Pro Evolution Soccer

Tελικά με την πολύτιμη βοήθεια του Therion (cheers mate!) και την εποπτεία (!!!) του led_zeppelin, εγκατέστησα το patch!

Εντύπωση μου έκανε το gameplay που είναι κάπως διαφορετικό αλλά σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένος.

ΥΓ: Αν δεν κάνουν βελτιώσεις του χρόνου τα βλέπω σκούρα τα πράγματα…γι’ αυτούς εννοείται…

Θελει βελτιωσεις στη διαιτησια οπωςδηποτε.

Αυτο που δινει τα οφσαιντ μια ωρα μετα,ακομα και αν μπορει να αφησει πλεονεκτημα,ειναι πολυ σπαστικο.
Επισης πρεπει να βελτιωσουν πολυ την τεχνητη νοημοσυνη των παικτων.Π.χ. οταν βγαινεις απο τα πλαγια οι επιθετικοι σου το ξυνουν και μπαινουν οποτε τους κατεβει στην περιοχη.
Ή οταν προωθειται χωρις μπαλα ενας απο τους πλαγιους μπακ,πολυ συχνα το μετανιωνει στην πορεια και γυριζει πισω,ακομα και αν πας να του δωσεις πασα…!

Πότε βγαίνει το καινούριο και πως θα λέγεται;

Ε Pro 7 θα λεγεται λογικα.
Ρε μου ειπαν οτι κυκλοφορησε πειρατικα στο ιντερνετ,αλλα δεν παιζει,παντα Οκτωβριο το βγαζουν.Πρεπει να κλεισουν και τα ροστερ πρωτα…

Ρε παιδες ποιος γουσταρει να κανουμε ενα πρωταθληματακι PES αλα rocking.gr ???

Το παιχνίδι λογικά είναι έτοιμο.

Το www.wehellas.gr αναφέρει ότι θα ονομάζεται Pro Evolution Soccer 2008 τελικά.

ΥΓ: Δεν πρέπει να πάει στα αθλητικά αυτό το θέμα; Κι ας είναι video game.

ΡES7 θα είναι στο PC και PES2008 στο PS3 νομίζω πάντα.

Καλή ιδέα αλλά δύσκολα πραγματοποιήσιμη.

επειδη εχω ξαναδιοργανωση κατι παρομοιο (ειχαμε μαζευτει 20 ατομα ) χρειαστηκαμε 2 tv και 2 playstation 2 (με το PES5 τοτε) δεν νομιζω οτι ειναι και πολυ δυσκολο διαθεση να υπαρχει . τπτ αλλο πιστευω.

20 άτομα θα γίνει της πουτάνας, δεν παίζει νομίζω.

Μέχρι 6 (μέχρι 4 έχω κάνει να σου δώσω να καταλάβεις) καλά είναι πιστεύω.

απλα εδω στην πετρουπολη εχουμε πολλα κολλημενα ατομα με pro και ειχαμε κανονισει κανα μηνα πριν να φανταστεις . και ολη η φαση εγινε σ ενα γκαραζ ενος παιδιου απο τα ατομα που ειχαμε μαζευτει . αλλα ελεγε πολυ η ολη φαση . 7 ωρες μας πηρε να τελειωσουμε με 15 λεπτα ματς :smiley:

Για να γίνει πάντως πρέπει να βρεθεί χώρος, άτομα και να μάθουμε όλοι το καινούριο που βγαίνει.
Δύσκολο πολύ.

καλα αμα υπαρχρι διαθεση θα τα βρουμε ολα . τεσπα αυτο που θελω να σου πω ειναι οτι δεν χρειαζεται να παιξουμε και το καινουργειο ρε συ , και το 6 καλο ειναι . γτ θα μας παρει χρονο μεχρι να το μαθουμε καλα . παντωσ αμα ειναι οποιος ενδιαφερετε να κανουμε ενα thread που να δηλωνεις συμμετοχη τι λες?? και αναλογα με τα ατομα που θα μαζευτουμε απο το site βρησκουμε και χωρο και τα μηχανιματα που χρειαζομαστε , και τις μπυρες (off topic αυτο :stuck_out_tongue: ) .

Eγώ άμα θέλετε μπορώ να συνδράμω και να παίξουμε next-gen pro evo μόλις με το καλό βγει το καινούργιο γιατί έχω 360. Βέβαια δεν έχω μέρος για να μαζευτούμε όποτε αυτό το πρόβλημα παραμένει. Πάντως αν βρεθεί χώρος ευχαρίστος το φέρνω το 360:)

Αφού υπάρχει αυτό το topic δε χρειάζεται να φτιάξουμε άλλο, είναι πλεονασμός.

Ούτως ή άλλως όμως κανείς δεν απαντά στην ιδέα αυτή εκτός του ks9…
Θα δείξει.

Υπαρχουν βιντεακια απο το καινουριο Pro.Δεν καταλαβαινεις βεβαια καμια σπουδαια διαφορα απο αυτα,πρεπει να το δοκιμασουμε πρωτα και μετα να πουμε τη γνωμη μας,αλλα σιγουρα αναμενεται βελτιωμενο.

[I]Πριν από λίγα λεπτά η Konami ανακοινώσε νέες πληροφορίες για το PES 2008. Μετά την ανακοίνωση ότι ο Cristiano Ronaldo θα εμφανίζεται στο PES 2008, η Konami δήλωσε ότι θα αυξηθούν οι επίσημες ομάδες που θα συμμετέχουν στο νέο παιχνίδι. Το PES 2008 θα έχει τις περισσότερες επίσημες ομάδες που είχε ποτέ, ενώ ανάμεσα στις νέες εθνικές ομάδες που θα πρωταγωνιστούν θα είναι και αυτές της Βραζιλίας, Πορτογαλίας, Ελλάδας, Σκωτίας και Ιρλανδίας. Επίσης στο PES 2008 θα προστεθούν οι: Newcastle, Tottenham, RSC Anderlecht, HJK Helsinki, IFK Goteborg, Παναθηναϊκός, AEK, Spartak Moscow, Fenerbache, NK Dinamo Zagreb και FC Basel. Οι νέες ομάδες έρχονται για να προστεθούν στις προϋπάρχουσες Juventus Turin, AC Milan, Celtic, Porto, Ολυμπιακό και πολλές ακόμα. Συνολικά το PES 2008 θα περιλαμβάνει πάνω από 3000 επίσημους παίκτες και περισσότερες από 250 ομάδες.

http://www.gameover.gr/default.php?pid=6&cat_id=11&cat=&art_id=3731

[/I]

Πάρτε μια ιδέα από φωτό που ανέβηκαν στο http://www.wehellas.gr/ για PC:






Θα πεζει σε playstation 2 η μονο στο 3 και στο xbox360?