Τηε game (σχολια)

Τι λετε για παιχνιδακι???
Λοιπον υπαρχει ενα topic “ΤΗΕ GAME”. Mπαινουμε και γραφουμε ο καθενας μια μικρη φραση σε συνεχεια του προιγουμενου, ετσι ωστε να δημιουργηθει μια ιστορια που ο καθενας την κατευθινει οπου θελει.
Ενας ορος μονο¨: εδω τα σχολια και εκει μονο η ιστορια μας, για να μην χαλασει.
Να δουμε που μπορει να φτασει μια ιστορια την οποια την συνθετουν δεκαδες μυαλα…

ετσι να κανουμε και λιγο χαβαλε…

το εχετε καταλαβει οτι τα εχουμε κανει λιγο σαλατα και μαζι με εσας και εγω???ο doomed εχει ξεκινησει την ιστορια οτι και καλα πριν μερικα 100 και βαλε χρονια και εμεις εχουμε αρχισει τις αλλαγες φυλου και τις ζαρτιερες… :lol: :lol: αλλαγη στην ροη της ιστοριας τωρα δεν παιζει απλα κανω ενα σχολιο!!!

Έχεις την εντύπωση ότι ο Θωμάς δυσαρeστήθηκε από την συγκεκριμένη εξέλιξη του post του;

μπααααααααααα :lol:

Η ιστορια αγγιζει ολες τις κοινωνικοπολιτικοψυχολογικες προεκτασεις μιας συγχρονης κοινωνιας. Δηλαδη οτι δεν τολμαει να κανει ο Φωσκολος, ο οποιος μενει ακομα στις απαγωγες και στις ιντριγκες.

Sex and the forum θα καταλήξει το θέμα… :stuck_out_tongue:

Τουλάχιστον ξέρω ότι υπάρχουν και άλλοι για δέσιμο εδώ πέρα, εκτός από μένα 8)

Το ζήτημα είναι να βρούμε τους “φυσιολογικούς” και να τους φορέσουμε τον ζουρλομανδύα…

Οχι sex αλλα trans-sex

Το Βαγγέλης-Βαγγελιώ να το πάρω προσωπικά Τέλη??? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ΟΧΙ ΟΧΙ ήταν εντελώς τυχαίο… ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Εντάξει Κύριε Τέλη…Θα το θυμάμαι Κύριε Τέλη… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Το ζήτημα είναι να βρούμε τους “φυσιολογικούς” και να τους φορέσουμε τον ζουρλομανδύα…[/quote]

εσυ Τελη μου μη τυχει και δεν απαντησεις στον st.anger…ααχχχχ ερωτας ειναι θαρρω!!!
σου εχει μεινει απο αλλα topic ε?

Το ζήτημα είναι να βρούμε τους “φυσιολογικούς” και να τους φορέσουμε τον ζουρλομανδύα…[/quote]

εσυ Τελη μου μη τυχει και δεν απαντησεις στον st.anger…ααχχχχ ερωτας ειναι θαρρω!!!
σου εχει μεινει απο αλλα topic ε?[/quote]

τς τς τς… κοίτα ζήλιες… :stuck_out_tongue:

ε,ποτε… 8O 8O st.anger μπορει να ειμαι οτι ειμαι αλλα εγω δεν μπαινω αναμεσα στα ζευγαρια…γιατι για να το πω αντροχωριστρα μου ακουγεται καπως στην προκειμενη περιπτωση… :lol: :lol: :lol: :lol:

ε τότε… join the company :stuck_out_tongue:

Όπα κάτσε!
Ο Sirjim είναι με εκείνο το avatar που εμφανίζεται ένας προικισμένος κύριος ή ο Jim_lick?
XAXAXAXAXAXAXAXXAXAXXAXAΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΧ
Ουπς! Sorry! Μπερδεύτηκα, μαλακία!

Βασικά ο Jim Lick είχε το avatar αυτό , αλλά από τότε που το έστειλε στη γωνία για τσιγάρα , δεν το ματαξαναείδε … μάλλον του το έκλεψε κανά τραβέ μιας και μένει 1 στενό απο τη Συγγρού :lol:

με την Hell en γραψαμε και Postarame ακριβως την ιδια ωρα…μπαχαλο εγινε… :lol: :lol: :lol: :lol:
τι τηλεπαθεια ειναι αυτη κοριτσι μου/??? 8O 8O 8O

με την Hell en γραψαμε και Postarame ακριβως την ιδια ωρα…μπαχαλο εγινε… Laughing Laughing Laughing Laughing
τι τηλεπαθεια ειναι αυτη κοριτσι μου/??? Shocked Shocked Shocked

Μα τι να πω!!και με τον/την (σορυ δε ξερω φύλο) Angel_In_Black το ιδιο επαθα και εσβησα αυτο που εγραψα…τωρα και με σενα…χεχε…