Girl Talk

Και που να μας δουν να ειμαστε αλλοιμενοι με λαδι … και να κουνουμε ρυθμικα τους θεικους γλουτιαιους μυς μας … θα λυσαξουν … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[quote=“bluezlick”]

:-k :-k :-k :-k πρεπει να ηταν 15 χρωνων το παλικαρι κ πολυ λεω… :wink:
βασικα εσεις κανετε κατι αλο οταν σας γραφουμε γουσταρετε… τρεχετε απο πισω
κ μολις εμεις σας πλησιασουμε μας την λετε! πως σου περασε κατι τετοιο απο το μυαλο κ εγω σε βλεπω σαν φιλο κ αλλες τετοιες παπαριες… σας αρεσει να παιζετε κ δεν ειναι κακο αλλα καποια μερα θα την φατε … :wink:
αλλα εμεις σαν καλα παιδια θα σας περιμενουμε να ακουσουμε τον πονο σας να κλαψετε στον ωμο μας( γιατι σας αγαπαμε … :roll: ) κ μετα εσεις θα μας ΦΤΥΣΕΤΕ παλι κ παντα ετσι θα γινετε μεχρι να αποφασισουμε τι μας γινετε να σας πουμε τι αισθανομαστε ολα αυτα τα χρονια κ εσεις παλι να λετε “μα σε βλεπω σαν φιλο” κ μετα …[/quote]

Πρέπει να έχεις άσχημη εμπειρία…

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧ
ΘΕΑ

Ναι αλλά τα πόδια του Λιτμπάρσκι ήταν ανεπανάληπτα

Εκεί θα χορέψουμε το χορό του ζαλόγγου και μια μια θα φεύγει από τούτο τον μάταιο κόσμο αφού πλέον η ζωή δεν θα έχει κανένα νόημα…
Θα τα έχουμε δει πλέον όλα… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Gay

χαχαχα

Λοιπόν, ο πρώην αρραβωνιαστικός μου προέκυψε παρηγορώντας με όταν είχα μόλις χωρίσει. Ένας καλό ώμος δεν ξέρεις που μπορεί να σε οδηγήσει… Νά’ναι καλά το χρυσό μου!

Εδώ καλός ώμος…

Εγώ πάλι ήμουν κώλος και βρακί μ’ένα παιδί 5 χρόνια και βάλε και πριν από λίγες μέρες μου αποκάλυψε ότι όλον αυτό ενώ εγώ τον έβλεπα κολλητό εκείνος με γούσταρε!Σ’αυτό τώρα τί απαντάς?

Εγω παντως δεν θα εδινα ποτε τον ωμο μου σε μια γυναικα … τον χρειαζομαι για να μπορω να της δωσω μια αγκαλια , σφιχτη και ζεστη … !!!

Εσύ κάνεις την καλύτερη δουλειά
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πας μαζί του…
Το sex με φίλο/η είναι πόλύ εγκεφαλικό

Πας μαζί του…
Το sex με φίλο/η είναι πόλύ εγκεφαλικό[/quote]

Ναι αλλά εγώ τον έχω σαν αδελφό μου,δεν γίνεται!

πες του την αληθεια τπτ λιγοτερο τπτ περισσοτερο…

Γλυκειά μου negative, η αλήθεια είναι ότι η φιλία μεταξύ άντρα και γυναίκας ανήκει στην χώρα των μονόκερων… Άργησα, αλλά το κατάλαβα. Και κάποια στιγμή θα το νιώσεις κι εσύ…

Πας μαζί του…
Το sex με φίλο/η είναι πόλύ εγκεφαλικό[/quote]

Ναι αλλά εγώ τον έχω σαν αδελφό μου,δεν γίνεται![/quote]

Πολύ στερεότυπο αυτό που θα πω…

Δεν υπάρχει φιλία ανάμεσα σε άνδρα και γυναίκα…

Οντως … τουλαχιστον απο την μερια του αντρα εκτος αν ειναι λουγκρα !!!

Οντως … τουλαχιστον απο την μερια του αντρα εκτος αν ειναι λουγκρα !!![/quote]

Δεν θέλω να το πιστέψω αυτό

Και νομίζω πως συμωνούμε όλοι σε αυτό…Πάντα ο ένας από τους δύο θα βλέπει ερωτικά τον άλλον…

[quote=“ILLUSION”]

Και νομίζω πως συμωνούμε όλοι σε αυτό…Πάντα ο ένας από τους δύο θα βλέπει ερωτικά τον άλλον…[/quote]
Εγώ όμως έχασα έναν φίλο που αγαπούσα πολύ και που μου συμπαραστεκόταν πάντα ακόμα και όταν άλλοι που περίμενα να είναι δίπλα μου δεν ήταν

[quote=“ILLUSION”]

Και νομίζω πως συμωνούμε όλοι σε αυτό…Πάντα ο ένας από τους δύο θα βλέπει ερωτικά τον άλλον…[/quote]

STANDARRRRRRRRRR!