Τηε game (σχολια)

και ο angel in black το ξεσκισε…τι το ηθελες αυτο με τις ξανθιες σκεψεις της…???
ξανθιες ολου του κοσμου ενωθειτε…ρατσισμος εν οψει :lol: :lol:

Αυτό έλειπε :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

hit_the_lights πλάκα κάνω βέβαια! Απλά αυτό μου ήρθε :lol:

Φαντάζομαι ότι ο Angel_in_Black του φέρθηκε ευγενικά και με πολύ τακτ, εγώ το σταμάτησα εκεί γιατί είχα άλλες σκέψεις :twisted: :stuck_out_tongue:

Δεν ξέρω , μου ηρθε αυτοματα στο μυαλο , και μου φανηκε πολυ επικο και ποιητικο ταυτοχρονα :oops:

MEZESTIX και εγω πλακα κανω εννοειται…οσο για τις αλλες σκεψεις σου αν κρινω απο το emotion πρεπει να ηταν κομματακι πονηροκακιουλες??? :lol: :lol:
angel_in_black αυτες οι αυτοματοποιημενες,επικες σκεψεις σου μου κανουν λιγο απο Manowar…μπας και το γυρισες??? :lol: :lol: αν ειναι να βγαινει ο ποιητης απο μεσα σου χρησιμοποιωντας σαν σκεψη τις ξανθιες συνεχισε ετσι… :lol: :lol:

Mπα , απο Εurope ήταν :lol:

ωστε σκεφτοσουν τον Τελη οταν το εγραφες???

ωστε σκεφτοσουν τον Τελη οταν το εγραφες???[/quote]

Mπα … τον Τempest xaxaxax

ε,καλα σκεφτοσουν τοτε…μονο που εχω την αμυδρη εντυπωση οτι το ξανθο μακρυ μαλλι το κρατησε πολυ λιγο…ας με διαψευσει ο Τελης αν κανω λαθος…ωραιο αγορι ο Τempest δεν λεω αλλα μεγαλωσε…μονο ενας παραμενει ωραιος αν και κομματακι μεγαλος για τα δεδομενα μου…James Hetfield…O θεος απλα!!! :smiley:

Ωραίος ο Tempest, θεός ο Hetfield, αλλά ο Τέλης είναι κάτι ακόμα παραπάνω…
ΗΜΙΘΕΟΣ!!!

πως γινεται να εισαι παραπανω απο τον θεο ως ημιθεος δεν ξερω…αλλα εσυ κατι θα ξερεις… :lol: :lol: :lol:

αααααααααα…και τον Hetfield δεν τον περναει κανεις… :oops:

Έλα ρε δεν έχεις ακούσει ξανά το συγκεκριμένο “μαργαριτάρι” που είχε πετάξει κάποιος Έλληνας τραγουδιστής; Δεν θυμάμαι ποιος…

με Ελληνες τραγουδιστες δεν ασχολουμαι baby…Μονο καμια Αντζελα θα μπορουσε να πει κατι τετοιο βεβαια!!!αλλα σορυ που το κατοχυρωσα σε εσενα,δεν το ηξερα οτι ειναι ατακα αλλου!!

Kαλά εγώ το ΗΜΙΘΕΟΣ για μένα το είπα για πλάκα… ΥΠΕΡΘΕΟΣ εννοούσα!!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

καλα οκ κοψε και κατι ναι??? 8O 8O υπερθεος…λες και εισαι υπερθεαμα :lol: :lol:

Νομιζω οτι το παιχνιδι εχει παρει ενδιαφερουσα τροπη και τωρα ειναι που ξετιλυγεται ολο το ενδιαφερον…