Girl Talk

Μα δεν κατάλαβες… Αυτό που λες εσύ το λένε όλοι… Στην πράξη αλλάζουν εντελώς τα πράγματα…
Στις δηλώσεις κι εγώ πιστός είμαι…

Nαι,δεν σε κατηγορησα or smth,απλα μια που το εθεσες ειπα να το αναπτυξω :stuck_out_tongue:
Σχετικα με την πραξη,συμφωνω οτι σημασια εχει να το κανεις κυριως αυτο που λες.Αλλα για μενα τιθεται και θεμα ηθικης.Αν ποτε κερατωσω καποιον,πρωτα απο ολα θα νιωσω ρομπα και ξεφτυλα εγω για μενα και μετα οι αλλοι.Απο την αλλη βεβαια,δεν κατηγορω κανεναν αν κερατωνει,ειναι θεμα επιλογης και τις περισσοτερες φορες το κανεις συνειδητα.Sorry αλλα εγω αυτα τα “Ημουν μεθυσμενος και δεν ηξερα τι εκανα”,με κανουν να γελαω.Δεν γινεται λογω ποτου να ξεχνας ανθρωπους που αγαπας.

ετσι ετσι! :wink: :wink:

[quote=“bluezlick”]

ετσι ετσι! :wink: :wink:[/quote]

Χαίρομαι που συμφωνήσαμε…γιατί σε βρήκα λίγο τσιτωμένο πριν και φοβήθηκα ότι θα φάω ξύλο στο τέλος…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

οντως αυτη η συζητηση με τσιτωνει! :stuck_out_tongue:
αλλα οχι μονο οταν κλαιγοντε οι γυναικες αλλα κ οταν λενε οι αντρες οτι ολες πο&^%^ κ τετοια…
ανθρωποι ειμαστε ολοι κ ολοι εχουμε κακα κ καλα! 8)

Κοπέλα μου που ήσουν εσύ τόσο καιρό κρυμμένη ??? Τι να πω , με έχεις αφήσει άφωνο με τον τρόπο που σκέφτεσαι , και μου ακούγεσαι πολύ συνειδητοποιήμενη. Μπράβο σου.
Προσωπικά όσες φορές έχω κερατώσει δεν ήμουν πιωμένος, το έκανα συνειδητά μόνο και μόνο γιατί το “έτερον” ήμιση δεν με κάλυπτε . Τώρα θα μου πεις γιατί δεν χώριζες ρε φιλαράκι … και θα σου απαντήσω εξίσου ειλικρινά. Να χάσω το σίγουρο ??? Απ το ολοτελα καλη και η παναγιωταινα οπως λεγαν οι παλιοί.

αχα! 8)

Υπάρχουν όμως και στιγμές που αδυνατείς να αντισταθείς… :wink:

γι’αυτό υπάρχει και το κρύο ντούζ! :lol:

γι’αυτό υπάρχει και το κρύο ντούζ! :lol:[/quote]

Μπα δεν πιάνει…!!! :lol:

Όταν αγαπάς κάποιον και σε καλύπτει σε όλα δεν μπαίνεις σε πειρασμό…Κι αν μπεις θα είναι απλά μια φευγαλέα σκέψη, τίποτα παραπάνω. Δεν χαραμίζεις αυτό που έχεις για μια στιγμή καλοπέρασης. Αν μπεις στον πειρασμό όμως πάει να πει ότι αυτός που έχεις δίπλα σου δεν σε καλύπτει σε όλα οπότε αυτό που σου λείπει το ψάχνεις…κάπου αλλού. :wink: :wink: :wink:

Και αν εισαι σκλαβος του μπαρανταμ μπαρανταμ ??? :roll:

Αναλόγως τι εννοείς λέγοντας “να είσαι σκλάβος” .

Μα ποιός σου είπε ότι το χαραμίζω? :lol: 8)

Γραψε λαθος … ε οχι και σκλαβος τι μαμακια ειπα ρε … φτου φτου φτου

Λατρης του του μπαρανταμ μπαρανταμ !!! ηθελα να πω … να ξυπνας δλδ καπου και να εβλεπες και ενα , και δυο και τρια ξυρισμενα μπαρανταμ μπαρανταμ … :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

χαχαχαχαχαχχαχαχαχα είσαι απίστευτη…εσ’υ θες και την πίτα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο μου φαίνεται…και δεν έχεις άδικο γιατί δεν νομίζω πως έχεις βρει ακόμα αυτό που ψάχνεις…Οπότε μέχρι να το βρεις απλά πέρνα καλά.Όταν το βρεις όμως θα δεις πως κανένας άλλος δεν θα σου κάνει αίσθηση.
Κάτι ξέρω κι εγώ :wink: :wink: :wink: :wink:

Πρόστυχε,δεν ντρέπεσαι?!Φτου σου…

Για πες , για πες !!!

Αν αυτό θες, ψάχνεις για αυτό… και δεν κάνεις σχέση λέγοντας μεγάλια λόγια.
Αν είσαι λάτρης λοιπόν ψάχνεις μόνο για μπαρανταμ μπαρανταμ (που είναι και πολύ εύκολο να βρεις σε αφθονία γύρω σου) και δεν κοροιδεύεις κανέναν. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Για αυτο μωρο μου πινω τα ουισκακια στο σπιτι οταν εισαι και συ για να ζαλιζομαι και να βλεπω διπλα και τριπλα μπαρανταμ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[quote=“ILLUSION”]

χαχαχαχαχαχχαχαχαχα είσαι απίστευτη…εσ’υ θες και την πίτα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο μου φαίνεται…και δεν έχεις άδικο γιατί δεν νομίζω πως έχεις βρει ακόμα αυτό που ψάχνεις…Οπότε μέχρι να το βρεις απλά πέρνα καλά.Όταν το βρεις όμως θα δεις πως κανένας άλλος δεν θα σου κάνει αίσθηση.
Κάτι ξέρω κι εγώ :wink: :wink: :wink: :wink:[/quote]

Η αλήθεια είναι πως υπήρξε κάποιος που με κράτησε και αυτό γιατί μπορώ να πω ήταν ο μεγαλύτερος ερωτάς μου till now αλλά και πάλι το μάτι μου έπαιζε!Τί να πω ίσως είναι και στον άνθρωπο :stuck_out_tongue: