God is an astronaut live!

Θα αξίζει και σαν live. Το visual show τους λένε ότι είναι εμπειρία.

Μάγκες πήρα εισητήριο σήμερα…πείτε ποιος άλλος απο το forum θα πάει να ξέρουμε γενικα!

Ο νέος δίσκος μέσα στο Νοέμβρη, θα πουν 2-3 απ’ αυτόν…

they re excellent.παρά την καφρίλα μου, μου αρέσουν.έχω μέχρι και το EP.θα πάω με χαρά:)

Θα είμαι κι εγώ.

ο,τι να ναι κορπσετ:lol::lol::lol:…εγω πριν κατι μερες…2 για την ακρίβεια ακουσα το myspace τους κ ήταν πολύ πολύ καλοί…και αν είναι και οικονομικοί (καθότι τσίπισσα) μάλλον θα πάω

Το σκεφτομαι για την συγκεκριμενη συναυλια, αλλα μαλλον τελευταια στιγμη θα αποφασισω:-k

Αν έχουν visual show, θα 'ναι τέλεια. Μουσικά έτσι κιαλλιώς είναι υπέροχοι.
http://uk.youtube.com/watch?v=UjY7yKr_pCw

Θα έχουνε…αφού στην ανακοίνωση της συναυλίας η alterground λέει ότι έρχονται μαζί με το visual show που τους έχει κάνει παγκοσμίως γνωστούς…άρα έχουμε να περιμένουμε όμορφα πραγματάκια…πάντως δεν θα δω καθόλου βίντεο απο το visual show για να καραγουστάρω περισσότερο εκεί και dying με βάζεις σε πειρασμο!!!:stuck_out_tongue:

Και εγω το ψήνω, ελπίζω να μην γίνει sold-out…

Προς το παρόν λίγο δύσκολο…εγώ πήρα εισητήριο πριν καμμιά 10αριά μέρες και ήμουν το τιμημένο Νο 0016…Οπότε βλέπω φως για να βρεις εισητήριο…

http://www.rocking.gr/article5132.php

Ευγε!Ανυπομονω πολυ για αυτο το λαηβ!

Εντάξει αναπάντεχο μεν, αλλά θα είμαστε λίγοι κ καλοί…

Μια που πλησιάζει το λαηβ ψήνεστε να πείτε ποιοι θα πάτε?Για να σας κατσικωθώ το λέω:)
Νιαρ.

Δεν θα τα καταφέρω να πάω ρε γαμώτο αλλά ελπίζω στην τελευταία στιγμή, τι να πω :frowning:
Στο ΑΝ, 30 ευρώ είσοδος; Και τι ώρα αρχίζει το σόου;

Καλά να περάσετε όσοι πάτε. Εγώ δε θα καταφέρω να πάω δυστυχώς. Θα είναι απίστευτα όμως είμαι σίγουρος:)

27 προπώληση και 30 στο ταμείο…ξεκινάει 9 λέει το εισητήριο και έχει και opening act τους absent without leave…

Mε bulletin στο Space ενημερώνει πως δεν είναι sold-out ακόμα και λογικά θα υπάρχουν κάποια λίγα εισιτήρια στην πόρτα…

Ποιοί θα πάνε? Deathster?
Εγώ θα πάω μάλλον μοναχούλι.