Gagarin Open Air festival

Το πακέτο τα σπάει και η τιμή είναι πολύ καλή για τρία τόσο μεγάλα ονόματα. Δεν παίζει να το χάσω. :smiley:

ο σατριανι θεριζει λαιβ. ημουν οπαδος του vai μεχρι που ειδα σατριανι. επος μιλαμε!:smiley:

με βλεπω για τις μερες λοστ και σατριανι ως τωρα…αντε να δουμε με τα φραγκα τι θα παιχτει…:papas:

Satriani εγώ. Να υποστηρίζουμε και τα μέλη της οικογένειας… ξέρετε ποιας :stuck_out_tongue:

Αυτής μήπως?
:lol:

#-o :lol: :lol3:
Γελοίε! :lol:

Πες τα, πες τα!
Βλέπεις, Davidian, τώρα τελευταία, όλο και περισσότεροι συμφωνούν μαζί μου! :roll: Οπότε δε μπορείς να μου τη λες! [-X :stuck_out_tongue:

Για αυτό είχα ένα κόμπο στο στομάχι??

:lol: :stuck_out_tongue: Ουστ ρε ξενέρωτοι…:lol: :stuck_out_tongue:

G-g. Poly kalo festival. Ama itan kai kana mhna argotera… Kales times, kalos xwros kai fysika akoma kalytera sygrotimata!

κοντά έπεσες…:lol: :lol: μαλλον αυτους εννοει:

Εξαιρετικα ενδιαφερον το φεστιβαλ.Ευχομαι στην astra να αποφυγει τα λαθη του g-fest πριν απο καποια χρονια που επισης ειχε εξαιρετικα γκρουπ και να πετυχει.

Το εισητήριο κάνει στην προπώληση 35 ευρω για περιορισμένο αριθμό εισιτηριών και μετά 40ευρώ.
Στην είσοδο έχει 45 ευρώ.

Μονο εγω το βλεπω αυτο ως κοροιδια?
Ποιος ο λογος για κατι τετοιο?
Γιατι καποιοι θα πληρωσουν 5 ευρω παραπανω χωρις να λαβουν καποια extra υπηρεσια?
Ο περιορισμενος αριθμος ποσος ειναι 10,100,1000,5000?

Οσο και να θελω να δω “TypeONegative” αν πραγματι ισχυει κατι τετοιο ουτε απεξω δεν θα περασω.

Απλή λογική είναι …
Αυτή τη φορά θέλει να καλύψει τα νώτα της. Πιστεύει ότι με το δέλεαρ τις χαμηλότερης τιμής θα πάνε οπαδοί να προαγοράσουν τα εισιτήρια , και το κάνει αυτό με σκοπό να έχει σύντομα μια βάση ατόμων που θα πάνε , έτσι ώστε να είναι από νωρίς σε θέση να κρίνει εάν αξίζει να προχωρήσει στην συναυλία.
Με αυτό τον τρόπο θα προσπαθήσει να αποφύγει τις γραφικές περσινές συνταγές από άλλη εταιρεία , που 3 ημέρες πριν από την συναυλία του Dio με 1 εισιτήριο έπαιρνες 2 και είχε σαν αποτέλεσμα να ακυρωθεί η συναυλία.
Οπότε δεν νομίζω ότι είναι κοροϊδία , απλά ένας τρόπος εξασφάλισης.
Φιλίκά

Παιδια ξερει κανεις μηπως ο Satriani θα παιξει και Θεσσαλονικη??

Πολυ ταξιδι Αθηνα-Θεσσαλονικη θα γινει φετος κι απλα λεω μηπως υπαρχει περιπτωση να γλιτωσουμε κανενα… :stuck_out_tongue:

Ας πουμε οτι πας σε ενα σουβλατζιδικο με τον κολλητο σου και αυτος ειναι τριτος στην σειρα και εσυ τεταρτος.
Παιρνετε τα ιδια ακριβως πραγματα αυτος πληρωνει 5 ευρω και οταν ερχετε η σειρα σου να πληρωσεις σου ζητανε 6 ευρω για σκεψου πια θα ειναι η αντιδραση σου?
Οπως και να εχει οι κυριοι κοστολογουν το ιδιο προιον/υπηρεσια με 2 διαφορετικες τιμες χωρις μαλιστα να το αιτιολογουν.

Εχω δει ήδη Paradise Lost 2 φορές (Draconian Times tour 96 και Symbol of life tour 2003) και ένας λόγος που θέλω να πάω πιο πολύ είναι οι Type O Negative…Εχω δει Dvd τους και live τα δίνουν όλα μιλάμε…(Αν και οι Lost είναι Lost…:smiley: Kαι τα καινούρια τραγούδια τους θα σπέρνουν live…)

Ρε συ Cer, εάν ξέρεις ότι μέχρι τότε θα κοστίζουν τόσο και από εκεί και μετά τόσο γιατί να παραπονεθείς; Αν και πιστεύω ότι διατίθεται ορισμένος αριθμός εισιτηρίων στην αρχή. Είναι σαν την προπώληση ένα πράγμα. Με το ίδιο σκεπτικό γιατί να πληρώνουμε παραπάνω στο ταμείο; Και στο κάτω κάτω ο καθένας μπορεί να πάει τώρα στην αρχή και να τα πάρει φθηνότερα.

Στην περιπτωση του ταμειου αυτο που προσωπικα κερδιζω ειναι οτι δεν θα κατεβω κεντρο καλοκαιριατικα με 40 βαθμους και αυτο που πληρωνω ειναι τον ανθρωπο και το κιοσκι που θα υπαρχει στην εισοδο.

Και για να εξηγηθω δεν παραπονιεμαι για την τιμη , μια χαρα ειναι τα 40 euro , απλως βλεπω μπακαλιστικες μεθοδους εντυπωσιασμου απο δηθεν σοβαρους διοργανωτες.

Επισης ερωτω παλι , ξερει κανεις ποσα θα ειναι αυτα τα εισητηρια,μπορουν καλλιστα να βγαλουν 100 τετοια να τα παρουν οι δικοι τους.

Τελος παντων ισως γινομαι υπερβολικος τελικα.

Εδώ ναι, δεν έχει ανακοινωθεί πόσα θα είναι.:roll:

KALHN ESPERA SE OLOYS,

EPEIDH VLEPO POS YPARXEI KAPOIA PARANOHSH SXETIKA ME TO THEMA TON PROTON FTHNON EISITHRION, EK MEROYS THS ASTRA NA DIEFKRINISO POS :
O LOGOS POY VGAZOYN OI ETAIRIES FTHNA EISITHRIA STHN PROPOLHSH EINAI APLOYSTATOS.
DEN EXEI KANENAS TOSA LEFTA OSTE NA MAZEPSEI TO SYNOLO TON PROKATAVOLON POY APAITOYNTAI.
KATHARA PRAGMATA …
H DIKH MAS PROTOVOYLIA PAEI LIGO PARA PERA.
PROSPATHOYME NA DOSOYME THN EFKAIRIA STO KOINO POY DIKAIA SE ENA MEGALO VATHMO “GRINIAZEI” GIA TIS AKRIVES TIMES, NA AGORASEI EISITHRIA SE AKOMA FTHNOTERH TIMH.
TO SKEPTIKO EINAI APLO. AN H GRINIA GIA TIS TIMES TON EISITHRION EXEI NA KANEI ME MIA PRAGMATIKOTHTA KAI OXI ME LOGIA TOY AERA, ME THN KINHSH AFTH THA POYLHTHOYN PERISSOTERA EISITHRIA KAI THA EIMASTE OLOI OFELHMENOI.
OSON AFORA TON ARITHMO TON FTHNON EISITHRION, TORA, AFTOS THA EINAI ANALOGOS TON POLHSEON. OSO PERISSOTERA POYLIOYNTAI TOSO PERISSOTERO THA MEINOYN STON “AERA”…
APLA PRAGMATA KAI MAKRIA APO SENARIA SYNOMOSIAS … !!!
H PRAGMATIKOTHTA SYNHTHOS EINAI PIO APLH APO TA SENARIA POY PLATHOYME GI AFTHN…

EFXARISTO,
TASSOS TRYFON GIA THN ASTRA

Πάντως μπράβο για αυτή την προσπάθεια που κάνετε. Υποθέτω ότι είστε της διοργανώτριας και το φεστιβάλ που φτιάξατε είναι πράγματι value for money (σε σχέση με την υπόλοιπη εγχώρια αγορά). Εγώ πάντως το έχω ήδη αποφασίσει για Paradise Lost και το σκέφτομαι και για Satriani μιας και θα έχω και παρέα τον Cozy!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: