Gay Topic 3: Mini Meeting!

Yeah ladies & gentlemen!

Λέω να οργανώσουμε ένα mini meeting, για να γνωριστούμε όσοι δεν έχουμε γνωριστεί ακόμα! Και για να γουστάρουμε όλοι μαζί!

ΤΟΠΟΣ: Καφετέρια Me Gusta στα Village Park Ρέντη
ΗΜΕΡΑ: Δευτέρα 15 Νοεμβρίου 2004
ΩΡΑ: 16:00 με ΟΣΟ ΠΑΕΙ!
DRESS CODE: Όπως να’ναι!

Δεν μπορω για δυο λογους .
Δεν ειμαι gay , και δεν θα βρισκομαι Αθηνα , αφου Δευτερα απογευμα γυρναω απο Θεσσαλονικη .
Για τους ιδιο δευτερο λογο ουτε o Τελης , Πετρος , Jim_lick μπορουνε γιατι θα ειναι Λoνδινο για Εurope .

ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟY

Θα είμαστε Λονδίνο ρεεεεεεεεε!!!

Δεν μπορω για δυο λογους .
Δεν ειμαι gay , και δεν θα βρισκομαι Αθηνα , αφου Δευτερα απογευμα γυρναω απο Θεσσαλονικη .
Για τους ιδιο δευτερο λογο ουτε o Τελης , Πετρος , Jim_lick μπορουνε γιατι θα ειναι Λoνδινο για Εurope .[/quote]

Με τόσα κουσούρια που έχεις, το να ήσουνα gay, μάλλον αναβάθμιση μου ακούγεται!!!
Ουυυυ μωρή τζαζλή. Τζουςςςςς.

den to kanoume kapia alli mera na mporoume oloi?..ke kapou pros to kentro? dioti ego meno ke makria…

Την επόμενη από αυτήν τη Δευτέρα;
Ή Σάββατο για να μην κάνουμε χαλάστρα στον Sirjim

Την επόμενη Δευτέρα θα είναι καλύτερα!!! Το Σάββατο θα είμαι πάλι εκτός Αθηνών γαμώτο!!!
Θανάση έχω ετοιμάσει αυτά που μου είχες ζητήσει!!! ΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕ

Οκ. Δευτέρα καφέ και καπάκι τέξας.

ΒΑΡΥΣΗΜΑΝΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Επείδη το topic είναι “Gay”, στο meeting είναι ευσπρόδεκτοι μόνο όσοι είναι υπάλληλοι των Ελληνικών ταχυδρομείων!!!
Κοινώς μόνο όσοι το πάνε το γράμμα!!!
Ανδρέας, Φιλανδός, Χριστίνα και λοιποί…

πιάνονται αυτοί που ΘΑ δουλέψουν στα ΕΛ.ΤΑ ??? :?: 8O

Πιάνονται, πιάνονται…

Αγαπητοί φίλοι,

Ύστερα απο τα χιλιάδες απειλητικά τηλεφωνήματα, την βόμβα που έσκασε στο απέντατι οικόπεδο και τα απαγχωνισμένα γατάκια (αγκύρας) που βρίσκω κάθε πρωί στην πόρτα μου…

Απόφασισα, ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ MINI MEETING THN ΕΠΟΜΕΝΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΩΡΑ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ!

Συνεπώς:

ΤΟΠΟΣ: Καφετέρια Me Gusta στα Village Park Ρέντη
ΗΜΕΡΑ: Δευτέρα 22 Νοεμβρίου 2004
ΩΡΑ: 16:00 με ΟΣΟ ΠΑΕΙ!
DRESS CODE: Όπως να’ναι!

ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ!

Count me in.

Αυτό είναι δήλωση ότι είσαι gay Γιάννη;

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Είναι δήλωση ότι θα ρθω στο μίτιν :frowning:

Αφού κατά πάσα πιθανότητα θα πάμε εγώ, εσύ, ο Powerslave, o jim_lick και ο petros_kar αυτομάτως το Meeting θα γίνει straight… Παρακαλώ ν’ αλλάξει η επικεφαλίδα του topic!!!

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

ΥΓ. Η WhenSilenceCries θα έρθει;

Όχι, επειδή θα είμαι και εγώ εκεί

Επειδή έχω και φροντ δε ξέρω!!Αλλά αν τα καταφέρω μπορεί να έρθω!!!Εξάλλου είναι κοντά στο σπίτι μου!! :wink: :wink:

Έλα θα περάσεις καλά! Θα είναι και μπαμπάς σου!!! :wink:

Θείο θα δούμε!!Δεν υπόσχομαι τπτ…Μπορεί να ρθω στο ξαφνικό… :wink: :wink: