Που είναι ο Gigatron ΟΕΟ?

Έχει να δώσει σημεία ζωής (ή γραφής καλύτερα) από το meeting στο Ψυρρή. Τι απέγινε λοιπόν ο συμπαθέστατος user?

Έχω πιθανές υποψίες ότι παίζει σε κάποιο ανέκδοτο του Hokam!!

Pro Evolution Soccer παιζει. Δες το σχετικο θρεντ…

Θα τον πείραξε το φαί στου Ψυρρή μάλλον…:lol:

Για να το λές ή κάτι ξέρεις ή κάτι εχεις κάνει…:-k

Pro πρεπει να παιζει.Αν και εχει καιρο να δωσει σημεια ζωης.
Μηπως επαθε τιποτα μετα το διπλο του θρυλου ?

Οχι όχι είμαι αθώος…:lol: :stuck_out_tongue:

τον έφαγε ο μόντε για το διπλό του γαύρου…καημένε πάνο:(

Ο Γιγατρος εχει λιωσει στη σχολη και στη δουλεια γι’αυτο δε μπαινει.
Λογικα οσος ελευθερος χρονος του μενει τον αξιοποιει σε pro :stuck_out_tongue:

E τότε κάποια στιγμή θα ξαναγυρίσει. Τι κόλλημα και αυτό το προ ρε σεις? Λέτε να κάνει και από το άλλο που πάει μαζί με το προ? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ναι. Δεν έχει χρόνο για το μωρό. :expressionless:

Το ΒΟΛΝΤΕΜΟΡΤ εννοείς;

Και σε ένα γυμναστήριο στο Περιστέρι:D

Μπορεί κατά καιρούς να μην μπαίνεις και τόσο συχνά αλλά όταν ποσταρεις είναι critical !!!8) 8) 8) 8) 8)

που εισαι ρε πανο?:frowning:

Πάνο Σόμπολο βρες τον Πάνο.

επίσης, δε χάθηκαν και μερικοί χρήστες, από τις εκλογές και μετά? Ή είναι μόνο η δικιά μου εντύπωση?

Δωσε ονοματα στον κοσμο.Αλλιως μη κατηγορεις αδικα χρηστες.Αλλιως να αναπαυτεις στην αιωνια σιωπη.Αμην :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θα βγήκαν βουλευτές και θα’χουν τρεχάματα. :-s

Οκ, πάω να φάω τίποτα.

εντάξει, ο tapeinos, αφού μας πόσταρε κάμποσες φορές λινκς από συγκεκριμένο σάιτ για να κρατήσει στην επιφάνεια το τόπικ του, χάθηκε αφού του το κλειδώσαμε. Προφανώς δεν ενδιαφερόταν για το υπόλοιπο φόρουμ (αν μας είχε θέσει και ως επιχείρημα (?) ότι είχε και ένα ποστ στο τόπικ για την αστυνομική βία)

Ο Rocker, αμφιβάλλω αν μας διαβάζει… Θα ποστάρει πάλι στο επόμενο διπλό του Ολυμπιακού στην Ευρώπη… Αναμενόμενο νομίζω και για αυτόν και για τα υπόλοιπα accounts του…

Επίσης, πολύ περισσότερο καιρό από τον Gigatron, έχει να ποστάρει ο Isis. Σίγουρα δεν έπαθε τίποτα? Αυτός πόσταρε και στα μουσικά θέματα…

(όχι ρε, θα κώλωνα να πω ονόματα :p… Δεν κώλωσα 2 χρόνια τώρα, θα κωλώσω τώρα επειδή είμαι mod?:p)

με αυτη τη λογικη θα μπει να ποσταρει το 2014 ξανα (Αν δεν εχει γινει το τελος του κοσμου το 2012)