Gay

Αχαχαχαχαχαααααα!Θα τους βιαζουμε κιολας… με το ζορι και τετοια!
(Αχορταγες λυσσαρες!!!:-s :lol: )

Hail to the gay!!!:lol:

Ποιος αρχιγκέουλας άνοιξε τέτοιο topic?:-k :lol:

Ψιλοκαταλαβαίνω. Αλλά, εγώ αν δω δύο άντρες μεταξύ τους, γιατί δε συγκινούμαι; Κρίιμααα :stuck_out_tongue:

αν κάποιος είναι gay εδώ μέσα δεν είναι λίγο προσβλητικό το topic?:-k
λέω εγώ τώρα…

Να βρει τα αρχίδια να το παραδεχτεί ωσάν τον Χαλφορδ. Σαν true metalhead δηλαδή! :stuck_out_tongue:

Αρκεί να μην σε επηρεάζουν εσένα με αυτά που κάνουν ή λένε. Απο 'κει και πέρα είναι δικό τους το θέμα.

εδώ δεν παραδέχεσαι εσύ ότι είσαι κρυφός scorpionιστής ρε:roll:

sssss! Όχι στην φόρα αυτά! Μεταξύ μας. 8)

Το απολυτο σκηνικο girl-to-girl ρε…

Ο αθωος και αυθορμητος παντα…μαξιλαροπολεμος(σε αργη κινηση)…:wink:

:stuck_out_tongue:

Βασικά αγόρια αν συνεχίσει το τόπικ στο ίδιο άκυρο/σπαμ ύφος ξέρετε που οδεύουμε… Πολύ σύντομα μάλιστα…:lock: :offtopic: :spam:

GAY = Ulrich

Αν αλλάξω τον τίτλο σε “Ο πατέρας των spam: σπαμάρετε για τους gay”, θα είμαστε εντάξει?

:lol::lol::lol:#-o

Egrapses !!!
:D:D:D#-o

  1. Οι gay έχουν πάντα στην παρέα τους απίστευτα γυναικεία ‘‘κομμάτια’’ οπότα αν αποφύγεις τον gay (κοινώς παρ’το αλλιώς) έχεις ελπίδες να γνωρίσεις γυναίκες.
  2. Οι gay έχουν υψηλό δείκτη ευφυίας και καταπληκτικό χιούμορ

(λες να gay-ίζω επικίνδυνα )

Αλλο τρυπιος, αλλο κοινωνικος…μου φαινεται πως τα μπερδεψες…

ας κανουνε οτι θελουν στο κρεβατι τους! ας τον παιρονυν κ απο ουρακοτανγκο. δεν μου πεφτει λογος!
εδω θεωρουν τους floyd προοδευτικους οι Gay θα με πειραξουν!:lol:

Δεν νομίζω να το πιστεύεις αυτό, έτσι; Δηλαδή οι υπόλοιποι είμαστε ηλίθιοι και κάφροι;

Τέτοιες γενικότητες είναι σίγουρα αναληθείς (το λιγότερο!). Έχω την εντύπωση ότι οι περισσότεροι που “βρίζουν” τους gay, το κάνουν περισσότερο γιατί διαφωνούν και εκνευρίζονται με τέτοιες απόψεις. Ο elusive_cure έχει ένα δίκιο, αυτά τα πράγματα είναι μάλλον άσχετα. Υπάρχουν αρκετές κραγμένες οι οποίες προσπαθούν να πείσουν το κόσμο ότι επειδή αδερφίζουν είναι ανώτερα όντα. Το μόνο που είναι ανώτερο σε αυτούς είναι η κόμπλα τους! Το να είσαι gay δεν είναι κακό, το να είσαι κομπλεξικός επειδή είσαι gay είναι!

Ακριβως οπως το λες!

Οπως μια φορα ειχε πει η μανα μου την τελεια ατακα … I quote :

"Τι σε νοιαζει ρε, ο δικος σου κολος ποναει??? " :lol: :lol: :lol: :lol: :smiley: