοφία.

Τα Σκερτσάκια είναι γαμάτα! 8)

Ειναι τραγικα ρε συ ελεος… Δεν παιζει ουτε καν να εχω χαμογελασει.

Πρεπει να τους εκτελεσουν αυτους βασικα

Και ένα μπαν από το ραδιοτηλεοπτικό καλό θα ήταν!!

Τσάντλερ με χίλια!!

γουστάρεις karvou δηλαδή εσύ?
και ο dark___κλπ κλπ__ ?

Χαλαρα… Προσβαλουν την εννοια του χιουμορ, ειναι απαισιοι!!!

Με karvou μπορώ να πάω Μυτιλήνη όμως…!

8O Τώρα που το σκέφτομαι, μία κάποια ομοιότητα ίσως να υπάρχει! :lol:

Από Φιλαράκια, η Rachel είναι συγκριτικά με τους άλλους λίιιγο πιο άκυρη σαν προσωπικότητα. Και η Monica σου πρήζει λίγο :stuck_out_tongue:
Οι υπόλοιποι μαμάνε, και κυρίως ο Chandler που είναι κυνικός και αυτοσαρκάζεται :respect:

Η πιο ακυρη ρε ειναι χαλαρα η Φοιβη.Μικρη ειχε δειρει τον Ρος και τον ειχε ληστεψει,εχει παει στον πολεμο,εχει παντρευτει γκει και αλλα πολλα αποκρυφα που δεν μας τα λεει.

Αλλα ολοι τους ειναι θεοι.

Από όλους τους χαρακτήρες ο πολύ αγαπημένος μου είναι η Μόνικα. Μιλάμε η γυναίκα είναι θεά! (Περιττόν να πω πόσο θεά είναι επίσης η Courtney Cox!!! 8) 8) 8) 8) )

Εννοείται η Φοίβη!!!Η πιο άκυρη της παρέας!:smiley: :smiley:

Τόσες και τόσες ταινίες έχουμε δει, αλλά η συγκίνηση στο τελευταίο επεισόδιο της σειράς που ξαναείδα χθες στο Star δε συγκρίνεται με τίποτα. :cry:

+φωνω.Το ειδα κι εγω.Η Τζενιφερ Ανιστον πιο γκαβλερη απο ποτε :oops:

Βλέπω tolki,ξέρεις τι να προσέχεις σε μια σειρά:lol: :stuck_out_tongue:

Η άτιμη, χρόνο με το χρόνο στα Φιλαράκια γινόταν όλο και πιο ωραία. Ώσπου κατέληξε να είναι Θεότητα…

εχει κανει και τα παιδια του αδερφου της!!! χαχαχ :lol: :lol: :lol: