Girl Talk

Εγώ τί να πω που το έχω αντιπετωπίσει κιόλας? :stuck_out_tongue:

Για δες ρε συμπτωση … και μενα μου συμβαινει συνεχεια … απλα εχει προστεθει και το φαρμακερος σε ολη αυτην την προταση …

Α ρε Τελη … ειμαστε οποτε γιατι να το κρυψουμε …!!!

Γυναικες …λιωστε στα ποδια μας … :lol:

Κι εσένα βρωμάνε τα πόδια σου;

Κι εμένα…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αντρίλα

Ελάτε κορίτσια…λιώστε μια μια…μην αργείτε!!!
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Σε λίγο,τώρα βαριόμαστε…

Σε λίγο,τώρα βαριόμαστε…[/quote]

Τελικά τον γουστάρεις πολύ… Δεν το περίμενα

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Σε λίγο,τώρα βαριόμαστε…[/quote]

Τελικά τον γουστάρεις πολύ… Δεν το περίμενα

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Τί πολυτεχνεία και μαλακίες…Σε σχολή υποκριτικής πρέπει να πάω :wink:

Ειμαστε αντρικιοφαρμακεροβαρβατοι γκομενοι τελικα … !!!

Γυναικες δεχομαστε να μας υπηρετειτε σαν σκλαβες … :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τολμάς και εναντιώνεσαι στην απόλυτη αντρίλα του forum και λες ότι βαριέσαι;;;;Μα δεν ντρέπεσαι καθόλου;;;;

Φτου σου
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[quote=“ILLUSION”]

Τολμάς και εναντιώνεσαι στην απόλυτη αντρίλα του forum και λες ότι βαριέσαι;;;;Μα δεν ντρέπεσαι καθόλου;;;;

Φτου σου
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Εσύ 1000% τον γουστάρεις

[quote=“ILLUSION”]

Τολμάς και εναντιώνεσαι στην απόλυτη αντρίλα του forum και λες ότι βαριέσαι;;;;Μα δεν ντρέπεσαι καθόλου;;;;

Φτου σου
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Ναι νοιώθω χάλια,αλλά τί να κάνω αφού τώρα βαριέμαι :roll: :roll: !!

Αμα μας γνωρίσεις από κοντά, θα πάψεις να βαριέσαι… Το ζήτημα είναι να μην βαρεθούμε εμεις

Πότε αρχίζει το mundial να γλυτώσουμε απ’την αντρίλα σας επιτέλους?

Είσαι ζαβολιάρης…Αποκαλύπτεις προσωπικά δεδομένα…

[size=1]Παραδέξου το…αφού κατά βάθος εσύ τον γουστάρεις περισσότερο[/size] :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[quote=“ILLUSION”]

Είσαι ζαβολιάρης…Αποκαλύπτεις προσωπικά δεδομένα…

[size=1]Παραδέξου το…αφού κατά βάθος εσύ τον γουστάρεις περισσότερο[/size] :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Μανάρι μου θα πρέπει να σε πληροφορήσω, ότι εγώ απολαμβάνω μόνο τον εαυτό μου…

Τί μας λες καλέ?!!

Φτιαχνεσαι με τους τετρακεφαλους ??? [size=1](ετσι δεν λεγοντε ?)[/size]

Φτιαχνεσαι με τους τετρακεφαλους ??? [size=1](ετσι δεν λεγοντε ?)[/size][/quote]

Όταν έχει μουντιάλ, οι γυναίκες ανακαλύπτουν την μαγεία των sex shop

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θυμάμαι ακόμα τα πόδια του Ρουμενίγκε…

:-k :-k :-k :-k πρεπει να ηταν 15 χρωνων το παλικαρι κ πολυ λεω… :wink:
βασικα εσεις κανετε κατι αλο οταν σας γραφουμε γουσταρετε… τρεχετε απο πισω
κ μολις εμεις σας πλησιασουμε μας την λετε! πως σου περασε κατι τετοιο απο το μυαλο κ εγω σε βλεπω σαν φιλο κ αλλες τετοιες παπαριες… σας αρεσει να παιζετε κ δεν ειναι κακο αλλα καποια μερα θα την φατε … :wink:
αλλα εμεις σαν καλα παιδια θα σας περιμενουμε να ακουσουμε τον πονο σας να κλαψετε στον ωμο μας( γιατι σας αγαπαμε … :roll: ) κ μετα εσεις θα μας ΦΤΥΣΕΤΕ παλι κ παντα ετσι θα γινετε μεχρι να αποφασισουμε τι μας γινετε να σας πουμε τι αισθανομαστε ολα αυτα τα χρονια κ εσεις παλι να λετε “μα σε βλεπω σαν φιλο” κ μετα …