Gay

Lol, WTF, μιλάς σα να είσαι ενας εναντίον πολλών ας πούμε.

Η συνιστώσα σας…
Δεν το βλέπετε…
Αφορά εσάς και την κοινωνία σας…

Κήρυγμα or something?

αφηστε τα μιση κ πιαστε το γαμησι

δοξω το θεο , ολο ανδρες ειναι αυτο το φορουμ 8)

l.eye πραγματικα εισαι πιο χαζος και απο τον οριτζιναλ. δεν εχεις καταλαβει απολυτως τιποτα απο ολα τα προηγουμενα ποστ.

Δεν αμφιβάλω πως υπάρχουν οικογένειες gay ΑΝΤΙΘΕΤΟΥ φύλου(δεν βλάπτει να είμαστε σαφείς καμιά φορά guys…)

την επομενη φορα θα το ζωγραφισουμε. αν και παλι εχω την υποψια πως δεν καταλαβες τι λεμε.

Χιλιάδες από αυτούς τους ομοφυλόφυλους αντρες / γυναίκες (που κατα την αποψη μου είναι 100% φυσιολογικοί) ΚΑΤΑΠΙΕΖΟΝΤΑΙ. Αυτό θέλετε εσείς όλοι από τους συνανθρώπους σας; Μπράβο ελαφρότητα στην αντιμετώπιση του θέματος… Επικροτώ…

ξαναδιαβασε ολα τα ποστ που εγιναν απο αυτο του vedder και μετα. αν δεν καταλαβεις παλι τιποτα συνεχισε να διαφωνεις με πραγματα που κανεις δεν εχει πει/υποστηριξει.

…Το ποστ του μπλίντιν είναι μακράν ό,τι πιο χιουμοριστικό έχω διαβάσει ποτέ εδώ μέσα.

Αυτοπεριορισμός??? :expressionless:

Δεν είχαν τίποτα από τα 2, αλλά είχαν κάτι. Είχαν δουλοκτησία φίλτατε. Αν νομίζεις πως δε διαμόρφωνε αυτό την ομοφυλοφιλία σα ζήτημα, μάλλον κάνεις χοντρό λάθος. Χαρακτηριστικά ας πούμε το πιο απλό, πως θεσμοθετημένα απαγορευόταν η σχέση και η συνουσία μεταξύ των ελευθέρων και των δούλων. Τώρα αν αυτό δεν είναι κριτίριο διαμόρφωσης κοινωνικής στάσης απέναντι στο ζήτημα, τι να πω, ας το κρατήσουμε καφενείο το θέμα, είναι πιο κουλ.

Συγγνώμη.

δεν είπε κανείς ότι λόγω κομμουνισμού ή καπιταλισμού ΥΠΑΡΧΟΥΝ οι γκεη για να πετάξουμε την αρχαία ελλάδα (που θεωρώ άστοχο παράδειγμα). λέμε το ΠΩΣ και ΠΟΣΟ εκφράζονται αυτά υπό το πρίσμα κάποιων ειδών κοινωνίας γιατί, θέλοντας ή μη, επηρεάζει τον τρόπο που θα εκφραστεί μέχρι και η επιθυμία/έρωτας. κι αν δε το θες με τους γκεη, πάρε τις ετεροφυλικές σχέσεις.






οσοι δε γουσταρετε αγνοιστε το κακογουστο χιουμορ μου:lol::lol:

πάλι τα ίδια ρε μπλήντιν θα λέμε…(ο κάπτεν φαιά ουσία έχει ρεπό μάλλον,σκεφτείτε λίγο τί εννούσα με τα πόστ μου.)
όσον αφορά για την λεσβία και τον gay μπορούν έτσι να τεκνοποιήσουν αλλά θα είναι μια φυσιολογική ( για ΤΕΚΝΟΠΟΙΗΣΗ και μόνο επαναλαμβάνω) σεξουαλική επαφή.για ΤΕΚΝΟΠΟΙΗΣΗ και μόνο η σεξουαλική επαφή άνδρα με άνδρα ή γυναίκα με γυναίκα δε κρίνεται φυσιολογική.δεν το επιτρέπει η φύση.

Θα το πώ όσο πιο απλά μπορώ: ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ υπάρχει στην ΦΥΣΗ είναι ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟ, είτε αυτό αρέσει είτε δεν αρέσει σε κάποιους. Η ομοφυλοφιλία υπάρχει από τότε που εμφανίστηκε ζωή στον πλανήτη και ΝΑΙ, είναι απολύτως ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ!! Το γεγονός ότι δεν χρησιμοποιείται για τεκνοποίηση (όπως και το 99.9% των σεξουαλικών επαφών όλων των straight αυτού του κόσμου) δεν σημαίνει απολύτως τίποτα.

Απλά πράγματα…

respect :smiley:

Εμετικό και απαράδεκτο να υιοθετούν παιδιά.-

RESPECT!!(Kαποια μερα,οταν αυτη η…μοδερνα κοινωνια ξεπερασει τα κολλήματά της)

Γιατί παρακαλώ;

Γιατί

Θελω κι εγω να με αφορισει ο Πειραιως :smiley:

[SPOILER][/SPOILER]

Εμετικό να είσαι ομοφυλόφιλος και οι straight γονείς σου να σε βλέπουν ώς άρρωστο

Άλλη περίπτωση, πιο συνηθισμένη στην ‘progressive’ κοινωνία του σήμερα :slight_smile:

ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΟΛΟΙ ΑΝ ΤΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΜΑΓΚΟΥΡΑ. Μ’ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΑΒΙ ΝΤΑΝΤΕΛ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΣΤΑ ΣΙΝΕΜΑ.
ΕΓΩ ΘΑ ΤΟΝ ΕΔΙΩΧΝΑ ΑΠ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΑ,

!!!
Πάει ο Δομίνικος, θα τον εξορίσει ο ίδιος του ο πατέρας :frowning:

btw είχα διαβάσει σε περιοδικό ψυχιατρικής 2 κείμενα ένα υπέρ και ένα κατά της υιοθεσίας παιδιών από ομοφυλόφιλα ζευγάρια. Αυτό που κράτησα είναι το ότι αν μπορεί η οικογένεια να προσφέρει υλικά και πνευματικά στο παιδί ό,τι του είναι απαραίτητο για να μεγαλώσει δεν υπάρχει πρόβλημα. Βέβαια, στην Ελλάδα (και σε άλλες χώρες όμως) ο στιγματισμός από άτομα στο περιβάλλον του παιδιού είναι ένα θέμα…

Δεν είναι λίγο νωρίς στα 3 του χρόνια να ξέρουμε αν τον πλένει το σουλτάνο ή όχι το παιδί μας;