Τηε game (σχολια)

Χεχε! Αντρίκο σημείωσε ακόμα μία :stuck_out_tongue: :wink:

και εγω εσβησα αλλο ενα post μου σε αυτο το topic λιγο πριν γραψω αυτο γιατι δεν ειχα γυρισει σελιδα για να δω οτι εχει απαντησει και η azza…αστα μαλλον καλυτερα να μασαω παρα να γραφω… :lol: :lol: :lol:

Hell-en έγραψε:
και με τον/την (σορυ δε ξερω φύλο) Angel_In_Black

Χεχε! Αντρίκο σημείωσε ακόμα μία

Ενταξει καταλαβα τι ειναι, φανταζομαι δενειμαι η μονη που τον εχω μπερδεψει. Ωραιο nick παντως

Χεχε! Αντρίκο σημείωσε ακόμα μία :stuck_out_tongue: :wink:[/quote]

Εγώ νόμιζα ότι ήτανε κοπέλα και “την” είχα συμπαθήσει πολύ μάλιστα :stuck_out_tongue:

Γιατί όταν έμαθες ότι είμαι αγοράκι, σταμάτησες να με συμπαθείς ?

Γιατί όταν έμαθες ότι είμαι αγοράκι, σταμάτησες να με συμπαθείς ?[/quote]

  1. Αντρέα μάζεψε τα σιρόπια…

Για πες μας γιατί θα πας τελικά Θεσσαλονίκη να δεις τους Dokken … :roll:

Γιατί όταν έμαθες ότι είμαι αγοράκι, σταμάτησες να με συμπαθείς ?[/quote]

Όχι βέβαια!

Να γυρίσω λίγο στο θέμα του game
Σας προκαλώ να σκεφτείτε κι άλλα παιχνιδάκια να παίζουμε!!!

Γιατί όταν έμαθες ότι είμαι αγοράκι, σταμάτησες να με συμπαθείς ?[/quote]

Όχι βέβαια!

Να γυρίσω λίγο στο θέμα του game
Σας προκαλώ να σκεφτείτε κι άλλα παιχνιδάκια να παίζουμε!!![/quote]

Ξέρω ένα που το έπαιζα με κάτι φίλες μου στο Δημοτικό…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Να παιξουμε το γιατρο ? :wink:

Η μηπως τις κουμπαρες?

Να παιξουμε το γιατρο ? :wink:[/quote]

Ή και τους γιατρούς…

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Αφου εσυ υπονοουσες να παιξετε τις κουμπαρες , καθοτι εισαι πασιγνωστος gay !!!

Αφου εσυ υπονοουσες να παιξετε τις κουμπαρες , καθοτι εισαι πασιγνωστος gay !!![/quote]

Εμείς οι gay χρειαζόμαστε τέτοιου είδους επιμορφωτικά παιχνίδια… Εσύ το straight αγόρι μπορείς ν’ ασχοληθείς με το πασίγνωστο παχνίδι ΜΑΡΙΓΟΥΛΑ!!!

Αφου εσυ υπονοουσες να παιξετε τις κουμπαρες , καθοτι εισαι πασιγνωστος gay !!![/quote]

Εμείς οι gay χρειαζόμαστε τέτοιου είδους επιμορφωτικά παιχνίδια… Εσύ το straight αγόρι μπορείς ν’ ασχοληθείς με το πασίγνωστο παχνίδι ΜΑΡΙΓΟΥΛΑ!!![/quote]

Aνυπομονω να ερθει το βραδυ και συσκεκριμενα η στιγμη που ο Πετρος θα σου ριχνει σκαμπιλια και μπουκετα, και εσυ θα φτυνεις τα δοντια σου.

Γιατί αλλάζεις συζήτηση;

ρε συ MAZESTIX τι εχεις με τις ξανθιες??? :lol: :lol:

Εγώ τίποτα! Αυτές έχουν με μένα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Γιατί ρωτάς?Είπα τπτ κακό γι’αυτές και δε το θυμάμαι? :?

δεν εχουν ολες κατι με εσενα…εγω ας πουμε δεν εχω τπτ μαζι σου…ρωταω γιατι στο the game ανεφερες μια ξανθια που βλεπει την τσιχλα… :lol: :lol: καταλαβες???ουτε καν μια μελαχρινη,μια κοκκινομαλλα…οχι εκει με τις ξανθιες!!! :cry: :cry: :cry: