Gods of Metal 2007 (2,3,30 Ιουνίου - Μιλάνο)

Έτσι!!! Βεντούζα!!! Αν θέλεις στείλε σε pm κανα e-mail ή τηλέφωνο για να κανονίσουμε να βρεθούμε στην Ιταλία αν είναι να έρθεις. Μη σου πω να φτιάξουμε και κανά πανώ…

to skeftome sovara na r8o… prospa8o na piso ke kana filo mou na r8ei, na ta vroume ke sto oikonomiko ke ipologise me ekei!! :smiley: :smiley:

kai xeirotera mh sou pw :? vasika kalo tha einai osoi pane na meinoun sto camping h na vroun ena xenodoxeio konta sto aerodromio… alliws proetoimasteite gia trello perpathma :roll:

akoma na mou dwseis tis fwtografies :x exw egw tou aggelou parepimptontws … xehasa na sto pw xtes :roll:

Εγώ έκλεισα σήμερα με easyjet 29/5 - 04/06 με 88 ευρώ μετ’ επιστροφής + 109.25 το διήμερο εισιτήριο. Στο site λέει ότι θα ανακοινώσει πληροφορίες για camping… Για ξενοδοχείο έχει πάρει το μάτι μου και γύρω στα 30 ευρώ που είναι το στάνταρ…

και γω ψηνομαι παρα πολυ…εχω ηδη κανονισει με παρεα που εχει κλεισει εισιτηρια και κοιταω να δω τι φραγκα θα παιζουν γενικα για να κλεισω αεροπορικο το μαρτιο. :twisted:

η αποστολη ειναι απλη. παμε, χτυπιομαστε φευγουμε…σαν τους κομμαντος ενα πραγμα… :rockon: :band:

αντε να δουμε κανα φεστιβαλ της προκοπης… :bow2:

“DREAM THEATER have respectfully offered to swap positions on the bill for Italy’s Gods Of Metal festival and offer our closing slot to HEAVEN AND HELL. We will both play equal set lengths, but out of our respect for the BLACK SABBATH legacy, we thought it was appropriate that HEAVEN AND HELL close the show.”

Για αυτό είναι από τα αγαπημένα μου συγκροτήματα. (οι DT)

Έχω την εντύπωση ότι πέρυσι ήταν περισσότερα τα συγκροτήματα κάθε ημέρας. Ξέρει κανείς εάν δεν έχουν ανακοινωθεί ακόμα όλα τα ονόματα:?:

po po ti palikaria!!!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :smiley: :smiley:
ITS HEAVEN AND HEEEL!!! OH WEEEELL FOOOLL FOOOLLLL:twisted: :twisted:

[SIZE=“1”](apologoume gia to 3espasma…)[/SIZE]:smiley:

Είδατε το Gods of Metal? Festival αλτρουισμού… Βάση προγράμματος θα παίξουν και μισή ώρα λιγότερο… Αν και βέβαια ο Dio και κάτω από τους Anorimous να του πούνε να παίξει δεν έχει πρόβλημα… Δηλαδή στην περιοδεία Scorpions - Deep Purple και support Dio, που τον φώναξε ο Gillan κάποιος που δεν τον ήξερε θα έλεγε ότι είναι νέο ταλέντο στο χώρο… όχι σαν κάτι μαλακισμένα που έχουν ένα δίσκο και βαριούνται να παίξουν… DIO και ξερό ψωμί :bow2: :bow2: :bow2: :bow2:

Α και κάτι άσχετο. Όταν έκανα copy - paste τις ανακοινώσεις της σελίδας για μετάφραση (καθ’ ότι από ιταλικά δεν… ) το Dio το μετέφραζε κανονικά, δλδ Ronnie James God…

Opws k na exei,den sygkrinodai san mege8i…8a itan adikia an ginotan alliws…opws fysika k einai adikia na paizun oi Scorps katw apo tus V.Revolver,omws ayto stin pra3i mporei k na bgei se kalo gia olus…8a dume…

8a eprepe na 3ereis oti o Ronnie einai italikis katagwgis k to epwnymo den to ekane tyxaia,opws episis k to simataki pu kanei me ta xeria tu…to pire apo tin giagia tu(ediwxne to kako)…k eidikotera paliotera itan poly diadedomeno stin Italia:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

βασικα εβαζαν ΤΒΑ στη θεση όσων δεν ειχαν ανακοινωθει…

μενει ενας για τις 2/6 και 2 για τις 30/6

ρε γμτ…βαλάν ενα πακετο ozzy, korn, megadeth, black label society, type o negative και λογικα κι αλλα…και θα το χασουμε… :frowning: :frowning: :frowning:

γκαντεμια…:frowning:

Eda3ei re sy…as min eimaste axaristoi…8a dume tosa groups se 2 meres…exw k ena quiz…se posa meres Rockwave 8a ta eblepes OLA AYTA k posa 8a 3odeyes??:lol: 8O :roll:

LOL! μαλλον θα ξοδευες τα διπλα για να δεις τα μισα…στην καλυτερη των περιπτωσεων…

Ναι, πέρσι ήταν 9 την πρώτη μέρα, 13 τη δεύτερη και από 10 τις άλλες δύο μέρες!
Φέτος είναι 8 την μέρα! :-k

Έχουν ανακοινωθεί όλα! :wink:
http://www.godsofmetal.it/

Οι θέσεις έχουν συμπληρωθεί εδώ και μέρες! :wink:

http://www.godsofmetal.it/

:wink: :wink: …swstos…opote bolepsu me ayta:) :slight_smile: :slight_smile: …pu 3ereis k an ferei kanenas ton Ozzy apo’dw 8a mas katsei mia xara8) 8)

Τα γνωρίζω και τα δύο. Για το όνομα αυτό που έχω ακούσει είναι ότι το πήρε από κάποιον John Dio(guardi) που ήταν μέλος της μαφίας… Αυτό που μετράει είναι ότι ενώ έχει κάνει τα κέρατα στην καριέρα του, Η φωνή του είναι ακόμα εγγύηση, ασχολείται με τα Magica || και |||, είναι σε ετοιμότητα για το Stars ||, κάνει ένα σωρό guest εμφανίσεις (και ένας Θεός (Dio) ξέρει τι θα δούμε ακόμα…) και είναι πάντα πολύ προσιτός και φιλικός στους οπαδούς (βλέπε υποδοχή 2003).:metal: :metal: :metal: Άντε να τα σπάσουμε!!!

Allagi teleytaias stigmis sto Gods…tin 8esi twn Porcupine Tree pairnun oi Dark Tranquillity