Gagarin Open Air festival

Κύριε Τρύφων καλησπέρα σας,

κατ’αρχάς σας ευχαριστούμε για την πρωτοβουλία που πήρατε να απαντήσετε στο φόρουμ μας στα ερωτήματα των αναγνωστών. Δείχνετε ότι δράτε επαγγελματικά και σέβεστε το άγχος του κοινού.

Σαφέστατα χαιρετίζουμε αυτή τη νέα προσπάθεια της Άστρα. Συμφωνώ μαζί σας - είναι προς όφελος όλων να υπάρχει μια αξιοσέβαστη προπώληση με αυτόν τον τρόπο, καθώς πολλοί θα σπεύσουν να κατοχυρώσουν το εισιτήριό τους νωρίτερα και θα μειώσουν και το δικό σας επιχειρηματικό ρίσκο.

Παρ’ όλα αυτά ο σκεπτικισμός για την ποσότητα των φτηνών εισιτηρίων συνεχίζει να υπάρχει. Η φράση σας

OSON AFORA TON ARITHMO TON FTHNON EISITHRION, TORA, AFTOS THA EINAI ANALOGOS TON POLHSEON. OSO PERISSOTERA POYLIOYNTAI TOSO PERISSOTERO THA MEINOYN STON “AERA”…

δεν νομίζω ότι ξεκαθαρίζει και πολύ τα πράγματα. Υπάρχει κάποια ημερομηνία/deadline μέχρι την οποία θα πωλούνται τα φτηνά εισιτήρια ή υπάρχει κάποιος περιορισμένος αριθμός ? Αν ισχύει κάποιο από τα δύο, δεν οφείλει η Άστρα να μας ενημερώσει επακριβώς και επίσημα ;

Χαιρετίζουμε την πρωτοβουλία και αναμένουμε απαντήσεις.

Μετά τιμής - Λουκιανός Κοροβέσης

LOIPON,
GIATI VRE PAIDIA DEN EXOYME KI EMEIS TO DIKAIOMA MIAS EKPLHXOYLAS ???
PANTOS NOMIZO POS EINAI ARKETH H DESMEFSH MAS :
OSO POYLIOYNTAI EISITHRIA EMEIS THA SYNEXISOYME NA TA POYLAME FTHNA.
THEORO POS TO PIO PEISTIKO EPIXEIRHMA EINAI POS AFTO EINAI PROS TO SYMFERON KAI TO DIKO MAS…
PANTOS TO DIASTHMA THA EINAI SIGOURA MEXRI TELOS TOY MHNA…
OPOTE SPEFSATEEEEEEEEEEEE …

EFXARISTO,
TASSOS

Όμορφα… Τέλος του μήνα δλδ. Οι νέες τιμές σας πάντως είναι πολυ δελεαστικές κ προσωπικά θα πάω να πάρω εισιτήριο για paradise lost και Αγγελάκα μέσα στη βδομάδα…

Για να δούμε, για να δούμε…

mpravo sthn astra pou paremvainei kai dinei logikes eksighseis…mpravo…
twra den mporw na katalavw giati tosh grinia gia otidhpote exei na kanai me synavlies…(to kserw kai gw griniazw…)
ma dhladh akoma kai kati ka na kanoun oi diorganwtes amesws na spefsoume na tous kathgorhsoume…padws aposo exw parakolou8hsei ta synavliaka tektainomena h astra einai apo tis etairies pou sevontai perissotero apo alles tous pelates ths…nomizw dhladh…

e kai as eimaste ligotero kaxypoptoi…(isxyei kai gia mena…)

Calexico

Νταξει τωρα ψηνομαι να κατεβω Αθηνα. Αυτους και tori amos θελω να δω για φετος και αμα κατσει και Αγγελακα.

tpt allo den se syginei ayto to kalokairi;;;;;;
m fainetai ligo periergo…gousta einai ayta 8a mou peis…

Μπορει και Ξανθη.Απο συναυλιες αυτα. Οι ληστειες δεν με ενδιαφερουν.

nai mwre dikio exeis kai c…

Ela to ksexeilwsate merikoi me tin grinia! Poly kalh kinish kai poly epaggelmatiko na apeuthinthei mesw tou forum ekprwsopos tis etairias. Poly apla ta pragmata, to fest einai KARGA value for money kai osoi theletai synexizetai na griniazete…

etsi einai…kai gia polla gousta kiollas…

Εγώ θα`θελα πολύ να δω Type Ο Negative, Paradise Lost και Rotting Christ, αλλα τα μένω ξανθη, οποτε έχω και μεταφορικά, ενώ ΤΟΝ σχεδίαζα να δω στη θεσσαλονίκη, αλλα μιας και πήρα εισιτήρια για Heaven And Hell και Metal Healing και θέλω να… αναβαθμίσω και τον μουσικό εξοπλισμό μου δεν μου περισσεύει μια.

Paradise Lost KAI Type O Negative !!!

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!

Κατ’ αρχάς, χαιρετώ το forum (πρώτο post μου).
Πήγα σήμερα στο ticket point για εισιτήρια, και η κοπέλα με κοιτούσε σαν εξωγήινο…
“Το απόγευμα, αύριο…Δεν έχετε το τηλέφωνό μας?”. Δηλαδή, όταν βγάζει η Astra ανακοίνωση ότι από τις 23 θα πωλούνται εισιτήρια, γιατί το κάνει? Να μην παίρνουμε τοις μετρητοίς τις ανακοινώσεις? Πρέπει ΠΑΝΤΑ να τηλεφωνούμε για να επιβεβαιώνουμε? Ρωτώ διότι από τη μια μου έκανε θετική εντύπωση η παρέμβαση τού εκπροσώπου τής Astra σε αυτό το φόρουμ (σας διαβάζω εδώ και καιρό), κι από την άλλη διεπίστωσα σήμερα τη συνήθη προχειρότητα κι αδιαφορία…Δεν μπορούσαν να βγάλουν μια (καινούργια) ανακοίνωση ότι τα εισιτήρια θ’ αργήσουν? Εκτός αν βγήκε και δεν την είδα, οπότε mea culpa. Δηλαδή, αν πάω αύριο (λες και δεν έχω άλλη δουλειά, να τρέχω κάθε μέρα στο ticket point) και ΔΕΝ βρω φθηνά εισιτήρια, υπάρχει περίπτωση να μου πουν “Αχ, τι κρίμα, ήρθαν χθες τ’ απόγευμα κι εξαντλήθηκαν” ???

Φίλε μου καλως όρισες !!

Όπως θα είχες διαβάσει, ο υπεύθυνος της Άστρα δεσμεύτηκε σε αυτό το φόρουμ ότι τα φτηνά εισιτήρια θα υπάρχουν ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ.

Επειδή είμαστε καλόπιστοι, τον πιστεύουμε… Αν γίνει κάτι διαφορετικό, θα πέσει δικαιολογημένα το κράξιμο της αρκούδας.

Επίσης, ναι όπως αναφέρεις, το περιστατικό αυτό είναι άκρως αντιεπαγγελματικό και δείγμα μεγάλης προχειρότητας !

Για να δούμε, για να δούμε…

Καλως ορισες:)

Καλως ορισες author:)

TO DIKIO SAS MEGALO…
H OYRA MAS KATO APO TA SKELIA…
TI KI AN H EFORIA MAS ARGHSE…
AVRIO TO APOGEVMA THA VREITE EISITHRIA…
SORRY KAI PALI…

Άλλη μια σωστή αντίδραση ! Μπράβο σας !

Και κανένα δελτίο τύπου δεν βλάπτει πάντως…

Montecristo, σε ευχαριστώ τα μάλα για το καλωσόρισμα. Επίσης, με κάλυψες ως προς την ανταπάντηση που θα έδινα στην απάντηση τού Τάσου. Τω όντι σωστότατη η αντίδρασή του (και ταχύτατη!). Τάσο, εύγε! Αύριο απόγευμα, λοιπόν. 5 εισιτήρια θα πάρω = 3 για Lost & Type O, 2 για Satriani (με μια μύχια ελπίδα πως ανάμεσα στους “Guests” θα πεταχτεί ένας Vai, πχ…).
Crobelus 25, έχεις τις ευχαριστίες μου για το καλωσόρισμά σου!
Τα σέβη μου σε όλη τη Rocking.gr ομήγυρη!

Ξέρει κανείς αν μπορούμε να προμηθευτούμε εισιτήρια και ταχυδρομικώς με αντικαταβολή ή μέσω ηλεκτρονικής αγοράς, όσοι από μας δεν μένουμε στην Αθήνα ?