Gay

Ναι, όντως, μην τον πέρνεις στα σοβαρά τον Led…

Δυστυχώς led αυτό εννοω και εγώ.

Αυτο ακριβως.

λεπον ακουστε ενα ωραιο.

ειναι ενας φιλος και περιμένει τρολει από παγκράτι να κατεβει κεντρο… σκαει ενας τυπας με αμαξι καμπριο (καρα-gay-ουλας) και του κανει “συγνωμη ξερεις που ειναι οι καφετεριες εδω κοντα;”

του λέει ο φίλος μου “ευθεία πάνω προς εκεινη τη κατευθυνση”.

του λέει ο γκει: “πάμε για ενα καφέ;”

“ΟΡΙΣΤΕ;” κανει ο φιλος μου εκπληκτος.

τελος παντων, μια δυο τρεις του τα πρηζε. ο γκει ομως δεν ηξερε πως ο φιλος μου ομως λογω…χμ…ας πουμε καποιας “ιδιοτητας” του (:stuck_out_tongue: ), κουβαλούσε γκλομπ πάνω του (εχει αδεια οπλοφορίας κανονικα).

το βγάζει, και του κάνει: “αν δε φύγεις π**στη σε δύο λεπτά στο χω κανει λαμπικο το αμαξι!”:lol: :lol:

εννοειται πως ο τυπος εγινε καπνος οπου φυγει - φυγει!:lol:

μιας και λετε για γκει το θυμηθηκα. πολυ γελιο. ειχε παιχτει και ενα αλλο σκηνικο παρομοιο και ημουν και μπροστα…:lol:

εντιτ: απλά είναι γκαντεμης ο φιλος μου. τραβαει τους γκει επειδη ειναι bodybuilderας. μαλλον τους τραβαν τα μπρατσα τι να πω. :lol:

Απο μακρια και αγαπημενοι…ΟΥΣΤ!!!

οι Gay είναι :respect: Πάντα γούσταρα να έχv ένα φίλο gay για να δω πως τα βλέπουν αυτοί τα πράγματα και πως τους αντιμετωπίζουν!

όσο για τις Λεσβίες… Έτσι για να χαλάσω την φαντασίωση:

http://www.thekrazyhouse.co.uk/photos/halloween2004/thumb_penis_girl.jpg

Κάποιος σοφός είχε πει κάποτε:

“Δεν υπάρχουν άσχημες γυναίκες. Μόνο άντρες που δεν πίνουν πολύ”

:lol:

Με βρισκει 100% συμφωνο! :lol:

Είναι μια σεξουαλική ανωμαλία-διαστροφή και ΔΕΝ είναι φυσιολογικό όπως πάνε όλοι να μας πείσουν.

Επειδή έχει γεμίσει ο κόσμος από δαύτους και το επιδεικνύουν κιόλας τους έχω σιχαθεί ακόμα περισσότερο. [-X

Ας κάνει ότι γουστάρει ο καθένας στο κρεβάτι του, μα ΟΤΙ γουστάρει, αλλά μην το δείχνεις ρε μαλάκα λες και είναι κάτι φυσιολογικό και καλό. :thumbdown:

Έτσι! :smiley:

+34.512

Ξερεις ποσα μη-φυσιολογικα (με το δικο σου σκεπτικο) πραγματα κανεις στο κρεβατι σου και κοκορευεσαι γι αυτα στους φιλους σου? :wink:

Περίμενα μια τέτοια απάντηση αλλά αυτό δεν είναι μη φυσιολογικό.

Τουλάχιστον κατ’ εμέ.

Αυτο ειναι το προβλημα… Το κατ’ εμε και το κατ’ εσε φυσιολογικο ειναι απλα υποκειμενικες αντιληψεις…

Δεν επεκτεινομαι περεταιρω διοτι δεν υπαρχει λογος να απαριθμησουμε διαστροφες που γινονται και μεταξυ ενος αντρα και μιας γυναικας (και σιγουρα δεν εχουν σχεση με την αναπαραγωγη τους ειδους)…

Ενιγουεϊ για να πω τη γνωμη μου, δεν εχω κανενα προβλημα με οποιαδηποτε σεξουαλικη προτιμηση ουτε ασχολουμαι αν ειναι φυσιολογικη η οχι…

Κι εμενα μου τη δινουν οι γκεϊ που επιδεικνυονται αλλα οχι περισσοτερο απο τους αντρακλες που επιδεικνυονται…

Διαφωνώ πλήρως αλλά χαίρομαι που κάναμε ωραία κουβέντα. :slight_smile: :wink:

συμφωνω ΤΡΕΛΑ με τον ChrisP

Ακριβως. Συμφωνω με τα 1000.:wink:

Ας κανουν οτι θελουν στο κρεβατι τους. Στο κατω κατω δεν με νιαζει πως περναν αυτοι/ες καλα! ΑΛΛΑ. ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΙΣ ΚΡΑΓΜΕΝΕΣ!!! Ουστ!