Gay topic: Τι πίνετε το πρωί;

…βλεπει

Αυτή τη στιγμή αναμένω 3 γύρο με απ’όλα!
Και φυσικά στο ψυγείο παγώνει η Kaiser!

Καφέ.Οπωσδήποτε αλλιώς δεν λειτουργεί ο άνθρωπος. :wink:

Να προτημισεται κουρτακι για πρωινο ξυπνημα!!! ειναι πολυ καλυτερο…Αλλα οχι για πολυ καιρο…Δεν κανει λενε…

Δύο ποτήρια νερό για να ανοίξει το μάτι και κατόπιν στη δουλειά μια σπανακόπιτα χωρίς τυρί.

Α κάτσε γιατι άμα λέμε και για μετά:

Ε με το που πατήσω στη σχολή!
Η υπάλληλος του κυλικείου μου κρατάει πάντα μια ζεστή τυρόπιτα και ένα δροσερό Milko!
Πως να το κάνουμε, έχουμε και τα κονέ!

Υπάρχουν ακόμη άνθρωποι που κυκλοφορούν ελεύθεροι και ΔΕΝ ΠΙΝΟΥΝ ΚΑΦΕ το πρωί? 8O Χωρίς καφέ δε λειτουργεί το σύστημα λέμε. Συνεπώς, στα κέφια μας (που συνεπάγεται ύπνο λιγότερο από 3ωρο :arrow: καλή ώρα σήμερα) πιάνουμε ένα φραπεδάκι σκέτο μιας που καλοκαίριασε, το χειμώνα cappucino. (το απαραίτητο αξεσουάρ για να πάει κάτω ο καφές το ξέρουμε όλοι, δεν το αναφέρω, εξυπακούεται!!)
Άμα όμως η κατάσταση με το στομάχι δεν παλεύεται θα προτιμήσουμε Nesquik με γάλα. Αυτά που έχουν δώρο τους ιππότες τώρα, και πριν είχαν τους ποδοσφαιριστές…! :wink: Τη μεγάλη συσκευασία ε! :smiley:

Εγω δεν πινω ποτε το πρωι καφε…Μονο σε τραγικες καταστασεις(δεν εχω κλεισει ματι) που δεν μπορω να παρω τα ποδια μου και κουτουλαω απο την νυστα(αν και το μονο που μπορει να με κανει καλα ειναι ενας 15ωρος υπνος)…καφες μονο το απογευμα και αν…

Καφές ρε παιδιά…Η καλύτερη γεύση για να ξεκινήσει η μέρα!! Και σκέτος για να τον καταλαβαίνεις κιόλας (ελαφρής βέβαια, μην πάθουν και τα νεύρα μας!) Εγώ ήδη έφτιαξα το δεύτερο για σήμερα (εξ’αναγκής, νύστα και διάβασμα παρέα δεν πάνε!)

Μιλκο.Σε χαρτινη συσκευασια ομως,οχι μιλκο-μπουκαλο!![ειμαι της παλιας σχολης]

Sorry αλλά γιατί αυτό το τόπικ είναι γκέι?

γιατί δεν έχεις διαβάσει τα υπόλοιπα τόπικς που άνοιγαν το 2004, τη χρονιά που άνοιξε και αυτό :wink:

εδω δεν προλαβαινουμε να διαβασουμε τι γραφεται καθε μερα θα διαβασουμε του 2004??

on topic καφέ φίλτρου αμερικάνικο σκέτο πάντα πριν φύγω από το σπίτι και μόλις φτάσω στην δουλειά ένα νες ζεστό το χειμώνα και μια φράπα το καλοκαίρι πάντοτε χωρίς ζάχαρες γάλατες και λοιπές αηδίες :stuck_out_tongue:

of topic φίλε Δημήτρη εκλεκτέ μοδεράτορα καλύτερο παιδί του φόρουμ μήπως ήρθε η ώρα να αρχίσεις την συγγραφή της ιστορίας αυτού του φόρουμ???

Γαλατάκι FTW !!! δεν παίρνω μπροστά αλλοιως … :smiley: :smiley: :smiley:

καφέ γενικά έχω να ποιο κάνα χρόνο … :roll: :roll:

Φραπογαλο χειμωνα-καλοκαιρι…

ποτε δε μου αρεσε το γαλα και πολλα απο τα παραγοντα του…:smiley:
και φυσικα κανενα ειδος καφε…
οποτε το πρωι συνηθως καμια πορτοκαλαδα…

Χειμωνα:Nes!!!=P~ Και μερικες φορες καπουτσινο!
Καλοκαιρι:Φραπε!

:smiley:

και δεν σε πιανει η κοιλια σου??? ειδικα νηστικη οπως εισαι…να πινεις αυτο το πραγμα…??εγω κατευθειαν διαρροια αν κανω κατι τετοιο…

ον τοπικ…συνηθως κανα κουκουρι θεσσαλονικης η καμια μπαρα δημητριακων για πρωινο…πολλες φορες και τιποτα…δεν τρωω…
κανα χυμο καλοκαιρι κυριως:)

Που το πουλανε αυτό αλήθεια?

:lol: :stuck_out_tongue: