Gagarin Open Air festival

Σήμερα ανακοινώθηκε στο official site των Paradise Lost ελληνική ημερομηνία για συναυλία μαζί με Type O Negative και Rotting Christ…

08.07.2007 > Olympic Complex of Hellinikon - Athens, Greece

info : http://paradiselost.co.uk/tour-dates/ 8)

Εγώ πρέπει να περιμένω μέχρι Σεπτέμβρη που παίζουν Γερμανία…αντε, viel Spaß!! 8)

Τωρα για καλο μας το λες αυτο???
Full face, επαναληπτικη καραμπινα και παμε για καμια ληστεια, γαμω τις αφραγκιες μου γαμωωωω!!!

+1000:(
Θα θελα να τους δω αλλα …:frowning:

Καλα θα μας τρελανουν???ποσα λαιβ ποια ποσααααααα???

Σαν τις γριες θα γινουμε να μα ζουμε 2ευρα και να τα βαζουμε κομποδεμα κατω απο το στρωμα για να πηγαινουμε σε συναυλιες!!!

:lol: :lol: lol!! Τελείως όμως! Πω πω… τι θα κάνουμε;;; 8O :-s

θα παω να τους δω 5η φορα. ας ειναι πολλα τα λαιβ. κατι θα κανουμε…:band:

ε πιστεύω το “κλου” της βραδιάς δεν θα είναι τόσο οι Paradise Lost που έχουν 35 φορές στην Ελλάδα, όσο πρώτη εν Ελλάδι εμφάνιση των τεράστιων Type O Negative…και αυτό το λέω εγώ που είμαι φανατικός Paradise Lost :stuck_out_tongue:

Εγώ πάντως δεν έχω ξαναδεί P.Lost :-- και αυτό είναι που με τραβάει! Και οι Rotting Christ μια χαρά είναι!:roll: Με τους Type O δεν έχω ασχοληθεί… θα δείξουν τα οικονομικά, δεν ξέρω :-s

Ποπο πακετακι!!
Με Type O Negative ουτε εγω εχω ασχοληθει,αλλα το ολο πακετο λεει πολυ.
Κριμα που ειναι Αθηνα…Ουτε εγω θα παω.

Τι λέτε τώρα ρε; #-o
Τιμές πότε θα μάθουμε; Δε βγαίνω σου λέωωωωωωωωωω :stuck_out_tongue:
Αλλά μάλλον είναι από αυτά που δε θα χάσω…

Νεότερα > 1. Το εισητήριο κάνει στην προπώληση 35 ευρω για περιορισμένο αριθμό εισιτηριών και μετά 40ευρώ.
Στην είσοδο έχει 45 ευρώ.
2. Οι Type O Negative θα εμφανιστούν στις 6 Ιουλίου στην Θεσσαλονίκη (Παρασκευή)

Η συναυλία γίνεται στα πλαίσια ενός 6ήμερου (!!!) φεστιβάλ που διοργανώνει φέτος η Astra με ημερομηνίες μεταξύ 5 και 11 Ιουλίου…αξιοσημείωτο ότι στις 11 Ιουλίου εμφανίζεται ο Joe Satriani!!!

Αναλυτικό line-up και ινφο εδώ > http://www.gagarin205.gr/dates.php?theid=91 :smiley: :smiley: :smiley:

HAVE FUN!!8)

Πολυ καλη φαση! Αντε να προλαβουμε τα φθηνα! :smiley:

35 ?!?
Και 6μερο φεστιβαλ??

Πολυ καλη κινηση της Astra.
Αλλα οχι και 2 μερες μετα το ροκγουειβ ρε παιδια…Ελπιζω παντως να παει καλα,χρειαζομαστε καινουρια φεστιβαλ(δηλαδη ανταγωνισμο στο μονοπωλιο…)

Δεν το γλυτώνουμε το χαρακίρι τελικά φέτος…#-o :lol: :lol:

[QUOTE=Davidian;129793]Δεν το γλυτώνουμε το χαρακίρι τελικά φέτος…#-o :lol: :lol:[/QUOTE

Το σπιτι μου μεσα τωρα ωρηκε να ερθει και ο Satriani!!!:frowning: :frowning:

Μακάρι να γίνουν όλα τα festivals κανονικά. Αλλά όπως και νάχει λίγο το παρατράβηξαν. Από το ένα άκρο στο άλλο μας πάνε και μετά θα υπάρχει γκρίνια επειδή δεν θα μαζευτεί κόσμος, και άντε μετά οι ακυρώσεις. Όταν ξέρεις ότι ο διοργανωτής άνετα μπορεί μια μέρα πριν τη συναυλία να σου αλλάξει το δεύτερο όνομα, με τι σιγουριά να πας να δώσεις τα λεφτά σου? Anyways, πολύ καλό το πακέτο, όπως και η συνολική καλοκαιρινή προσπάθεια όλων, αν και βλέπω να αρχίζουμε πάλι καταλήψεις για να χαθεί η εξεταστική, μπας και πάμε σε καμια συναυλία.

Ρε παιδιά ο Satriani θα παίξει Θεσσαλονίκη;

July '07
03 Tue Sala Assaig Mallorca, ES
06 Fri Festival Greenspace Valencia, ES
07 Sat Festival de la Guitarra Cordoba, ES
11 Wed Olympic Complex of Hellinikon Hellinikon, GR On Sale 5/21

Απαντάω μόνος μου απ’ ότι φαίνεται όχι #-o

:frowning: :frowning: :? :thumbdown: :evil: :cry:

Δεν νομίζω… Τουλάχιστον δεν αναφέρει κάτι σχετικό η ανακοίνωση στο site, μόνο για Type O Negative αναφέρει.