Pro Evolution Soccer

Βασικά άνοιξα εδώ το θέμα αυτό, αλλά αν είναι λάθος ας μεταφερθεί στο οφ τοπικ.
Εδώ ακόμα δεν το έχουν το 6 αλλά επειδή θα το έχετε ήδη πολλοί, θέλω γνώμες…
Και ίσως να οργανώναμε και ένα τουρνουά PES 6…
What do u think?

Τα σιχένομαι τα PES.
Fifa FOREVER

Αν είναι διοργανώστε κανά τουρνουά Fifa 07 να βάλω σε μερικούς γυαλιά! :oops: :roll: :stuck_out_tongue:

Tα Fifa ήταν καλά μέχρι το 99.
Μόλις όμως έπαιξα για πρώτη φορά ΙSS Pro Evolution (μετέπειτα Pro Evolution Soccer) αυτό ήταν…
Ειδικά το Fifa 2000 έχασε κατά κράτος τη μάχη τότε…

εμενα το 6 απο τεχνικης αποψης, δηλ. γραφικα και animation και τετοια μου φανηκε σχεδον ιδιο με το προηγουμενο. εχει μια ποιο arcade αισθηση και χρειαζετε χρονο για να το συνηθησει κανεις οπως γινεται με καθε τιτλο της σειρας.

To gameplay εχει διαφορες;

αυτο που ειπα και πριν, ειναι πιο arcade και κομματι πιο δυσκολο για αρχη. παντως τεραστιες διαγορες δεν νομιζω να συναντησεις.

Κάτι άκουσα ότι έχει τον Ολυμπιακό κανονικά φτιαγμένο.
Μούσι;

μεγάλη αρρώστια.

όταν ήμασταν φοιτητές, 6 ώρες ύπνου λόγω διαβάσματος - εξεταστικής ήταν λίγες, 3 ώρες λόγω κολλήματος με το PES ήταν κάβλα.

Ετσι!

ΠΟΡΩΣΗ!!! 4 μερες το εχω μονο και εχω κολλησει!!

Η μόνη διαφορά που έχω δει στα 2 match που έχω παίξει μέχρι στιγμής είναι ότι δε δίνονται τόσο εύκολα φάουλ και στις πάσες πρέπει να στοχεύεις κάπως καλύτερα. Και η κίνηση κάπως πιο ρεαλιστική. Τα γραφικά όμως πάνω-κάτω ίδια.

οχι, αληθεια ειναι, στις αγγλικες αντι για την Chelsea κανονικη, εχει την Manchester.

οχι, αληθεια ειναι, στις αγγλικες αντι για την Chelsea κανονικη, εχει την Manchester.[/quote]
Έτσι μπράβο!
Οι 2 αγαπημένες μου ομάδες!
Μολις το παρω θα το λιωσω δεν υπαρχει περιπτωση…

Παρότι είχα μεγάλες προσδοκίες από αυτό το παιχνίδι, τελικά δεν έχει να σου προσφέρει και πολλά πράγματα αν έχεις το 5.
Αλλά αυτό που με έβγαλε έξω από τα ρούχα μου ήταν που δε μπορείς
να βάλεις τα πλήκτρα που θες όπως π.χ. το Χ στο S (γίνεται; ), άντε τώρα να μάθουν αλλιώς τα χέρια σου…

Mπορεις να τα βαλεις τα πληκτρα οπως θες, πηγαινε εναρξη\ προγραματα/ ΚΟΝΑΜΙ\ PES6 \ SETTINGS , και απο εκει τα βαζεις οπως θες εσυ.

Mπράβο ρε Κώστα, είσαι πρώτος!

Mετά από 10 παιχνίδια ακόμα δεν κατάλαβα γιατί έκαναν πισωγύρισμα…
Χίλιες φορές το 5, το 6 είναι αίσχος…
Η μεγαλύτερη απογοήτευση της χρονιάς κατά τη γνώμη μου…

Όταν ξεκίνησα το 4, έλεγα το Fifa είναι καλύτερο. Όταν πρωτόπαιξα το 5, έλεγα το 4 ήταν πιο όμορφο. Είμαι σίγουρος ότι και πάλι αυτό θα πω (μόλις το παίξω). Πάλι όμως θα το λατρέψουμε… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Το PES 6 ειναι το πρωτο μου Pro Evolution Soccer που αποκταω και εδω και 10 μερες που το απεκτησα το εχω λατρεψει!

Έπαιξα τις προάλλες σε φίλο ένα δύο παιχνιδάκια και εκεί που νόμιζα ότι θα έχανα τη μισή μου δύναμη με την αποχώρηση του Zidane, καταχάρηκα γιατί πλέον θα έχω επιθετκό δίδυμο Ronaldo - Van Nistelroy (perfect finishing)!!! Πάλι θα μετράνε γκολάκια οι αντίπαλοι!!! (όταν το πάρω βέβαια…) 8) 8) 8) 8)