Pro Evolution Soccer

Καλά το παλικάρι δεν παίζεται μιλάμε!
Σε όλα τα Pro Evolution Soccer…

Είναι γιατί δεν έχεις αντιμετωπίσει τους κατάλληλους… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley: :smiley: :roll: :roll: :stuck_out_tongue:

Επαιξα το 6 αλλά δεν είδα καμία διαφορά με το 5.Μάλλον στο 7 ελέω και Playstation 3 να περιμένουμε δραστικές αλλαγές… 8)

Ναι, κάθε χρόνο τα ίδια…
Δε βελτιώνουν σχεδόν τπτ οι μαλάκες…

Βγηκε σημερα και το ελληνικο patch του WeHellas.gr για το Pro6!

Μεσα στην εξεταστικη βρηκε να πεσει γμτ…

Όντας αρχάριος (πριν 1 μήνα και βάλε), το έβαλα στο Top Player και πήρα το πρωτάθλημα με τη Ρεάλ (δίχως restart κλπ) με 20 πόντους διαφορά, Ρονάλντο 1ο σκόρερ με 38 γκολ, Βαν Νιστελρόυ 2ο με 37 (και ο 3ος του πρωταθλήματος να είναι κοντά στα 20) και με νεύρα πολλά που το έκαναν τόσο γελοίο (μόνο στους πρώτους αγώνες έχανα βαθμό που δεν είχα μάθει να σκοράρω ακόμα…). Κάπου εκεί το έκλεισα και δεν ξαναέπαιξα με τον υπολογιστή αντίπαλο…

Τώρα παίζω πάλι τα παιχνιδάκια με τα οποία μεγάλωσα…(Worms για παράδειγμα)

Κατέβασα αυτό το αρχείο, μικρό ήταν, αλλά δεν ξέρω πως να το βάλω και τι πρέπει να κάνω…
Αν γνωρίζει κανείς ας μου πει.

Ποιο αρχειο…?

Το patch παντως ειναι ακομα μονο σε torrent και ειναι 1 GB μεγεθος.Αργοτερα θα το ανεβασουν και σε rapidshare,filecoast κτλ.

Ποιο αρχειο…?

Το patch παντως ειναι ακομα μονο σε torrent και ειναι 1 GB μεγεθος.Αργοτερα θα το ανεβασουν και σε rapidshare,filecoast κτλ.[/quote]
Αχα…
Επειδή δεν ξέρω από αυτά και κατέβασα αυτό που έλεγε εκεί, αν μπορείς στειλ’ το μου σε πμ το λινκ να κατεβάσω αυτό που λες.

KATEBHKE TO PATCH !!!
Σε λιγο παω για εγκατασταση και θα ποσταρω πιο μετα τις εντυπωσεις μου!!!

To κατεβασα κι εγω χτες,γαματο!

Τα γηπεδακια,οι παιχτες,τα λογοτυπα οι φανελες…ολα τα εχουν κανει τελεια οι ατιμοι!

Αν και το επιπεδο των παικτων ειναι μετριο και σε δυσκολευει στο παιχνιδι…Ωστοσο ετσι ειναι πιο ρεαλιστικο.

Πως γινεται ομως η ριμαδα η εγκατασταση ???

Η εγκατασταση ειναι πολυ ευκολη ρε συ.
Mπες εδω και κανε οτι λεει(το patch του WeHellas κατεβασες σιγουρα?Υπαρχει και ενα αλλο παλιοτερο,το AheadJohn ή καπως ετσι)

http://www.wehellas.gr/forum/index.php?showtopic=2744

Το κανονικο του WE Hellas ειναι, το εγκατεστησα τελικα, μονο που τωρα δεν μπαινει καν στο παιχνιδι !!!
Βαζω το DVD Του παιχνιδιου παταω Play και μου βγαζει Error!

Σου βγαζει ενα αλλο εικονιδιο για να παιξεις το παιχνιδι με ονομα “PES6 WE Hellas Super League Patch”.
Λογικα το προηγουμενο παιχνιδι σου εχει χαθει,εκτος αν εκανες backup στην αρχη της εγκαταστασης.

Αν δεν βρισκεις αυτο το εικονιδιο που σου λεω,ξαναεγκατεστησε το παιχνιδι και κατ’ευθειαν βαλ’του το patch.

Σε μενα παντως παιζει κανονικα,και το’χω και σπασμενο.Αμα δεν το εχεις αυθεντικο και εχεις το crack ανοιξε το χωρις το DVD.

Το περασα το Patch αλλα παιζει εχει ενα σωρο προβληματα. πχ ο ΠΑΟ εχει τους παιχτες και τις φανελες της Ρομα, τα γηπεδα δεν περασανε δλδ σκατα.

Τα γηπεδα τα επιλεγεις οταν επιλεγεις και τις φανελες.Με PageDown ή PageUp σου βγαζει κατω επιλογες για μπαλα,γηπεδα,settings και φανελες.

Οσο για τη φανελα του παο δεν το εχω προσεξει σε μενα.Παντως οι υπολοιπες ειναι μια χαρα…

Pws fainetai o klassikos o vazelos… :lol:

Πως φαινεται ρε ???
για ολοκληρωσε το συνηρμο σου! :lol:

Λυθηκε τελικα το προβλημα!!!

Μόλις μου έδωσαν σε dvd το patch.

Ξέρει κανείς πως το περνάω;:-k

Εχει εναν self-extractor απ’οτι θυμαμαι,τον οποιον τον τρεχεις και κανει extract οτι αρχειο χρειαζεσαι.
Μετα τρεχεις τον Installer και ακολουθεις την στανταρ διαδικασια.
Δεν θυμαμαι περισσοτερα…
Παντως να ξερεις οτι τα εξτρα σταδια και οι εξτρα μπαλες δεν “φαινονται” στα αρχικα μενου.
Τα επιλεγεις πριν την εναρξη του αγωνα,απο εκει που επιλεγεις και τις εμφανισεις της καθε ομαδας.Σε εκεινη την οθονη πατας PageUp ή PageDown και βλεπεις τα υπολοιπα μενου.