Pro Evolution Soccer

Λογικά όχι στο 2 νομίζω.

Θα έχει φέτος πάντως Εθνική Ελλάδος, ΟΣΦΠ, ΠΑΟ, ΑΕΚ!!!

Καλα αν εχει και τη φατσα του Μητρογλου θα ειναι ολα τα λεφτα…

Τα τσιμπησε τα λεφτουδακια της η ΕΠΟ για να επιτρεψει τα ονοματα :roll:

Ελληνικο πρωταθλημα παλι δεν βαλαν(σε τοση εκτιμηση μας εχουν και οι Γιαπωνεζοι).

Αντε αναμενουμε και επισημη ανακοινωση για την κυκλοφορια.

Εδώ δεν έχει καν πορτογαλέζικο, ελληνικό θα είχε; :roll:

on line παιζει κανεις?

Ξέρει πως και αν γίνεται; :-k

Ξερω οτι θελει να εχεις το αυθεντικο Pro,αρα απο κει και περα εγω δεν ασχοληθηκα :–

Παντως η wehellas εβγαλε patch με ολες τις μεταγραφες του καλοκαιριου,αλλα λεει ειναι μονο για το online.

Σύμφωνα με το δελτίο της ιαπωνικής εταιρείας, η μεγάλη αλλαγή, που θα έρθει στο Pro Evolution Soccer 2008, είναι ένα προσαρμοζόμενο σύστημα τεχνητής νοημοσύνης, το οποίο ονομάζεται “Teamvision”. Το Teamvision είναι ένα εκλεπτυσμένο πρόγραμμα, το οποίο είναι φτιαγμένο έτσι ώστε να μαθαίνει και να προσαρμόζει την AI ανάλογα με το ύφος παιχνιδιού του εκάστοτε παίκτη.
Κατά συνέπεια, το Teamvision θα βρίσκει νέους τρόπους για να “κτίζει” την ομάδα, να προετοιμάζει τις επιθέσεις, να διορθώνει αμυντικά λάθη και να αντιμετωπίζει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο τις τακτικές του παίκτη, στοιχεία που θα έχουν ως αποτέλεσμα μια πιο ομαλή και ρεαλιστική ροή στους αγώνες.
Μια ακόμα από τις σημαντικές βελτιώσεις που θα δούμε στο Pro Evolution 2008, πάντα σύμφωνα με την Konami, θα είναι ο έλεγχος της μπάλας, η οποία θα λειτουργεί ως “ξεχωριστή οντότητα”, κάτι που μεταφράζεται σε κορυφαία και άκρως ρεαλιστικά physics, ενώ σημαντικές διορθώσεις θα γίνουν στις κινήσεις της ντρίμπλας και άλλων σημαντικών ενεργειών των αθλητών.
Τέλος, η Konami ανέφερε ότι μεγάλες βελτιώσεις θα δούμε στα γραφικών των εκδόσεων για PlayStation 3 και Xbox 360, με ολοκληρωμένα animations προσώπων, πιο πειστικά replays, ρεαλιστική κίνηση των ρούχων, ενώ θα υπάρχει και ένα edit mode.

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

πρεπει ή να το εχεις αυθεντικο ή να βρεις κανα κωδικο απο βιντεο κλαμπ.εγω εκανα το 2ο:p αλλα τωρα νομιζω ειναι αργα για να βρεις.περιμενε να βγει το καινουριο και τρεχα νοικιασε το με τη μια

συμφωνω μαζι σου…

26/10 κυκλοφορει.Αρα λιγο νωριτερα ισως το βρουμε να βολταρει και καπου αλλου.
Το εξωφυλλο εχει τελικα οχι μονο Κ.Ροναλντο αλλα και την παιχτουρα μου.ΜΑΙΚΛ ΡΕ.

http://www.papasotiriou.gr/product.ghardware.asp?pfid=1719642&prid=973881

Ε, υπολογίζω 10 μέρες νωρίτερα τουλάχιστον να έχει βγει στην “αγορά”…

Kυκλοφορησε το Demo,το κατεβασα τωρα και παω να παιξω:D

Είναι 1Gb και θα μου πάρει 7 χρόνια να κατέβει… :?

Περιμένω εντυπώσεις… :wink:

Eπρεπε να κατεβασω τα γραφικα στο medium γιατι στο high κρασαρε εκει που επελεγα τις ομαδες.
Εχει μονο 6-7 εθνικες και σε αφηνει να παιξεις 5λεπτο παιχνιδι.

Ειναι διαφορετικο απο το 6,με 3-4 παιχνιδια και απο το ντεμο μονο δεν μπορω να πω αν ειναι καλυτερο ή χειροτερο,αλλα εχει καλη αποδοση των κινησεων και απ’οτι καταλαβα ρεαλιστικοτερο τροπο παιχνιδιου.

Παντως στα ριπλει και μετα απο τις φασεις που δειχνει τους παικτες απο κοντα πηγαινε αρκετα αργα και μου την εσπασε.Οπως και στην εναρξη του αγωνα με την entrance scene που παταω ολα τα κουμπια και δεν κανει σκιπ.Αλλα αυτο μαλλον ειναι λογω demo.
Αντε να βγει να το λιωσουμε να δουμε.

Απο Δευτερα μας ερχεταιιιι :smiley:

Βγηκε το προ στην “αγορα”.Τρεχτε…

Πω τα παλι τα ιδια…καλα ξενυχτια #-o

το κατεβασα.δεν ξερω αλλα αν και απο τους πιο φανατικους της σειρας δεν με τρελανε.εχει εκπληκτικα γραφικα και οι παικτες μοιαζουν πολυ.καταφεραν να πετυχουν μεχρι και τη μυτη του παπαδοπουλου.:lol: γενικα ομως μου δινει την εντυπωση οτι εχει κατι απο fifa.θα καω πρωτα λιγο για να σχηματισω ολοκληρωμενη εντυπωση.