Fringe

την εχω ξεκινησει κι’εγω, στο τριτο επεισοδιο ειμαι… πολυ καλη φαινεται κ απο οτι διαβαζω συνεχιζει με πολυ καλα επεισοδια…8)

Ο πρώτος κύκλος μετά το 10ο, απογειώνετε.

εγω το εχω αφήσει στο 5ο στης 2ης…
ακούω οτι γίνονται παπαδες!!!
μολις τελειώσει θα κάνω εναν μινι μαραθώνιο…:stuck_out_tongue:

Τα 4 τελευταια τα χουνε σπασει αγρια! Και σωστα επεισοδια και το μυθολοτζυ προχωραει…

εγω εχω σταματησει στο 10 του 2ου κυκλου…
περιμενα να μην καταλαβει η OLIVIA πως ο συνεργατης της δεν ειναι ανθρωπος μεχρι το τελος του κυκλου…αλλα ο σεναριογραφος ειχε αλλα σχεδια…
δεν μπορω να βρω TORRENT για τα επισοδεια!!!
11,12 και γενικα τα υπολοιπα
παντως ειναι μια απο τις καλυτερες σειρες τωρα…

Tην έχω να κατεβαίνει…ελπίζω να αξίζει γιατί χρειάζομαι κάτι να γεμίσω λίγο τον χρόνο μου αλλά οι απόψεις διίστανται…!Αν είναι σαν το X-Files που λένε πολλοί πιστεύω θα μου αρέσει
Για τα πρακτικά πάντως να πω πως δεν έχω δει Lost

ρε συ carvex βαλε κανα σποιλερ…

@ πασχαλακος… γαμαει η σειρα, θα κολλησεις ασχημα… ειδικα αν σ’αρεσε το x files…

μόλις είδα και το τελευταίο επεισόδιο .
γενικά η τρίτη σεζον είχε τις καλές της στιγμές είχε και κάτι επεισόδια ψιλομούφα .

πάντως στο τελευταίο επεισόδιο συμβαίνουν πολύ απρόβλεπτα πράγματα .
το φινάλε ήταν όλα τα λεφτά.

Απο τις καλυτερες σειρες που εχω παρακολουθησει,μιλαμε για μεγαλο καψιμο σε σημεια!!!Περιμενω πως και πως τη νεα σεζον!Νομιζω οτι θα ξεκινησει προς τον Οκτωβρη.

Ετοιμαζομαι να δω το πρωτο επεισοδιο της 4ης season.Μακαρι να κινηθει στα υψηλα πλαισια που μας ειχε συνηθισει στις προηγουμενες 3.

πριν 2-3 μερες τελειωσα την 3η κ ηδη κατεβαζω τα πρωτα της 4ης…
βλεπει κανεις? πως παει η 4η?

ποσο θεος μπορει να ειναι ο ουολτερ?? δεν παει παραπανω…

Εκτός απο το προχθεσινό εχω δει τα υπόλοιπα.
Κατα την γνώμη μου οι πρώτες σεζόν ήταν καλύτερες αλλα ακόμα μου αρέσει.

με ξενερωσε το 1ο επεισοδιο της 4ης

[SPOILER]ταχα και καλα αλλαξανε ολα κ δεν θυμουνται τιποτα[/SPOILER]

θα δειξει

να σημειωσω οτι το ειχα δει μολις βγηκε και εχει απο τοτε να δω αλλο επεισοδιο

εχει ξεκινησει καιρο η 5η και τελευταια σεζον, τι εγινε το παρατησατε?

τα 4 πρωτα εχω δει και θεωρω οτι παει καλυτερα απο την 4η, πιστευω θα’χει θεαματικο φιναλε…

όντως έχει ανέβει αρκετά σ’αυτή τη σεζόν, ευτυχώς βγήκε απ’το mode των αυτοτελών επεισοδίων γιατί είχε αρχίσει να κουράζει. τώρα που έχει επικεντρώσει σε ένα χρονικό πλαίσιο/ένα σύμπαν και στον πόλεμο με τους παρατηρητές, κρατάει πολύ καλύτερα το ενδιαφέρον

άντε ακόμα 7 επεισόδια και τέλος δηλαδή…

ναι ευτυχως ανεβηκε στην 5η σεζον κι εχει ενδιαφερον!η 4η ηταν κυριως αναμασημα παλιων ιδεων και τελικα την παλεψα κ την ειδα αν κ βαριομουνα πολυ…ελπιζω να το κλεισουνε οπως πρεπει! :stuck_out_tongue:

[I]Τη περασμένη χρονια το παρακολουθούσα αποσβολωμένος -εντυπωσιακή και ψαρωτική σειρά (ασυζητητι).[/I]
Αναμενω τα νεα επεισόδια του νεου κυκλου… :slight_smile:

Οι δύο πρώτες σεζόν είναι κορυφή, μετά λίγο ξεχείλωσε είναι η αλήθεια αλλά δε σταμάτησε να μου αρέσει και στην 5η ανέβηκε πολύ σε σχέση με την προηγούμενη ειδικά και πάει για ωραίο κλείσιμο (μακάρι) και το καλό είναι ότι χρονικά αυτό είναι προκαθορισμένο οπότε και περιμένουμε να είναι όπως πρέπει!

επιτελους ο peter βγηκε απο τη σκια της olivia… στα τελευταια εχει παρει πολυ πανω του, ειδικα οι σκηνες με τον παρατηρητη στο δωματιο γαμησαν…

Το φιναλε του 5x07 ηταν απο τις πιο ομορφες σκηνες του fringe ανετα