Girl Talk

Κοίτα η αλήθεια να λέγεται…το μάτι πάντα παίζει…Άλλωστε γι αυτό μας έδωσε τα μάτια ο θεός, για να βλέπουμε και να θαυμάζουμε τα ωραία πράγματα που υπάρχουν γύρω μας. Αρκεί όμως να μένουμε στο οφθαλμόλουτρο και να μην το προχωράμε παραπέρα.

Kαλο ειναι το ματι να παιζει … αυτο σημαινει υγεια :roll: :lol: 8)

Ουισκάκια;;;;;;;;;;;;;;;;;

Κρασί μωρό μου και θα σε κάνω εγώ να τα βλέπεις παντού τριγύρω σου :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[quote=“ILLUSION”]

Κοίτα η αλήθεια να λέγεται…το μάτι πάντα παίζει…Άλλωστε γι αυτό μας έδωσε τα μάτια ο θεός, για να βλέπουμε και να θαυμάζουμε τα ωραία πράγματα που υπάρχουν γύρω μας. Αρκεί όμως να μένουμε στο οφθαλμόλουτρο και να μην το προχωράμε παραπέρα.[/quote]

Μόνο όταν ο άλλος δεν μας ξενερώνει! :stuck_out_tongue:

Αυτό εννοείται…Αν σε ξενερώνει την κάνεις με ελαφρά πηδηματάκια και κοιτάς να περάσεις καλά. Δεν υπάρχει λόγος να κάθεσαι μαζί του. :wink: :wink: :wink:

Ετσι Ετσι

[quote=“ILLUSION”]

Αυτό εννοείται…Αν σε ξενερώνει την κάνεις με ελαφρά πηδηματάκια και κοιτάς να περάσεις καλά. Δεν υπάρχει λόγος να κάθεσαι μαζί του. :wink: :wink: :wink:[/quote]

Με συγκινείς… :cry: !!!

Απλά σε καταλαβαίνω… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Όλοι τα έχουμε περάσει αυτά.Αλλά αν δεν σ΄’αρέσει κάτι δεν υπάρχει λόγος να το τραβάς…Το τελειώνεις και προχωράς παρακάτω…Καλό είναι να σκεφτόμαστε και τους άλλους αλλά όχι να καταπιέζουμε και τον εαυτό μας. :wink: :wink: :wink:

Εμενα μ’αρεσει παντως να καταπιεζω τις αλλες … 8)

Εμένα πάλι μ’αρέσει να με καταπιέζεις εσύ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[size=1]Κοίτα που θα γίνω και μαζόχα για την πάρτη σου [/size]

Θα υποστεις τοτε ακομα μεγαλυτερη καταπιεση.

Ε, ψιτ?

Πάμε για chat πάλι? (Ηλία πως με βρίσκεις?)

Λέω να μην σχολιάσω το θέμα, δεν μ’αρέσει να γκρινιάζω δημόσια!

Μ’αρέσει γιατί πάντα κρατάς τον λόγο σου :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[size=1]
Μήπως μαμάμε και αυτό το τόπικ;;;;;;[/size]

Δεν κάνουμε chat…Σπάμε απλά τον πάγο μεταξύ μας για να μπορέσουμε μετά να συζητήσουμε πιο άνετα τα προβλήματά μας… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Όσο πατάει η γάτα!

Η γάτα έχει πλατυποδία;;;;;
Γιατί αν δεν έχει δεν λέει τίποτα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Και για να είμαστε On topic πες μου τέκνον μου…εσύ τι παράπονα έχεις από τους άντρες;;; Άνοιξέ μας την καρδιά σου… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θα σου πω λοιπόν φίλη μου το πιο κλισέ και πραγματικό όμως θέμα ανάμεσα στα δύο φύλα: Η έλλειψη (ειλικρινούς) επικοινωνίας. Κανείς δεν καταλαβαίνει τον άλλο γιατί πολύ απλά δεν μπαίνει στον κόπο να επικοινωνήσει ειλικρινά και χωρίς background χιλιάδων σκέψεων

Η γάτα έχει πλατυποδία;;;;;
Γιατί αν δεν έχει δεν λέει τίποτα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Και για να είμαστε On topic πες μου τέκνον μου…εσύ τι παράπονα έχεις από τους άντρες;;; Άνοιξέ μας την καρδιά σου… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Εγώ έχω παρατηρήσει το εξής σπαστικό κόμπλεξ:
“Ώστε με φτύνεις ε?Πώς μπορείς?Αφού είμαι ο πιο γαμάτος γκόμενος και με θέλουν όλες!Είσαι ηλίθια και δεν σου ξαναμιλάω!”
Δεν ξέρω αν σας έχει τύχει!

Συνήθως αυτά συμβαίνουν σε μικρές ηλικίες…Προσωπικά δεν μου έχει συμβεί ποτέ κάτι ανάλογο… :roll: :roll: :roll:

Η γάτα έχει πλατυποδία;;;;;
Γιατί αν δεν έχει δεν λέει τίποτα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Και για να είμαστε On topic πες μου τέκνον μου…εσύ τι παράπονα έχεις από τους άντρες;;; Άνοιξέ μας την καρδιά σου… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Εγώ έχω παρατηρήσει το εξής σπαστικό κόμπλεξ:
“Ώστε με φτύνεις ε?Πώς μπορείς?Αφού είμαι ο πιο γαμάτος γκόμενος και με θέλουν όλες!Είσαι ηλίθια και δεν σου ξαναμιλάω!”
Δεν ξέρω αν σας έχει τύχει![/quote]

Εμένα συνήθως μου συμβαίνει μόνο αυτό…

Τα υπόλοιπα είναι αγνωστες λέξεις

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: