Girl Talk

Μιας και οι περισσότεροι άντρες δε μας πολυπαίρνουν στα σοβαρά και αδυνατούν να μας καταλάβουν ( :frowning: ), ας εκφράσουμε τις ανησυχίες μας η μία στην άλλη… :slight_smile:

Θέμα πρώτο: Ποιο είναι το μεγαλύτερό σας παράπονο για άντρα;

Δεν με προσεχει , πεταει του ρουχα του απο εδω και απο εκει … και πολλα αλλα ακομα . :evil:

Επίσης είναι σαλιάρης και βρωμάνε τα πόδια του… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Σοβαρά τώρα…Νομίζω πως το μεγαλύτερο παράπονο που έχουν οι γυναίκες από τους άνδρες είναι στο θέμα της επικοινωνίας.Δύσκολα μας καταλαβαίνει κάποιος, αν και αυτό δεν είναι πάντα κακό.Μας βολεύει μερικές φορές.
Αν και είμαι από τις τυχερές που από τις σχέσεις μου τουλάχιστον ποτέ δεν είχα ιδιαίτερα παράπονα. :roll: :roll: :roll:

Επισης με χρησιμοποιει σαν σκευος ηδονης , δεν κανει καμμια δουλεια στο σπιτι , δεν σηκωνει το καπακι οταν παει wc για κατουρημα … ροχαλιζει , και ειναι ολο διαταγες , κριτικαρει τα παντα , καυχιεται για τις παλιες του γκομενες , και λεει ποσο αβουλα πλασματα ειμαστε …

Επίσης να συμπληρώσω ότι χτενίζεται και αφήνει τις τρίχες από δω και από κει…κάνει μπάνιο κάθε 4 μέρες, δεν ξυρίζει το γνωστό σημείο και είναι μια αηδία, και last but not least κάθεται όλη μέρα μπροστά σε ένα pc και δεν μου δίνει καμία σημασία…Άσε που δεν του κάνει και κούκου !!!

Τρωει τα νυχια του , κανει σκηνες χωρις να υπαρχει λογος , κλανει , ρευεται , καμακιαζει μεχρι και τη γατα του γειτονα , και γενικως ειναι σαρδαναμπαλος.

Μεχρι και το τασακι για να ριξει την σταχτη ζητα να του φερω .

Αngel In Black και ΙLLUSION:ΑΠΛΑ ΘΕΟΙ!loooooooooooooooooool

Άσε που δεν του κάνει και κούκου !!!

Aυτο ειναι ενα προβλημα… :roll: :stuck_out_tongue:

Αυτο που ευχομαι να μην μου τυχει ποτε ειναι η απλυσια! :stuck_out_tongue:
Μπανιο και καθαριοτητα rules!

To παράπονο μου από τις γυναίκες είναι ΕΝΑ…

Θέλουν αποκλέιστικότητα…

γιατι εσεις μας καταλαβαινετε κ κατανοητε τα προβληματα μας…
κοιτα λιγο τον εαυτο σου κ τι θες κ ασε τους αλλους!! :wink:

Και τα παράπονα συνεχίζονται…

Αμ αυτή η γαϊδουριά του δεν παίζεται με τίποτα…Κάθεται σαν το ρεμάλι όλη μέρα στο Pc ή στον καναπέ και εμένα με έχει με ποδιά και με φασκιόλι να τρίβω όλο το πάτωμα γωνατιστή και μόλις τελειώνω ρίχνει πάλι τις στάχτες κάτω…Με εκμεταλεύεται σεξουαλικά και μόλις ικανοποιήσει πάνω μου τις ανώμαλες ορέξεις του με πλακώνει και στο ξύλο. Δεν είναι ζωή αυτή…

[quote=“bluezlick”]

γιατι εσεις μας καταλαβαινετε κ κατανοητε τα προβληματα μας…
κοιτα λιγο τον εαυτο σου κ τι θες κ ασε τους αλλους!! :wink:[/quote]

Τον εαυτό μου κοιτάω αγαπητέ μου και είμαι σε θέση να ξέρω πολύ καλά και τι θέλω και τι ψάχνω…
Αν διάβαζες και την συνέχεια του ποστ μου θα έβλεπες πως προσωπικά με τις σχέσεις μου δεν είχα ποτέ προβλήματα επικοινωνίας…Το μόνο που ανέφερα ήταν κάτι γενικό που ακούγεται από τις περισσότερες γυναίκες…Κάνω λάθος;;;;;

Eγώ επιμένω πάντως στην αποκλειστικότητα και νοιώθω πως είμαι ο μόνος που μιλάει ειλικρινά… Όλοι έχετε κερατώσει και κερατωθεί… Ζούμε στον αστερισμό του τάρανδου…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

8O 8O Ma kala yparxoyn tetoia atoma? toylaxiston ligh oikonomia sto nero ntroph…

διαβασα αλα εχω βαρεθει να ακουω αυτες τις μαλ@#$5!
ολοι δεν σας καταλαβαινουν σαν κανουν το ενα το αλλο αλλα εσεις εκει απο πισω τρεχετε! ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΡΕ ΑΦΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ!

ΠΕΣΤΑ ΧΡΥΣΟΔΑΚΤΥΛΕ … ΓΕΙΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ !!! :twisted:

Διακρίνω ένα μικρό τσίτωμα ή είναι ιδέα μου;;;;

Είστε λίγοι και τρέχουμε από πίσω σας για να μην σας χάσουμε…Είδες κάτι άτομα που υπάρχουν φίλε μου στις μέρες μας;
Μην βάζουμε όμως όλες τις γυναίκες στο ίδιο σακί όπως φυσικά και όλους τους άντρες.

telisvas@
Φυσικα και θελω αποκλειστηκοτητα.Αμα ο αλλος θελει πιπινακια και γκομενακια,ας μην κανει σχεση,να ειναι ελευθερος να κανει ο,τι γουσταρει!Επιλογη του δεν ειναι να ειναι σε μια σχεση?Αρα πρεπει να σεβαστει καποια πραγματα.Προσωπικα,δεν εχω κερατωσει γιατι παντα φροντιζω να ειμαι ειλικρινης σε μια σχεση… Αμα βαρεθω,κουραστω ή το οτιδηποτε,πολυ απλα λεω “Δεν μπορω αλλο ή ειμαι ερωτευμενη με αλλον” και σηκωνομαι και φευγω,ομορφα και ηρεμα!
Ειναι κριμα να κοροιδευεις καποιον και να τον προδιδεις ετσι.

Νοιωθω οτι τελικα υπαρχουν σωστες γυναικες εδω μεσα …τωρα για τον Tελη ok … τα ειχει απωθημενα ολα αυτα που λεει.

Soul_thorn@

Μα δεν κατάλαβες… Αυτό που λες εσύ το λένε όλοι… Στην πράξη αλλάζουν εντελώς τα πράγματα…
Στις δηλώσεις κι εγώ πιστός είμαι…

Mου αρέσει η ειλικρίνεια σου πιστέ Ανδρ(έ)α…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ο Μουσουλμανος γιατί κοπελλιά ,δεν έχει τέτοια εμφυτευμένα ΣΤΕΡΕΟΤΥΠΑ???
Μηπως οι χριστιανοί με τους ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΥΣ ΙΕΡΟΥΣ κανονες τους ,είναι οι μόνοι ΕΚΛΕΚΤΟΙ κάτοικοι του πλανήτη τούτου,επιβάλοντες στους πιστούς τα ΄περί ΦΟΒΟΥ,ΠΡΟΣΚΗΝΑ, και μέχρι 3 γάμους και 1 κηδεία…
Ο σεβασμός στη σχέση,αποδεικνυεται με ΣΚΗΝΕΣ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑΚΟΥ ΚΑΘΕΣΤΩΤΟΣ,προικοσυμφώνων και αγοροπωλησιών???
Ξεχνάτε και το μπούμεραγκ του ΑΠΕΛΕΥΘEΡΩΤΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ των γυναικών,???
Τώρα δουλειά +τεκνοποιήση + δούλα +κυρά…Η απομυθοποίηση του θεμού της σχέσης ,και της ΑΠΟΚΑΘΗΛΩΣΗΣ του ρόλου των 2 φύλων…Hanibal unde portas… 8O 8O :lol: :lol: Γιούργια και τα 2 πόδια σε 3 παπούτσια…των αντρών… :lol: :lol: Ο στρατηγός που ρούφαγε και το αυγό του ο μπούλης ,επειδή τα λεγε τσεκουράτα…χα…χα
Ζήτω η ΠΑΤΡΙΣ-ΘΡΗΣΚΕΙΑ-ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ η ΜΟνοπυρηνική…