Gay Topic 3: Mini Meeting!

ΠΡΟΣΕΧΕ γιατί θα πας για μαλλί και θα βγεις κουρεμένη!!! Ίσως να θέλεις να μας τρομάξεις, αλλά στο τέλος εσύ θα τρέχεις και δεν θα φτάνεις!!!

(Ειδικά αν δεις το μπαμπά σου!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: )

Τι κακός που είμαι!!!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Μπα…Αφού θα είσαι εσύ το μανούλι δε θα πάθω τίποτα!!Τρομάρα σου!!! :lol:

Tρομάρα μου… Όταν σε δω…

Ευχαριστούμε που μας νοιάζεστε, μας σκέφτεστε και φροντίζετε και για μας, τα (προσωρινά…) παιδιά της επαρχίας! Ουφ!
Άλλη φορά να το κανονίσετε και Τετάρτη, να είναι μεσοβδόμαδα να μη μπορεί να έρθει κανείς! :frowning: :cry: :frowning: :cry:

Όλο παράπονα είσαι κούκλα. Που χαθηκες εσύ;

Είμαι όλο παράπονα γιατί θέλω κι εγώ να σας δω!!! :frowning: :cry: Κι άμα δε μου υποσχεθείτε ότι μέσα στα Χριστούγεννα ή τουλάχιστον σ’ένα Σαββατοκύριακο που θα είμαι εδώ δε θα κανονίσετε να βρεθούμε θα… :!: :!: :!: Άντε τώρα!

Αχ! Που να’μαι βρε Τέλη, πήζω στην Πάτρα…Είχε χαλάσει κι ο υπολογιστής για κάνα 2μηνο και χάθηκα. Κι εσείς προλάβατε και με ξεχάσατε κιόλας! :frowning: :stuck_out_tongue:

Ωχού να γιατί χωρίσαμε… Είσαι κι εσύ σαν την WhenSilenceCries γκρινιάρα… Ζεις σε ολόκληρη Πάτρα (και δεν θέλω αηδίες, η Πάτρα, τα Ιωαννινα και η Θεσσαλονίκη, είναι γαμάτες πόλεις για φοιτητές και φαντάρους) και παραπονιέσαι…
12 Δεκέμβρη (Κυριακή) θα είσαι εδώ; Παίζουν οι Paradise lost… Νομίζω ότι θα είναι καλή ευκαιρία να συναντηθούμε πολλοί από εδώ… Και τα ποζέρια (και δεν θέλω αηδίες)… Οι Lost έχουν κάνει από deathaδες, μέχρι σκληρά ποζέρια…

Α, να σου πω παλικάρι μου! Άσε με να ξέρω την Πάτρα λίγο καλύτερα από σένα… Αλλά κι έτσι να είναι, ποιός είπε ότι παραπονιέμαι για την Πάτρα? Εγώ είπα ότι θέλω να σας δω!Nothing less, nothing more! Τώρα πώς εσύ κατάλαβες ότι δε μ’αρέσει η Πάτρα…Ε, είναι και περασμένη η ώρα, κι ένα μυαλό χειμώνα-καλοκαίρι τι να σου κάνει?! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Για Paradise Lost δεν ξέρω ακόμα, αν πάω όμως, ΚΑΠΟΙΟΣ μου έχει υποσχεθεί ότι θα συνοδεύομαι…

Στους Παραντάις Λοστ όλοι λοιπόν.

See you there!
Και μετά στο Christmas party 8)

Ψήνομαι να ρθω σαν Άι Βασίλης

Παρε και την WhenSilence… να κάνει τον τάρανδο!

Χαχαχαχααχαχχαχα!

Πολύ αστείιιιιοοοο…Πάω να ανάψω το καλοριφέρ γιατί μόλις πλάκωσε κρύο… :roll:

den pame kapou sto kentro giati ego meno ke makria? eeeeeeeeeeeeeeee? lipithite me ke emena, pou exo ginei ke toso kali teleftea ke ime panta on topic? 8O

:x ΕΙΠΑΜΕ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ! :x

Γιατί πολυ απλά δε βολεύει εσένα!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Γιατί πολυ απλά δε βολεύει εσένα!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Ακριβώς αγαπητό μου παιδί!

Epeidh twra feygw apo patra gia na r8w, ama de mazeyteite ton pairnete.
eyxaristw.

Για πρόσεχε το στοματάκι σου…

Ναι τον παιρνουμε για να στον δωσουμε , γουσταρεις ? :wink: