Gay

Ότι θέλετε να γράψετε γι’ αυτούς γράψτε το εδώ! Και σταματήστε την προπαγάνδα (βλ. led) σε άλλα threads για να βρείτε και άλλους ομοίους σας…

Ουστ, gay!!!

Εεεε, σας το λέω μην και το κλειδώσετε, αλλιώς θα φτιάξω thread για τους straight και εκεί να δείτε χαμός που θα γίνει

Α θα αρχισει παλι να ποσταρει ψευτοsites ο ποταπος συμπολιτης μου και θα παρασυρει τους αθωους νεους σε νεκρα μονοπατια που βγαζουν στο πουθενα.

Οφ τοπικ:

Οι γκει ειναι αχρηστοι στην κοινωνια.Αντιθετα,τις λεσβιες τις αγαπαμε.Τις bi ακομα περισσοτερο.

δεν μας ενδιαφερει τι κανει ο καθενας στο κρεβατι του…προσωπικα χεστηκα… αμα ειναι καλος ανθρωπος με νοιαζει…ειμαι κατα αυτων που ειναι κατα των gay…ελεος πια…

Ανάθεμά σε θέριε… Και άνοιξα αυτό το thread με σκοπό στη συνέχεια να αναφέρω τις φίλες μας τις καταπληκτικές λεσβίες, αλλά βιάστηκες…
Anyway, ας μπούμε στο ψητό τότε. Πόσο ανυπέρβλητα τέλειες είναι? (ειδικά αν είναι bi)

Τις τελευταίες μέρες έχω κάνει διεξοδικές συζητήσεις με 3 ξεχωριστές φίλες μου για να τις πείσω να δοκιμάσουν!!! Πόσο ποταπός είμαι?? χεχε

χμου:-k :-k :-k

ένα έχω να πώ όλο και γίνονται περισσότεροι! κορίτσια αρπάξτε όποιον άντρα βρείτε και φύλάξτε τον στο υπόγειο ,… έρχονται χρόνια δύσκολα!:stuck_out_tongue:

Ποταποτατος.
Συγχαρητηρια φιλε μου.Αν καταφερεις να τις πεισεις να πειραματιστουν μεταξυ τους εισαι μεγιστο καθαρμα και παναξιος αντιπροσωπος του ανδρικου φυλου.

Βιντεοκαμερα καλη εχεις?

…είσαστε όλοι.

Όχι, αλλά τους έχω πει να βιντεοσκοπήσουν αυτές για μένα… Δηλαδή δεν είμαι απλά ποταπός είμαι και κάφρος… :lol: Και το χειρότερο είναι ότι με τη μία από αυτές είχα κάνει κάτι πριν 2-3 μήνες…

Αλλα, έλεος με την κλασσική ερώτησή τους: “Μα τι βρίσκετε σε αυτό το πράγμα?”

Νομίζω είναι προφανές

Και οι γκεη
ειν’αναγκαιοι.

Βασικα οι λεσβιες ειναι η μεγαλυτερη εφευρεση του ανθρωπου.

ειδικά αν φορούν και τη μεγαλύτερη εφεύρεση του 21ου αιώνα…

στραπόν??? χαχχαχαχαχαχχαχα που είσαι τολκκι που κοιμάσαι :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Οχι σορτσακια ρε πουστη, οχι, δηλαδη μην ειστε ξενερωτοι. Τι να την κανω την λεσβια με το σορτσακι δηλαδη? Γυμνη, με μια φιλη της και με μια καμερα στο χερι ειναι το σωστο και το πρεπον.

Εσεις που βριζετε τους Gay, εχετε σκεφτει οτι αφου υπαρχουν gay αναλογουν περισσοτερες γυναικες στον καθενα μας ???

O φυσικός μας στο λύκειο μας έλεγε ότι σε κάθε άντρα αντιστοιχούν δύο γκόμενες και μισός πούστης:lol: :lol: :lol:

¶λλό λεβίες στις τσοντες (εεεεμ ερωτικό και αισθησιακό κινηματογράφο εννοω) και άλλο στην προγματικότητα. Μάλλον θυμίζουν τη γιουγκοσλάβα της γιουροβίζιον ή στην καλυτερη περίπτωση τη Σαρλιζ (στο Monster)

Καντε τον ban αυτον που μας χαλαει τις φαντασιωσεις.

Αν μπορούσες να μη μας ξενερώνεις θα το εκτιμούσα. Σε ευχαριστώ

sorry

Οι καθωσπρεπει λεσβιες ειναι καπως ετσι:

(Βασικα μη μας παιρνεις στα σοβαρα, εισαι και καινουριος.)