Pro Evolution Soccer

το κατεβασα.δεν ξερω αλλα αν και απο τους πιο φανατικους της σειρας δεν με τρελανε.εχει εκπληκτικα γραφικα και οι παικτες μοιαζουν πολυ.καταφεραν να πετυχουν μεχρι και τη μυτη του παπαδοπουλου.:lol: γενικα ομως μου δινει την εντυπωση οτι εχει κατι απο fifa.θα καω πρωτα λιγο για να σχηματισω ολοκληρωμενη εντυπωση.

Απλα νιωθεις πιο βαρια η μπαλα, λιγο πιο ασταθεις οι παικτες αλλα γενικα ειναι πιο διαφορετικο και για μενα πολυ καλυτερο και πιο δυσκολο απο τα προηγουμενα. Οτι καλυτερο δηλαδη :smiley:

Ποσο μαλακας μπορει να μαι,κατεβασα το PS2 version#-o #-o #-o #-o

Το επαιξε στο psp.
Μικρη βελτιωση.Δν με τρελανε αλλα κ παλι θα καω θελω,δν θελω.

το εχω στην κατοχη μου εδω και δυο μερες…
ενα σας λεω…
[SIZE=“7”]ΚΑΕΙΤΕ ΑΔΕΡΦΙΑ!!![/SIZE]

Ύστερα 3 μέρες downloading, κατέβηκε χθες τελικά το πολυπόθητο νέο Pro.

Yπάρχει όμως πρόβλημα προφανώς στο pc μου και το παιχνίδι το δείχνει υπερβολικά αργό.
Έτσι λοιπόν το αντέγραψα σε dvd σήμερα και το πήγα σε pc φίλου και έπαιζε τέλεια…

Όποιος ξέρει τι μπορεί να είναι (καρτα γραφικών;;; ) ας με διαφωτίσει μερικώς.


Στα του παιχνιδιού τώρα.

Παίζοντας λοιπόν στο pc του φίλου μου 3,5 ώρες περίπου έχω να δηλώσω το εξής:

Είναι το ΑΠΟΛΥΤΟ ποδοσφαιράκι που βγήκε ποτέ, ΤΕΛΟΣ!

Απίστευτη βελτίωση γραφικών, gameplay, αισθητικής ακόμα και τραγουδιών!

Έγινε πλέον πιο αληθινό και η νοημοσύνη των παικτών βελτιώθηκε σε μεγάλο βαθμό.
Μην περιμένετε να βάζετε πολλά γκολ πριν το λιώσετε για τα καλά, καθώς οι άμυνες είναι πιο συμπαγείς και αληθοφανείς.

Εντυπωσιάστηκα πλήρως παίδες, ακριβώς ότι περίμενα!
Βελτίωση που έπρεπε να είχε γίνει από πέρυσι αλλά χαλάλι, άξιζε η αναμονή!


Στα αρνητικά θα έβαζα τις άφτιαχτες εμφανίσεις του αγγλικού πρωταθλήματος, αν και αυτό είναι πταίσμα μπροστά στην απόλυτη ΚΑΒΛΑ!


Καλή αρχή!
Στο πρώτο παιχνίδι που έπαιξα πήρα Θρύλο και ο φίλος μου Μπάρτσα… τον νίκησα 2-0 !

Σημείωση: Στο 5 και στο 6 δεν του έπαιρνες παιχνίδι για παιχνίδι!


Μάγκες ετοιμαστείτε για τρελό κάψιμο!

Καλα δε σε πιστευουμε οτι επαιξες σε φιλου σου.Προφανως για να μη μπαινεις πλεον εχεις σαπισει και εχεις βγαλει ριζες μπροστα απο το πιτσι σου :stuck_out_tongue:

Για να ειναι το παιχνιδι αργο ή καρτα γραφικων θες ή μνημη ή καινουριο υπολογιστη
Με fair trade παντως σου τον κανω τουρμπο τον κομπιουτορα :roll: :roll: :roll:

Καθως σιγουρα θα αντιμετοπισω το ιδιο προβλημα με τον Πανο,αν μπορει καποιος ας μας γραψει τις ελαχσιτες απαιτησεις για PC που εχει το νεο PRO.

Εχει αυθεντικη την Παναθα απο οτι ξερω αληθευει ???

[SIZE=“6”]Ο ΝΑΙ!![/SIZE]

:vibrate: :vibrate: :vibrate: :vibrate: :vibrate:

ρε μαγκες τι σκατα τρεχει με τα λαπτοπ??
μολις το κανω install,παω να το τρεξω,βγαζει μπλε οθονη και κανει reboot!!!
απο οτι ειδα και σε αλλα φορουμ,το κανει κυριως στα λαπτοπ αυτο!!!

τωρα,το εχω δει μονο σε συστημα Pentium 4 και δεν αξιζει!!!

τα recommended ειναι

pentium 4 στα 3ghz
1gb ram
nvidia geforce 6800gt/gs ή ati@radeon x1600 (direct x 9c 256mb vram)
4gb σκληρο ελευθερο

αλλα υποθετω οτι αμα εχεις κανα διπλοπυρηνο,2gb ram και καμια geforce 8 σειρας πρεπει να ναι ουαου το παιχνιδι

περιμενω να το δω σε ενα φιλο μου που χει την 8800!!!

Χμ παιζει να κανουν καμια μπουστια τα βιστα ε.
Ακομα δεν το κατεβασα(κατεβασα ενα πραγμα με πολλα αρχειακια που τα εκανα join με το HJSplit,και μου βγαζει ως τελικο αρχειο ενα αρχειο.Χωρις καταληξη.Και ακομα κ αν την αλλαζα δεν γινοταν τιποτα.Α στο διαλο,6 μερες προσπαθω.Σημερα ελπιζω να το εχω.)

Θα δοκιμασω και γω στο λαπτοπ και θα σου πω.

Οσο για ελευθερο χωρο,νομιζω θελει 6 GB και κατι.
Παντως τις προτεινομενες τις καλυπτει το λαπτοπ μου,Geforce 7600 εχω,τετραπυρηνο στα 2 GHz και 2 GB RAM.Αν δεν παιζει ελεος.

στα λαπτοπ απο τι εψαξα στα αλλα φορουμ,δεν εχει να κανει με τις απαιτησεις!και γω την 7600 εχω.
με ανησυχει το εξης μηνυμα που λεει πισω το κουτι

εχει μια λιστα με τις καρτες που υποστηριζει
και στο τελος με κοκκινα γραμματα λεει
Laptop versions of these cards may work but are NOT supported officialy.

παιζει να χουμε φαει πακετο οσοι εχουμε λαπτοπς!!

αυτό με τα λάπτοπς, τσεκάρετε μήπως είναι θέμα των Vista. Έχουν μία τάση τα Vista τα μη αυθεντικά προγράμματα να μη τα αφήνουν να λειτουργήσουν σωστά

Ναι αυτο υποψιαζομαι κι εγω.Το patch του pro 6 δεν επαιζε σε Vista.
Μολις κατεβηκε,σε λιγο θα ξερω αν παιζει σε μενα ή οχι.

Ε ναι λοιπον.Παιζει :smiley:
Πα να καω

Λοιπον,μετα απο αρκετα παιχνιδια,εχω να πω τα εξης.

Ειναι πανεμορφο.
Τα γραφικα πολυ καλυτερα,ο χειρισμος και οι κινησεις των παικτων βελτιωμενα,η δυσκολια καπως ανεβασμενη,γενικα το βρηκα πολυ καλυτερο και πολυ διαφορετικο του προηγουμενου.
Προβλεπεται λιωσιμο.
Κανονιζουμε και Ερασμους τουρναμεντς στην εστια με Ισπανους και Ιταλους.Χοχο θα πεσει καψιμο.

προμηθευτηκα κωδικο αν και το παιχνιδι δεν με τρελαινει.μου θυμιζει περισσοτερο ενα μειγμα προ με φιφα.οι τερματοφυλακες ειναι τραγικοι και η νοημοσυνη του υπολογιστη ειναι στα ιδια χαλια.τωρα το online να δουμε αν αξιζει αν και λενε οτι ειναι ρυθμισμενο απο την κοναμι οι αγωνες να γινονται στο amateur και μπαινουν γκολ με το τσουβαλι.

Αρρρρωστια!!! Επαιξα σε x-box, μιλαμε για προοδο οχι μαλακιες…
Αμα παιξω το 6 θα ξενερωσω, η παναθα ειναι τρελα. Θα δοκιμασω αν το παιρνω το PC μου και αν οχι θα πρεπει επιγοντως να παρς καμια RAM γιατι δεν παλευεται.

Μπα δεν θα σου κανει τιποτα η RAM.Δυνατη καρτα γραφικων θελει.
Εγω με 2 GB RAM και GeForce 7600 528 MB το βαζω στο medium γιατι στο high ψιλοκολλαει στα ριπλει και στα κοντινα πλανα των παικτων(πχ στους πανηγυρισμους).
Στην 8600 παντως παει σφαιρα και στο high,το δοκιμασαμε σε εναν φιλο μου.

ποτε θα μαζευτουμε πουθενα για κανα τουρνουα??