Gay Topic 3: Mini Meeting!

Για πρόσεχε το στοματάκι σου…[/quote]

sadfsdafgfsdagfdag

Στην <<σεντρα>> οι εξης:UNHOLY κ POWERSLAVE γιατι μετα μας εγραψαν και δεν ηρθαν στο TEXAS…Παντως το meeting ειχε απολυτη επιτυχια αφου συμπληρωσαμε 6αδα και θα κατεβουμε σε τουρνουα volley… :smiley: :smiley: :smiley:

Στην σέντρα και η WhenSilenceCries γιατί όλο λόγια είναι…

Kalhmera se olous.
Eimoun kai egw sto meeting.Eimai filos tou Powerslave kai etsi perasa na pw ena geia.
Min ton vazete stin sentra re seis…tha sas ton ferw egw sto TEXAS!!
arkei na pinete mpyres… :wink:

kalhmera k se sena…krima egw den mporesa na erthw gmt…elpizw na perasate teleia!! na erthete texas giati fusika pinoume mpires…llooll

Σιγά να μην άφηνα τη πρόβα για βρούβες!!!Ήταν υποχρεωτικό??Δε νομίζω… :wink:

Εγώ ανταπέδωσα το φτύσιμο που έχω φάει άπειρες φορές από τον πάουερσλέιβ, παρακαλώντας τον να πάμε τέξας σχεδόν κάθε Δευτέρα. Όποτε κάτσει τώρα θα μαι κει.

Α, Γουενσάιλεσκράιζ, η ΜΠΑΝΤ σου σου απαγόρευε να πας και σε μίτινγκς;
Τόσο γκοθ είστε πια;

Πλας:

Ο Ντριμντάνσερ είναι γούτσου, αλλά είναι Γιουβέντους :frowning:
και η Τσίλι Μπέργκερ είναι έρωτας μεγάλος. Αλλά τη μισώ ε.

JUVE εισαι και εσυ αλλα δεν το ξερεις… :wink:

Για τον dreamdancer συμφωνώ με τα χίλια, για την τσίλι μπέργκερ έχω να σου δώσω πολλά συγχαρητήρια… Με μπόλικο κέτσαπ και μουστάρδα…

Σιγά να μην άφηνα τη πρόβα για βρούβες!!!Ήταν υποχρεωτικό??Δε νομίζω… :wink:[/quote]

Καλά μην κάνεις σαν κακιά πεθερά, δεν στο επέβαλε και κανείς… Όποιος γούσταρε ήρθε κι άλλοι που γούσταραν, δεν μπόρεσαν να έρθουν, γιατί είχαν δουλειές. Εσύ με τον τρόπο που μιλάς δείχνεις ότι δεν γούσταρες…

re paqidia epeidh eimai kai ligo asxetos apo TEXAS mporeite na mou peite ti akrivws paizei me ayto?
ti mousiki paizei?pou einai?pote eiste ekei eseis na sas vrw?

PS:Afou servirei mpires tha einai alo magazi pantws… :wink:

JUVE εισαι και εσυ αλλα δεν το ξερεις… :wink:[/quote]

NAPOLI από τις μεγάλες και INTER από τις μικρές…

χωρις πολλα πολλα λογια

Σειρινακης [δεν ειναι η μουσική , αλλα βάζει την μουσική]- Ιπποκρατους 56 - τις Δευτερες :lol:
ελπίζω να σε βοήθησα!!

Υ.Γ … εγώ μπίρα παραγγελνω :?

giati tetoio kollhma me tis deyteres?mono deyteres paizei?

epeidh einai h prth mera thn vdomadas…gia na paei k h upoloiph kala :lol:

Έλα εσύ Δευτέρα και θα δεις καταλάβεις :stuck_out_tongue:

Αν δεν κάνω λάθος μόνο Δευτέρα παίζει…Αλλά κάνει Φ Ο Β Ε Ρ Ε Σ επιλογές!!!

Τώρα αν σας πω ότι δεν ενημερώθηκα θα γίνω καραγκιόζης…Αλλά και πάλι δεν έπαιζε γμτο…Σόρρυ ελπίζω στο μέλλον :frowning:

enhmerwthika gia to texas…:wink:

egw mesaq gia deytera pantws.exw mathima mexri tis 21.30 kata tis 22.00 mporw na eimai ekei pantws mexri oso paei!

Για χαλάρωσε λιγάκι … :!:

kanto kalutera 12 paraaaaaaaaaaaaa me 12…nwritera den exei kosmo …kai oi perissoteroi erxontai meta ta mesanuxta…roll: